Karasu Satılık Yazlık , Kumsal,Temiz Hava,Deniz …

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri -1

Karasu yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Karasu satılık yazlık  daire projelerine her gün bir yenisi ekleniyor. İnşaat sektöründe büyük bir rekabetin yaşandığı bölge yatırımcılar için büyük fırsatlar sunuyor. Yatırımcılar günümüz koşullarında en iyi yatırım aracının konutlar olduğu kanısında. Karasuda projeleriyle bu kanıyı gerçekleştirmekte. 

Karasu evleri değişen mimari ile ilgi çekiyor Karasuda satılık daireler uygun ödeme koşulları ile sizleri bekliyor

Bölgenin hemen her yerinde yer alan projelere olan rağbet gün be gün artış göstermekte. Tabi ki bölgeye yatırım yapılırken; günümüz koşulları en ön planda tutulmaktadır. Bölgenin konumu, gelişimi, ekonomisi yatırımcılar için başlıca değerlendirme kriterleridir. Hiç kimse değeri olmayan, bir gelişme göstermeyen, kendini yenilemeyen bir bölgeye yatırım yapmak istemez. Ama karasu bütün bu kriterleri fazlasıyla bünyesinde barındırmakta.

Bölge yıllar içinde birçok gelişim ve değişim göstermiştir. Eskiden tarım, balıkçılık ve turizm bölgenin geçim kaynağını oluştururken; günümüzde şartlar değişmeye başlamış, birçok alanda yatırım ve gelişmeler gözlenmiştir.

Bölgede son yıllarda en çok dikkat çeken yatırımlardan biri sanayi alanında gerçekleşmiştir. Dünya devi bir otomotiv firması savunma sanayinde bölgeye büyük bir yatırım yapmış; fabrika açmak için çalışmalara başlamıştır. Bunun yanında bir de devam eden alümünyum fabrikası projesi yer almaktadır. Bunlar sadece birkaç yıl içinde yaşanan gelişmelerdir. Fabrikaların açılmasıyla bölgede yeni iş imkanlarıda oluşacak, büyük bir istihdam sağlanacaktır.

Bunun yanında en büyük gelişmelerden biri de turizm alanında yaşanmıştır. Turizmin bölge ekonomisinden aldığı pay her geçen yıl artmıştır. Bölgede ki yaşam alanları genişletilmiş, sahiller tüm vatandaşların kullanması amacıyla çeşitli şekillerde donanım kazandırılmıştır. Karadenizin dalgalı sularına meydan okumak için sahillere dalga kıranlar yapılmış; bunun yanında yaz sezonunda denizde ki boğulma oranlarını en aza indirgemek için cankurtan sayıları artırılmış ve özel jetskiler getirtilmiştir. Sahillere mavi bayrak uygulaması getirebilmek amacıyla; içerisinde birçok aktivite ve sosyal yaşam alanı bulunan karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesi hizmete açılmıştır.

Turizm de yaşanan artış en büyük etkisini şüphesiz inşaat sektörüne yansıtmıştır. Her yıl gelen yerli ve yabancı turitlerin konkalma ve barınma ihtiyaçları bölgede ki konut sayılarında ki artışa neden olmuş ; buda yatırımcılar için büyük bir avantaj sağlamıştır. Sadece yatırım amacıyla alınan yazlık ve daireler günümüzde bölgeye gelen turistlere aylık vegünlük olarak kiraya verilmekte, yatırımcısına kar sağlamaktadır. Eğer sizlerde bölgede ki tüm bu gelişmelere ortak olmak istiyorsanız haftasonları ücretsiz olarak düzenlediğimiz karasu turlarımıza katılım sağlayıp projerlerimizi yerlerinde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir