Karasu Satılık Yazlık Maramaranın ve Karadenizin İncisi

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Ekşioğlu inşaat projeleri Ekşioğlu inşaat Karasu’da dur durak bilmeden yatırımlarına devam ediyor. Karasu satılık yazlık Kış sezonunun gelmiş olması bile bölgedeki konut projelerini durdurmaya yetmiyor. Karasu Evleri Ham bölgedeki konut ihtiyacını karşılamak hemde Bölgeye konut yatırımcılarını çekmek amacıyla devam eden projeler gösteriyor ki Ekşioğlu inşaat ve karasu 2017 yılına iyi bir şekilde hazırlanıyor.  sadece ekşioğlu inşaat değil bir çok inşaat firması yatırımlarını sürdürüyor.

Karasu-Satılık-Yazlık-Maramaranın-ve-Karadenizin-İncisi-1Ancak yatırımcılar tarafından her zaman en çok talep edilen inşaat firması elbette ekşioğlu inşaat. Karasu genelinde bugüne değin 45 farklı projeye imzasını atan firma 2017 yılına 46. Projesi ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Firmanın müşteri taleplerini beklentilerini karşılamak amacıyla bugüne değin yapmış olduğu projelerin en lüksü olarak gösterilen kocaali melis evleri karasu kocaali mevkii nde yükselmeye başlıyor. Ekşioğlu inşaatın en lüks ikinci projesi olarak gösterilen melis evleri ilk etabı 2017 Haziran ayında yatırımcılarına teslim edilecek.

Karasu-Satılık-Yazlık-Maramaranın-ve-Karadenizin-İncisi-2Ekşioğlu city ve Melis evleri projesi her ne kadar büyüksün ve ihtişamı sınırlarını sonra sana ekşioğlu inşaat bugüne değin yapmış olduğu tüm projelerin de en kaliteli malzemeyi ve ürünü kullanmıştır. Bugüne kadar yapıp yatırımcılarına teslim ettiği binlerce konut bunun en iyi göstergesidir. Birkaç yıl öncesine dönüp baktığımızda firmanın yapıp yatırımcısı buluştuğu anda içindeki konutların pek çoğu satılan bir çok gözde proje yer almaktadır.

Ekşioğlu Yeşilvadi 1-2-3-4-5-6-7 siteleri, Ekşioğlu gardenia 1-2-3-4-5 sitesi, Ekşioğlu huzurkent 1-2-3-4 siteleri, Yeni mahalle evleri 1-2 siteleri, Ekşioğlu güven 1-2 siteleri, Yılmaz ekşi apartmanı, arda tatil sitesi, Ekşioğlu Samanyolu konakları 1-2 sitesi, bem bir sen 1 sitesi, bem bir sen 2 sitesi, Ekşioğlu yalı Sitesi, Ekşioğlu sadef sitesi, Ekşioğlu Sare Sitesi, Ekşioğlu göl evleri Sitesi, Ekşioğlu akcan Sitesi ve ilksan sitesi projeleri Ekşioğlu’nun karasuya kazandırmış oldu projelerdir. Yapılan tüm bu yatırımlar hem Karasu’nun adının duyulmasına katkı sağlamakta, hem bölgede yatırım yapılmasına katkı sağlamakta hem de bölgeye, bölge insanına ve Ekşioğlu inşaata kazandırmaktadır. Yıllardan beri Karasu’da faaliyet gösteren ekşioğlu inşaat Türkiye genelinden binlerce yatırımcıyı Karasuda konut sahibi yaptı. Bölgenin artan değeri, dev projelere ortaklık etmesi ve deniz turizminin yapıldığı bir bölge olması karasudaki Konut yatırımlarını hızlandırmakta, aynı zamanda konutların satış oranını da yükseltmektedir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Maramaranın-ve-Karadenizin-İncisi-3Bugün Karasu dan almış olduğunuz yazlık ve daireleriniz sadece birkaç yıl içinde sizlere büyük bir kar elde ettirecektir. Bölgedeki konutların sadece birkaç yıl içinde kazandığı değer bunun garantisini niteliğindedir. Hem tatil hem de yatırım fırsatını aynı anda aynı noktada sunan Karasu’da sizlerde kendi kutunuzun sahibi olup, geleceğinize tatil hem de yatırımların revaçta olduğu bu bölgede karlı bir yatırım bırakabilirsiniz.

Bölgedeki konut projelerimizi yerlerinde görüp değerlendirmek isterseniz 0 212 603 48 83 numaralı telefonlardan bize ulaşıp ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Her bütçeye bir zevke hitap eden konut projelerini değerlendirip çeşitli ödeme koşulları ve avantajlarla kendi konutunuzun sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir