Karasu Satılık Yazlık Karasu Denizköy Evleri

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasu-Denizköy-Evleri

Firmanın çok sayıda başarılı projesi kendisini ülkenin başarılı İnşaat markaları arasına soktu. Daha önce Karasu’da Ekşioğlu City, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3 gibi site projeleriyle adını duyuran Ekşioğlu İnşaat yeni sıfır daire projelerini harekete geçirmeye devam ediyor. Sakarya Karasu’daki bu fırsatlar kaçmaz! Ekşioğlu İnşaat Karasu, eşsiz fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasu-Denizköy-Evleri

Karasu, İstanbul’a 50 dakika, Bursa ve Ankara’ya da 1 – 3 saat mesafede bulunan bir sahil beldesi, Türkiye’nin en uzun sahiline sahip olan Karasu bununla sınırlı kalmayıp tarihsel yapısı, eşsiz doğasıyla her yönüyle cezp edici bir tatil beldesidir. Tarihsel dokusuyla hem tatilcilerin hem turistlerin uğrak noktası olan Karasu, Ekşioğlu İnşaat’ın başarılı projeleriyle gelişmektedir. Şimdilerde sıfır daire projelerine hız veren Ekşioğlu İnşaat sizler için Karasu Evleri’ni inşa etmektedir. Depreme dayanıklı tüm testleri yapılmış Karasu daireleri muhteşem kampanya ve avantajlarla sunulmaktadır. Her cebe ve her kritere uyan Karasu Evleri anahtar teslim olarak satılır. Yazlık daire içlerinde kombi, klima gibi gerekli sistemler bulunmaktadır. Site içlerinde ise asansör, havuz, otopark, park ve sosyal alanlar bulunmaktadır. Tüm siteler güvenlikli olup yaz kış kullanılabilir. Karasu Evlerinde yıl boyu kira getirme garantisi vardır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasu-Denizköy-Evleri-1

Çok iyi bir yatırım fırsatı da sunan Karasu Evleri sizlere her yönüyle kazançlı çıkarır. Daireler ömür boyu Ekşioğlu İnşaat garantisine sahiptir. Sunduğu kolay ödeme yöntemleriyle de ön planda olan Ekşioğlu İnşaat sizlere ister faizsiz senet, ister düşük faizli kredi ile ödeme imkanı sunar. Düşük peşinatlarla çalışan Ekşioğlu İnşaat çok cazip ödeme kolaylıklarıyla tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasu-Denizköy-Evleri-2

Siz de aklınızdaki satılık karasu daire ya da karasu satılık yazlık hakkında bilgi sahibi olmak, inceleme yapmak veya yetkili biriyle görüşmek istiyorsanız bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir sizler için oluşturulan kampanyalarla birlikte çok ucuza ve kolayca yazlık daire sahibi olabilirsiniz.

http://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir