Karasu Satılık Yazlık Sadece Deniz Değil Özel Proje Altın Yatırım

Karasu Satılık Yazlık Emlak Ucuz Ev Daire Ve Arsa-2

Karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri yatırımcılar tarafından gördüğü büyük ilgiyi sürdürmeye devam ediyor. Son günlerde adı yine farklı yatırımlarla anılan Karasu’da yatırımcılar yaz sezonunun da yaklaştığını fırsat bilerek karasuya gelip karasu satılık yazlık projeleri ne ve satılık karasu evleri ni değerlendirmektedirler. Tüm yıl boyunca yatırımcılar tarafından talep gören ve her sezon binlerce farklı yatırımcıya hizmet eden karasu havaların ısınmaya başlamasıyla beraber daha fazla ziyaret almaya başlamıştır.

Karasu Satılık Yazlık Sadece Deniz Değil Özel Proje Altın Yatırım

Bölge her ne kadar emlak konut alanında ki yatırımlar ve projelerle ön plana çıkıp karasu evleri ile ve satılık karasu yazlıklarıyla yatırımcıları kendisine çekse de tüm yıl boyunca turizimcilere de hizmet etmiştir. Bilindiği gibi bölge deniz turizmi açısından oldukça popüler bir hale gelmiştir. Mayıs Ayı’nın sonunda açılan ve Eylül Ayı’nın sonuna dek devam eden deniz turizmi faaliyetleri Karasu’da son yıllarda olabildiğince hızlı yaşanmaktadır. Geçtiğimiz yıl içerisinde 700.000’in üzerinde turist ağırlayan ve turizimden elde ettiği geliri her geçen yıl artıran Karasu’da bu yıl alınan mavi bayrak uygulaması ile beraber daha fazla turizimcinin bölgeyi tercih edeceği öngörülmektedir. 100 binlerce kişinin tatil fırsatları değerlendirdiği 24 km uzunluğunda ki sahil şeridi ve incecik kumlu geniş plajlarıyla tatilcileri cezbeden, ucuz ve kaliteli bir tatil imkanı sunan bunun yanısıra oldukça verimli ve eğlenceli seçeneklerin yer aldığı bölgede hafta sonlarının da etkisiyle karasu plajlarında çok büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır. Bölgenin deniz turizminden aldığı pay yadsınamayacak derecede yüksekken karasu doğal güzellikleriyle ve doğal yaşam alanlarıyla da turizimcileri cezbetmektedir. Muazzam bir doğaya Ve muhteşem doğal güzelliklere evsahipliği yapan karasu kış sezonunda da tatilciler tarafından tercih edilebilirliğini sürdürdü. Bölge genelinde yer alan ve günümüzde hem yurt içinden hem de yurtdışından turizimcileri çeken Acarlar gölü ve longozu Karasu’nun en büyük değerlerinden birisidir.

Karasu Satılık Yazlık Sadece Deniz Değil Özel Proje Altın Yatırım-1

İçerisindeki endemik bitki türleri ile, hayvan türleri ile, doğal güzellikleriyle, ormanlarıyla, islak toprak kokusuyla, gölü süsleyen nilüferlerin yaşattığı görsel şölenle bölgeye gelen turizimcilere adeta büyüleyen, huzurlu bir ortam sunan Acarlar gölü ve lan gozu şuan yapılan rekreasyon ve iyileştirme faaliyetleri ile önümüzdeki yıllarda karasudaki turizim faaliyetleri açısından çok daha önemli bir niteliğe gelecektir. Dünden farklı doğal güzellikleri evsahipliği yapan Karasu’nun bir başka ilgi çeken noktası da maden deresi ve Şelalesidir. Her sezon turizimcilerin uğrak noktalarından birisi olan ve turizimcilere huzurlu ve olan üstü bir doğada unutulmaz anlar yaşatan maden deresi ve Şelalesi tarihi ettiği tanıklıkla, şelalenin sesi ile, Cumhuriyet döneminden kalma madenleriyle Ve doğal alanıyla gezilip görülmesi gereken en azından hafta sonu tatilleriniz için değerlendirmeniz gereken yerlerin başında yer almaktadır. Ayrıca bölge genelindeki şifalı su kaynakları ve kaplıcalarda oldukça ilgi çekmektedir. KaraSu doğal değerler bakımından oldukça zengin bir bölgedir. Bir taraf ormanlarda bir tarafı denizle çevrili olan kentin daha pek çok doğal yaşam alanı, milli park olma özelliği gösteren bölgeleri yer almaktadır. Bu bölgelerin turizme daha fazla kazandırılması ve Karasu’nun sadece deniz turizmi ile değil alternatif turizim türleri ile de daha çok ön plana çıkıp bölgedeki turizim faaliyetlerinin yılın bütün zamanlarında revaçta olmasını sağlamak adına Çalışmalar sürdürülmektedir.

Karasu Satılık Yazlık Sadece Deniz Değil Özel Proje Altın Yatırım-2

karasu satılık yazlık Hafta sonu ve günübirlik tatilleriniz hem de yaz tatilleriniz için oldukça farklı alternatifler sunan Karasuda hem yatırımlarımızı gerçekleştirip hem de Karasu’da huzurlu bir yaşamın ve aynı zamanda eğlenceli, verimli ve dopdolu bir tatilin tadını çıkarıp karasu evleri ile karlı bir yatırıma ortaklık etmek için geç kalmadan Karasu’ya gelip bölge genelinde binlerce yatırımcının Konut sahibi olduğu karasu satılık yazlıklarında sizlerde yerlerinizi almak için Ekşioğlu inşaatın katkılarıyla her hafta sonu İstanbul genelinde düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayın. Karasu’nun en büyük inşaat şirketi olan ve yatırımcılara birbirinden farklı alternatifler sunan Ekşioğlu inşaatla ise banka kredisi ile isterseniz senetle konut sahibi olup karlı bir yatırım gerçekleştirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak karasu turu servis kaydınızı oluşturun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir