karasu satılık yazlık sakarya emlak ve konut projelerinin incisi

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Karasuda satılık yazlık reklamlarıyla son dönemde gündemden düşmeyen Sakarya’nın Karasu ilçesi yatırımcıların akın ettiği bir bölge haline geldi. Karasu satılık daire başlığıyla Google ve sosyal medya üzerinde reklamlarına sıkça rastladığımız bölge adını oldukça geniş kitlelere duyurmayı başardı. Karasu evleri ve Karasu satılık yazlıkları son dönemin en çok prim yapan ve tercih edilen konut projeleri arasına girdi. Ülke genelinden ve özellikle İstanbul’dan büyük bir yatırımcı kitlesini ağırlayan Karasu’da emlak konut alanında faaliyet gösteren firmaların projeleri de tüm hızıyla devam etmekte. Karasu’ya olan yatırımları hızlandırmak ve yatırım yapmak isteyenle Çeşitli alternatifler sunmak amacıyla yatırımlarını sürdüren inşaat şirketlerinin sayısı Karasu’da son yıllarda giderek artmıştır.

karasu-satılık-yazlık-sakarya-emlak-ve-konut-projelerinin-incisi-1

KARASU VE KONUT

Bölgede yatırımlarını ve çalışmalarını hızlandıran sadece İnşaat firmaları değildir. Karasu’nun şu gün geldi değerin farkında olan ve bölgeye Bu değeri kazandırmak için yıllardır çalışan, Karasu’nun daha çok tercih edilebilir bir turizim, yatırım ve yaşam merkezi haline gelmesini hedefleyen Karasu belediyesi ve Sakarya büyükşehir belediyesi karasudaki çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte. 2017 yılının ilk günlerinde olduğumuz şu zaman dilimi içerisinde bölgedeki yürütülen çalışmalar büyük bir hızla devam edip 2017 sezonu İçin hazırlıklar sürmektedir. Karasu genelindeki Asfaltlama çalışmaları devam etmekte, Şehirdeki tüm yollar vatandaşları mağdur etmeyecek bir şekilde yenilemeye gidilmektedir. Bölgedeki alt yapı ve üst yapı çalışmaları da şuan devam etmektedir. Karasu’da içme suyu üzerine bir baraj projesi yer almakta ve proje için çalışmalar geçtiğimiz aylarda başlamıştır. Karasu ve Sakarya bölgelerinin önümüzdeki 50 60 yıllık içme suyu ihtiyacını garanti altına almak için yürütülen proje kapsamında bölgede özellikle yaz ayları nda karasudaki artan nüfusun yarattığı etkilerle ortaya çıkan içme suyu sorunu çözülmüş olacak ve bölgenin gelecekteki içme suyu güvence altına alınacaktır.karasu evleri

karasu-satılık-yazlık-sakarya-emlak-ve-konut-projelerinin-incisi-2

KARASU BELEDİYESİ

Karasu belediyesi baraj projesinin yanı sıra Karasu’da atıksu arıtma tesisi de inşa etmektedir. Milyonlarca liralık yatırımlarla Karasu’da hayat bulacak bu projeler Karasu’nun muazzam doğasına ve doğal güzellikleri ne zarar vermeyecek şekilde inşa edilip, yakın bir zaman içerisinde tamamlanıp faaliyete geçirilecektir. Karasu belediyesi ve Sakarya büyükşehir belediyesi Karasu’nun turizim adına daha cezbedici bir bölge halini alması için geçtiğimiz ağustos ayı içerisinde Karasu’da Karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesini hayata geçirmiş, projeyle birlikte karasu plajlarına mavi bayrak getirilmiş ve plaj çevresindeki bölge çeşitli donanımlarla donatılıp Yeni yaşam ve aktivite alanları inşa edilmiştir. Ancak geçtiğimiz günlerde Karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu yaptığı bir açıklamada aynı karasu sahil park ve rekreasyon alanı gibi bir projenin karasu 32 evler semtinde de düşünüldüğünü aktardı. Bunun yanında karasuya 36.000 metre² alan üzerine Bir spor kompleksi hazırlamayı düşündüklerini belirtti. Karasu ve diğer ilçelerde bulunan spor kulüplerine hizmet vermesi için hayata geçirilecek olan Spor kompleksi iÇin hazırlandıklarını ve projeyi hayata geçirerek halkımızın hizmetine sunacağını belirtmiştir. karasu satılık yazlık 2016 yılı içerisinde de Karasu genelinde oldukça önemli projelere imzasını atan Karasu belediyesi 2017 yılında da bu projelere hız kesmeden devam edeceğinin sinyallerini veriyor.

karasu-satılık-yazlık-sakarya-emlak-ve-konut-projelerinin-incisi-3

KARASU TATİL TURİZM

Turizmiyle faaliyetleriyle, yaşam alanlarıyla ve yatırımlarıyla Karasunun gelişimini desteklemek ve bölgenin tüm sorun ve ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla sürekli yeni projelere imzasını atan Karasu belediyesi yaptığı çalışmaların karşılığını son yıllarda almaya başlamıştır. karasu geçtiğimiz yıl içerisinde sadece yaz sezonunda 700.000’in üzerinde turist ağarlamıştır. Bölgede yapılan çalışmalarla, iyileştirmelerle ve geçtiğimiz yıl alınan mavi bayraklı Karasu’nun bu yıl çok daha fazla turizimci ve yatırımcı ağırlaması beklenmektedir. karasu satılık yazlık www.yazlikkarasuevleri.com Bölgede yaşanan gelişmelere ortak olup günümüz emlak konut platformunun en karlı ve en hızlı değer kazanan bölgelerinden Karasu’da birikimlerinizi oldukça akıllıca ve karlı bir yatırıma dönüştürmek için hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından hizmet veren ücretsiz karasu turlarına katılarak değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir