Karasu Satılık Yazlık Karasu Deniz Truzimi

Karasu-Evleri-Ve-Karasuda-Satılık-Yazlık-3

Karasu’da Deniz turizmi Her geçen yıl önem kazanıyor Karasu satılık yazlık projeleri; Sakarya karasu genelinde en çok tercih edilen konut yatırımlarından birisidir. Karasu Evleri Sakarya iline bağlı olan ilçe Marmara bölgesi sınırları içerisinde yer alıp karadeniz’e kıyısı bulunan, Deniz turizminin yoğun olarak yaşandığı yerlerden birisidir. Karasu satılık Daire Bölgedeki karasu satılık daire projelerinin yatırımcılar tarafından tercih edilmesinin başlıca sebebi bölgede Deniz turizminin yoğun olarak yaşanıyor olmasıdır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasu-Deniz-Truzimi-3Bir çok büyük ile ve özellikle İstanbul’a en yakın tatil merkezi konumundaki karasu yaz sezonunda bünyesinde barındırdığı turizm faaliyetleri ile 100 binlerce turisti bünyesine çekmektedir. Bölgede yapılan çalışmalarla turizm faaliyetleri ve bölgeye gelen turist sayısı her yıl artış göstermeye devam etmektedir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasu-Deniz-Truzimi-1Bölgede sadece turizmi geliştirmeye yönelik yapılan karasu sahil park ve rekreasyon alanı çalışması sayesinde 24 km uzunluğunda sahil şeridi bulunan karasu plajına mavi bayrak uygulaması getirilmiştir. Günümüzde deniz turizminin yapıldığı yerlerde çok önemli bir konuma sahip olan mavi bayrak uygulamasının getirilebilmesi için pek çok kriter bulunmaktadır.

Yüzme su kalitesi, çevre eğitimi ve bilgilendirme, çevre yönetimi, can güvenliği ve hizmetleri başlıkları altında pekçok kriteri bulunan mavi bayrak uygulaması bölgede yapılan çalışmalarla sonunda karasu plajına da getirilmiştir.

Bölgeye gelen tatilci ve turizimciler için büyük bir öneme sahip olan mavi bayrak uygulaması sayesinde karasu plajlarının önemi daha da çok artmıştır. Bölgedeki plajların mavi bayrak uygulaması olması bölgenin daha çok tatilci çekmesine büyük bir katkı sağlamıştır.

Ayrıca mavi bayrak uygulaması getirilmesi amacıyla yapılan karasu sahil park projesi içerisinde pek çok aktivite alanında yer almaktadır. Yürüyüş alanları, çocuk parkları, çocuk oyun alanları,seyir Terası, plaj futbolu ve voleybol alanları bunlardan sadece birkaç tanesidir. Yapılan bu projeyle plaj bölgesi ve çevresinin sadece denize giren tatilcilere değil tüm halka hizmet verip yararlanılması amaçlanmıştır.

Bölgenin deniz turizmi açısından önem kazanması Ve Karasu’nun konumu açısından pek çok ile en yakın mesafede bulunan tatil merkezi olması bölgedeki konut satışlarını büyük ölçüde etkilemektedir. Günümüzde karasuya tatil amacıyla gelen pek çok turist bölgeden konut sahibi olmayı tercih etmeye başlamışlardır.

Bu tercihleri her ne kadar turizm ve Karasunun konumuna bağlı olsa da; bölgenin konut yatırımlar açısından son derece cazip olması yatırımcıları etkileyen Başka sebeptir. Çünkü karasu değerini her geçen gün artıran bölgelerin başında gelmektedir. Bölgedeki tatil, turizm ve yatırım faaliyetlerine sizde ortak olup; turizim açısından Önemi her geçen gün artan Karasu’da hem yaşam hem de tatilinizi geçirmek istiyorsanız sizleri karasudaki konutları değerlendirmek üzere bölgeye bekliyoruz.

Hafta sonuları İstanbul’da düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılarak bölgedeki onlarca konut projesini kendiniz değerlendirip bütçenize en uygun konuta çeşitli ödeme seçenekleri ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir