Karasu Satılık Yazlık Sakarya Emlak Şehir Merkezine Yakın Projeler

Denizköy Satılık Yazlık

Ekşioğlu inşaatla birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürün Karasu son yılların en gözde tatil beldelerinden biri olmasının yanında bünyesine yapılan yerli ve yabancı yatırımlarla ve bu yatırımlara bağlı olarak artan değeri ile de konut yatırımcılarının En fazla talep gösterdikleri yerlerin başında gelmektedir. Satılık karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri ile ülke genelinden binlerce yatırımcıya ev sahipliği yapan karasu günümüzde yerli yatırımcılar kadar yabancı yatırımcıların da ilgisini çekmeye başlamıştır. Karasu’nun yatırımlar açısından oldukça uygun bir hale gelmiş olması bölgedeki inşaat şirketlerinin sayısını arttırmıştır. Ancak şu gün gelmiş olduğu konumla Karasu’nun En gözde ve en tanınmış inşaat şirketi karasu ekşioğlu inşaattır. Ekşioğlu inşaat karasu genelinde bugüne kadar tam 43 projeyi hayata geçirmiştir. Yıllar içinde hayata geçirdiği tüm bu projelerle bunun yanısıra müşterilerin konutlara daha rahat ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği kampanyalar ödeme sistemleriyle müşteriler tarafından en çok tercih edilen ve en güvenilir inşaat şirketi olan ekşioğlu inşaat karasu genelinde inşa ettiği karasu evleri ve Karasu satılık yazlık projeleriyle En fazla yatırımcıya hitap eden inşaat şirketidir. Firma Yıllar içinde yaptığı çalışmalarla konut projeleriyle müşterilerinin güvenini kazanmış aynı zamanda imzasını attığı konut projelerinin tanıtımına geniş bir yer vermiş, Gazete reklam ve internet platformu gibi milyonlarca kişiye hizmet eden sosyal mecralarda konut yatırımlarının reklamını yapmış hem kendi adına hem de Karasu’nun adını çok geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Kalitesi-Yüksek-Oksijen-Doğal-Yaşam-Konutları-3

Ekşioğlu inşaatın Karasu’da şuan denize sıfır mesafede bulunan ve kendine ait sahili yer alan Ekşioğlucity projesi bulunmaktadır. Lüks ile ihtişamın bir arada sunulduğu Ekşioğlucity projesi Ödüllü bir proje olup, yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüp şu anda sınırlı sayıda dairesi kalan bir projedir. Ekşioğlucity projesinin yanında Ekşioğlu inşaatın Şu an satışta olan dokuz farklı projesi daha yer almaktadır. Denize 100 metre den başlayıp 500 metre mesafeye kadar konumlanmış olan bu konut projeleri denize yürüme mesafesi nde olup her biri farklı bir karasu manzarasına sahiptir. Karasu’nun muazzam ve muhteşem güzellikleri arasında ormanlık alana, denize veya havuza bakan bu projelerin bir çoğu site içerisinde yer almaktadır. Müşterilerin Ekşioğlu inşaatın projelerini olan talebin bir diğer sebebi de konut projelerinin site içerisinde yer alıp tamamında yüzme havuzu bulunmasıdır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Emlak-ta-Favori-Ekşioğlu-İnşaat-Sahibinden-Konut

Yatırımcılara ailesiyle ve sevdikleriyle beraber huzurlu ve güvenli bir ortam sunan Ekşioğlu inşaatın tüm projeleri 24 saat kameralı güvenlik sistemine sahiptir. Çocuklarınızı korkmadan site içerisindeki alanlarda vakit geçirmelerine imkan sağlayıp sizlere de sitelerinizden çıkmadan tatil yapma imkanı sağlayan Ekşioğlu inşaatın tüm projeleri yeni sıfır durumda olup konut kredisi ne de uygundur. Ekşioğlu inşaatın Ekşioğlucity projesi hariç tüm projelerin de senetle veya banka yoluyla ödeme seçeneği yer almaktadır. Verilecek belli bir peşinat oranından sonra kalan kısım elden 24 ay sıfır faiz senet seçeneği ile yatırımcıları sunulurken aynı zamanda senetle olan projelerde ara ödeme sistemi de mevcuttur. Yatırımcılara faiz uygulaması olmadan konut sahibi olmanın fırsatını sunan Ekşioğlu inşaatın bunun yanısıra banka yoluyla ödeme seçeneği de yer alıp; yine verilecek Belli bir peşinat oranından sonra kalan kısım banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapılabilmekte; uzun vadelerde düşük ödemelerle sahip olunabilecek tüm bu projeler herkesimden yatırımcının sahip olabileceği niteliktedir. Yıllardır müşterilerinin konutlara daha rahat ulaşım sağlayıp projeleri gelip yerlerinde görüp değerlendirmelerine imkan sağlamak amacıyla ekşioğlu inşaat İstanbul genelinden ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedir. Bölgedeki konut projelerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar sitedeki numaralardan firmayla iletişime geçip ücretsiz karasu turu için rezervasyonlarını yaptırıp bölgeye ulaşım sağlayabilmektedirler. Ücretsiz karasu turları sizlere evinize en yakın noktadan alıp dönüşte de evinize kadar bırakmaktadırlar.

Karasu-Satılık-Yazlık-Kalitesi-Yüksek-Oksijen-Doğal-Yaşam-Konutları-1

Her zaman her fırsatta önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu belirten ekşioğlu inşaatla sizlerde birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürmek isterseniz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp; karasuya gelip Ekşioğlu inşaatın bitmiş ve topraktan olan projelerini yerlerinde görüp; bütçenize ve çeşitli donanımlarıyla zevkinize en çok hitap eden konuta yukarıda belirttiğimiz ödeme seçenekleriyle sahip olup; Karasu’da yaşamın, turizmin ve yatırımın tadını çıkarabilirsiniz. Günümüz koşullarında ki uygun ve ucuz fiyat olanaklarından yararlanıp bölgedeki yerinizi Şimdiden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir