Karasu Satılık Yazlık Potansiyeli ve Karasu Evleri Nereye Gidiyor ?

karasu-satılık-yazlık-sahile-yakın-daireler-karasuda-emlak-konut-2

Karasuda satılık yazlık almaayı düşünenler ve Karasu evleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyeneler için bilgilendirici haberlerimiz devam ediyor.Karasu satılık yazlık

Kocaman bir yazı geride bırakırken, tatil bölgelerindeki insanlar yazın son demlerini yaşamaya devam ediyor. Kimi vatandaşlarımız ilk tatillerine ancak çıkarken, kimileri bütün bir yazı deniz, kum, güneşin tadını çıkararak geçirdi. Kimisi sadece tatil amaçlı seyahat ederken, kimileri gittikleri bölgelere yatırım yapma, kimisi ise buralara yerleşmeye kararı aldı.

 

Karasu-satılık-yazlik
Karasu-satılık-yazlik

Ve bu yerlerin baş sıralarında yine Karasu‘yu görmek mümkün. 24 km’lik sahil şeridine sahip olan bölge geniş kumdan plajları, temiz havası ve konumuyla  bizler için büyük bir alternatif sunmakta.Tatil turizminin revaçta olduğu bölge inşaat sektöründeki artışı beraberinde getirmekte. Satılık yazlık , satılık daire , satılık müstakil ev arsalar gelen tatilcilerin özelliklede yatırımcıların gözdesi. Karasunun her yerinde her gün yeni bir proje görmek mümkün. Şehir adeta yeniden yapılanma sürecinde.

Şehirdeki bu konut artışının elbette birçok nedeni var. Bunların başında bölgenin turizm potansiyeli gelmekte. Karasu  özellikle Marmara bölgesinde ki tatilciler için revaçta. Çünkü zaten mevcut olan konumuyla özellikle İstanbul’a olan 2 saatlik mesafe, köprünün tamamlanmasının ardından 1 saate düşecektir. Bunun yanında kasım ayında açılması beklenen, Karasu Limanı bir çok yerli ve yabancı yatırımcıyı bölgeye getirmektedir. Limanın açılmasının ardından bölgede ki ihracat oranlarında büyük bir artış beklenmesi bunun başlıca sebebidir. Bunun dışında bölgede açılacak olan otomotiv fabrikası, Sakarya Demiryolu projesi ve birçok yatırım. Tüm bunlar konut satışlarının artmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bölgenin değerlendiğini gören çoğu yatırımcı duruma kayıtsız kalmamakta, karasu da yaşamayı planlamasalar da yatırım için doğru bir tercih olduğunu düşünmektedirler.

Genel olarak bahsedecek olursak denize 0 mesafelerden başlayan sitelerde , satılık yazlık ve dairelerde bir çok olanak mevcut. Şehrin merkezinden yapılanmaya başlayan bu projeler de site içerinde 24 saat güvenlik bulunmakta. Site içlerinde havuzlar , marketler, kafeteryalar mevcut. Yani  isterseniz konutunuzdan dışarıya çıkmadan sehrin kalablığına karışmadan tatilinizi yapabilirsiniz.

Sizlerde gelin misafirimiz olun, ücretsiz turlarımıza katılıp , satılık yazlık, satılık daire ve konutları yerlerinde görme imkanı bularak, bütçenize en uygun projeye uygun ödeme koşullarıyla sahip olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir