Karasu Satılık Yazlık Muhteşem Fırsatlar

Karasu-Satılık-Yazlık-Gelişmiş-Daire-Seçenekleri-Ve-Sade-Yazlıklar-1

Ekşioğlu karasu inşaatta farklı ödeme seçenekleri bulunmakta Karasu ekşioğlu inşaat; karasudaki yatırımlarına sürekli bir yenisini ekleyerek yoluna devam ediyor. Karasu Evleri Karasu’nun En eski ve en köklü inşaat şirketlerinden biri konumunda ki Ekşioğlu karasu  inşaat bölgede onlarca   Karasu satılık yazlık projesine imzasını atmıştır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Muhteşem-Fırsatlar-101Karasu’nun hemen her yerinde faaliyet gösteren ve konut yatırımları bulunan Ekşioğlu karasu inşaat yapmış olduğu yatırımlarla günümüzde sadece Karasu’da değil Türkiye’deki pek çok yatırımcı tarafından da bilinmektedir. Karasudaki yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere Bölge tercih eden pekçok yatırımcının İlk adresi karasu Ekşioğlu inşaatın yapmış olduğu konut projeleridir. Sosyal medyada reklamlarına sıkça rastladığımız Karasuda satılık yazlık projeleri ekşioğlu inşaat güvencesiyle bölgede yatırımcılarını beklemektedir. Karasu’nun en bilindik ve en ünlü inşaat şirketlerinden biri konumunda olan Ekşioğlu karasu inşaat yapmış olduğu konut projelerini çeşitli ödeme olanakları ve kampanyalarla alıcıya sunmaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Muhteşem-Fırsatlar-101-10222Firma bugüne kadar topraktan olan projelerini elden senet sıfır faiz fırsatıyla alıcılarla buluştururken; hazır bitmiş durumda olan konut projelerini Banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yaparak Düşük taksit oranlarıyla kendi konutun uzun sahibi olma imkanı vermekteydi. Ancak Ekşioğlu karasu inşaat son günlerde konut projelerinin Ödemesine Bir yenisini daha eklemiştir. Sadece topraktan olan projelerde geçerli olan elden senet sıfır faiz seçeneği; belirli koşullarda hazır bitmiş konutlar için de geçerli hale gelmiştir.

Bitmiş durumda olan hemen anahtar teslimi yapılan projelerde konutu fiyatının en az yüzde kırklık kısmını peşin olarak verdiğiniz taktirde geri kalan kısmı banka yoluyla ödemenin yanı sıra elden senet seçeneği de getirilmiştir. Bir çok yatırımcının tercih ettiği Senetli ödeme seçeneğinin sıfır faiz oranıyla yapılıyor olması; yatırımcısına Büyük bir kar sağlamaktadır. Karasu Ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan Karasu satılık yazlık ve karasu evleri projeleri hem karasuya hem de Yatırımcısına kazandırmaya devam etmektedir. yatırımların ve turizmin Bu kadar hızlı yaşandığı bir bölgede konutların Çok hızlı değer kazanması; yatırımcıların bölgeye olan ilgisini arttırmakdadır.

Son yıllarda bölgede yükselişe geçen konut fiyatları hala günümüz koşullarına göre ucuz sayılabilecek niteliktedir. Son yıllarda değerini neredeyse ikiye katlayan Karasu satılık daire projelerine yatırım yapmanın tam da zamanı.

Kasım ayı sonunda açılması beklenen karasu limanı projesi ile bölgenin değerini daha da çok artıracağı Ve konut fiyatlarının da yükselişe geçeceği bilinmektedir.

Türkiye’nin her yerinden ve özellikle Marmara bölgesinden on binlerce yatırımcıya evsahipliği yapan Karasu’da sizlerde konutlarınızı alıp; bölgedeki turizim olanaklarından yararlanırken kullanmadığınız zamanlarda konutlarınızı kiraya vererek gelir getirisi sağlarken; geleceğinize de karlı bir yatırım bırakmış olabilirsiniz.

Bölgedeki konut projelerimizi gelip yerlerine görüp değerlendirmek isterseniz hafta sonları düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp misafirimiz olabilirsiniz. Ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırmak için sitedeki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir