Karasu Satılık Yazlık lar Yine Kazandırıyor

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri -1

Karasu Yatırımcıları Ağırlamaya Devam Ediyor Karasu son yılların gözde tatil beldelerinden biri durumuna gelmiştir. Karasu Satılık Yazlık almak isteyenlerin ilgisini çekiyor Karasu evleri sürekli yenileniyor.Karasuda satılık yazlık almak artık hem tatil hem yatırım için talep görüyor. Deniz turizminin yoğun olarak yapıldığı bölge yaz sezonunda 100 binlerce turist ağırlamaktadır.24 km uzunluğundaki sahil şeridi, Altın kumdan geniş Plajları, doğasıyla tatilcileri ve turistleri bünyesine çekmektedir. Bölgenin turizim den aldığı pay yadsınamayacak derecede yüksektir.bölgede turizmle doğrudan bağlantılı olan sektörler mevcuttur. Bu sektörlerin başında inşaat sektörü gelmektedir.

Karasu-satilik-yazlik-kazandırıyor
Karasu-satilik-yazlik-kazandırıyor

Karasudaki turizim faaliyetleri ne kadar yükselirse, ve bölgeye gelen turist sayısı ne derecede artarsa İnşaat sektöründe ki gelişmelerde o derece yükselmektedir. İnşaat sektörü bölgede en çok Karasu satılık yazlık projelerine yatırım yapmaktadır. Değeri her geçen gün artan karasu satılık daire projeleri yatırımcılar tarafından da büyük bir ilgi görmektedir. Bölgenin deniz turizmine elverişli olması bölgeye turist çektiği kadar yatırımcıyıda çekmektedir. Hem tatillerini hem de yatırımlarını bir arada yürütmek isteyen yatırımcılar karasuyu tercih etmeye devam etmektedirler. Bir çok tatil bölgesine oranla karasudaki konut fiyatların uygun olması yatırımcıları etkileyen diğer bir faktördür.

karasu-satilik-yazlik-city-
karasu-satilik-yazlik-city-

Sakarya karasu da satılık yazlık projeleri denize sıfır konumdan başlamaktadır. Denize yürüme mesafesinde olan projeler şehrin tam içinde kendine yer edinmiştir. Her türlü kişisel ve genel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz marketler, restoranlar, parklar, alışveriş alanları Konutlarınzla iç içedir. Sitelerinizden çıktığınız anda yürüyüşler yapabileceğiniz, ailenizle vakit geçirebileceğiniz, eğlenebileceğiniz, sportif aktivitelerde bulabileceğiniz bir çok alan bulunmaktadır.

Bunun dışında şehirdeki Tek lunapark da sahip bölgesi içerisinde yer almaktadır. Gece ve gündüz eğlencelerinin yapıldığı mekanlarda yine plaj bölgesi ve çevresinde yer almaktadır. Bunların dışında çoğu site içerisinde yer alan Karasu evlerinde sitelerinizin içindeki olanaklardan faydalanmanız da mümkün. Geniş bahçe içlerinde yeralan sitelerinizde kendi müstakil konutunudaymış gibi vakit geçirebilir, Çocuklarınıza rahatça bahçelerde oynamaları için fırsat verebilirsiniz. Tamamı 24 saat güvenlikli olan sitelerin içerisinde yetişkin yüzme havuzu, Çocuk yüzme havuzu, market, kafeterya, sinema gibi çeşitli olanaklar da mevcuttur.

Sitelerinizden çıkmadan tatil yapma imkanı sunan karasu satılık yazlık projelerine Karasu’nun her yerinde rastlamanız mümkün. Binlerce yatırımcıya evsahipliği yapan Sakarya karasu her yeni gün başlattığı Konut projeleri ile siz değerli yatırımcıları bünyesine davet etmektedir. Çeşitli kampanyalar ve ödeme imkanlarıyla satışa sunulan Sakarya karasu satılık yazlık projelerinde bütçenize uygun Bir konut bulmanız mümkün. Sizlerde karasudaki konut projelerinde kendinize yer edinmek isterseniz hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp uzman satış müdürlerimiz eşliğinde onlarca projeyi yerlerinde görüp değerlendirme fırsatını sahip olabilirsiniz. Ücretsiz karasu turlarımıza katılım sağlamak isterseniz sitede bulunan numaralardan bizlerle iletişime geçip Ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir