Karasu Satılık Yazlık Müstakil Mi ? Bahçeli Mi ? Yada Denize Sıfır Mı ?

Karasu-Satılık-Yazlık-Gelişmiş-Daire-Seçenekleri-Ve-Sade-Yazlıklar

Karasu Satılık Yazlık almak isteyenlerin kafalarında soru işaretleri var mesela Müstakil Mi ? Bahçeli Mi ? Yada Denize Sıfır Mı ? Şeklinde Karasu Evleri farklı konseptlerde sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Karasuda Yatırım Yapmanın Tam Zamanı Sakarya karasu da yatırım yapmanın tam zamanı.

karasu-satilik-yazlik-plaj
karasu-satilik-yazlik-plaj

Son yılların en hızlı gelişen ve yükselen bölgelerinden biri olan Sakarya Karasu’da; karasuda satılık yazlık projelerini değerlendirmek İçin elinizi çabuk tutun. Bölgenin artan değeri, Karasu’nun adının daha büyük kitlelerce duyulması, konumu, ekonomisi Ve turizm ile Karasu değerini her geçen gün artırarak yoluna devam etmektedir. Bölgeye ulaşım Sanayi ve turizm alanında yapılan bir çok yatırım Karasu’nun adını duyurmakta, bölgeye yapılan yatırımlar ve projeler bölge ekonomisini kalkındırmak da, çeşitli iş kollarında istihdamı artırmakta Ve bölge dışarıdan dış göç almaya devam etmektedir. Karasu adını turizim alanında duyurmuş olsa da son yıllarda bölgeye yapılan yatırımlar da Karasu’nun adının duyulmasında önemli bir etkendir. Bölgede turizmin yanı sıra İstanbul olan konumu yatırımcılar için gözardı edilemeyecek niteliktedir.

 

Karasu-satılık-yazlık
Karasu-satılık-yazlık

Bir çok yatırımcı İstanbul’daki konut fiyatları pahalılığından ve Karasu’nun İstanbul’a olan konumundan dolayı yatırım için kara suyu tercih etmeye devam etmektedir. Karasu evleri ve Karasu satılık yazlık projeleri yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen konutların başında gelmektedir. Özellikle sahil kesiminde yoğunluk gösteren konut projeleri Karasu’nun en çok tercih edilen noktalarıdır. Sahil bölgesinde yer alan parklar, projeler, eğlence merkezleri, lunapark Ve çeşitli aktivite olanakları konut projeleri ile iç içe bir konumdadır.

Bölgede en çok tercih edilen noktalardan biri de karasu limanı projesi çevresidir. İçinde bulunduğumuz kasım ayı sonlarında açılması beklenen karasu limanı tamamlandıktan sonra bölgedeki ekonomik faaliyetlerin artacağı Ve karasu limanının ihracatın kalbi durumuna geleceği gerçeği göz önünde bulundurulduğunda bölgedeki konutların çok daha değerleneceği bilinmektedir.

Buda yatırımcıları bölgeye yatırım yapmaya teşvik eden başka bir sebeptir. Sadece turizim ve ulaşım alanındaki gelişmeler Karasu’nun bu kadar değerlenmesini sağlarken; limanın açılmasıyla birlikte Karasunun değerinin çok daha fazla artacağı öngörülmektedir. Günümüz koşulları için ucuz sayılabilecek nitelikte ki karasu evlerine sahip olmak isteyenler için bölgede çeşitli alternatifler ve ödeme imkanları bulunmakta. Bölgede yıllardır projelerine hız kesmeden devam edip Karasu’nun en köklü firmalarından biri haline gelen ekşioğlu inşaat bölgedeki onlarca projesiyle yatırımcılara alternatifler sunmaya devam etmektedir. 24 ay elden senet yapılabilmeli imkanı bulunan projelere dilerseniz banka yolu ödemesiyle de sahip olabilirsiniz.

Banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirilme Olanağı bulunan Karasu satılık daire projelerine Ödeyeceğiniz cüzi bir miktardeki peşinat dan sonra hemen anahtar teslimi yapılabilmektedir. Yapımı tamamlanmış olması proje içinden seçeceğiniz konutunuzda İster kendiniz oturup, isterseniz kiraya vererek alacağınız kira getirisi ile taksitleri ödeyip konutunuzun sahibi olabilirsiniz.

Bölgenin en güvenilir şirketlerinden birisi olan Ekşioğlu karasu inşaat güvencesiyle satışa sunulan projelerimizi gelip yerlerinde görüp değerlendirip; zevkinize ve bütçenize en uygun Karasu satılık yazlık projelerine uygun ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Bölgedeki onlarca projeyi yatırımcılarla buluşturmayı hedefleyen Ekşioğlu Karasu inşaatın hafta sonları İstanbul’dan düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım göstermek istersiniz Sitede bulunan iletişim numaralarından bizi arayarak servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ekşioğlu inşaat olarak sizleri geleceğinize karlı bir yatırım yapmaya davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir