Karasu Satılık Yazlık İstediğiniz Katı Uygun Taksitlerle Alabilirsiniz

Denizköy Satılık Yazlık

Ekşioğlu inşaat karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri ile yatırımcıların gündeminde yer tutmaya devam ediyor. Karasu satılık yazlık larının ve satılık karasu evlerinin bu kadar revaçta olması ve Karasu’nun bu kadar fazla talep görmesini bir fırsat bilen ekşioğlu inşaat karasu ya olan yatırımları hızlandırmak ve bölgenin daha fazla yatırımcıya hizmet etmesini sağlamak adına Karasu’da sürekli olarak yeni projelere imzasını atmaktadır. Karasu’nun çeşitli bölgelerinde ve mahallelerinde bugüne dek hayata geçirdiği konut projeleri En iyi kampanyalarla ve fiyat seçenekleriyle satışa sunup bunun yanı sıra projelerinin reklamlarını sosyal medyada, yayın organlarında, TV kanallarında, Google gibi ortamlarda yayınlayarak daha fazla yatırımcının konutlarından haberdar olmasını sağlayarak popülerliğini her geçen dönem biraz daha artırmaktadır.

Karasu Satılık Yazlık İstediğiniz Katı Uygun Taksitlerle Alabilirsiniz-1

Günümüzde hem yurtiçi hem de yurtdışından geniş bir yatırımcı kitlesi bulunan ekşioğlu inşaat bugüne değin Karasu’da hayata geçirdiği onlarca farklı konut projesi ile on binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapmıştır. Projeleri topraktan olarak bile satışa çıktığı anda pek çok satılan ekşioğlu inşaat Karasu’da hüküm süren en büyük, en güvenilir ve en köklü inşaat şirketlerinin başında gelmektedir. Bugün Karasu’da yeni mahalle evleri 1 yeni mahalle evleri 2, yeni mahalle evleri 3, karasu sadef evleri, Hasan ekşi konakları, yeşilvadi 1 sitesi yeşilvadi 2 Sitesi, yeşilvadi 3 sitesi, yeşilvadi 4 sitesi, yeşilvadi 5 Sitesi, Yeşilvadi 7 Sitesi, Ekşioğlucity projesi Ve melis evleri ile yatırımcıları ağırlayan Ekşioğlu inşaat Karasu’da tam 46 projeyi hayata geçirmiştir. Pek çoğu site içerisinde bir havuzu olarak inşa edilen konut projeleri yatırımcılar tarafından Karasu’da en fazla talep gören konutlardır.

Karasu Satılık Yazlık İstediğiniz Katı Uygun Taksitlerle Alabilirsiniz-2

Ekşioğlu inşaatta bugün her bütçeye ve İhtiyaca uygun Bir konut projesi bulmak mümkündür. Yatırımcılar hem kendi imkanlarıyla hemde ücretsiz karasu turu hizmeti ile ekşioğlu inşaat satış ofisine gelip uzman satış müdürleri eşliğinde projeleri gezip bütçelerine en uygun konutu belirleyip satış müdürleri ile sözleşmelerini hemen yapabilmektedir. Ekşioğlu inşaat tüm konut projelerini bugün banka kredisi ile satışa sunmaktadır. Yatırımcılar cüzi oranlarda bir peşinat verdikten hemen sonra kalan kısmını banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapabilmektedir. Herkesimden yatırımcının Karasu’da konut sahibi olmasına imkan sağlayan banka kredisi ile ödeme seçeneği dilerseniz bütçeniz doğrultusunda kısaltılabilir Bu durumda banka faiz oranları da düşmektedir. Karasu satılık yazlık  Ekşioğlu inşaat bunun yanısıra bugün Karasu’da Ekşioğlucity Projesi dışındaki tüm projelerini elden 40 ay senet seçeneğe ile de yatırımcılara sunmaktadır. Yatırımcılar daire bedellerinin %25 oranında ki peşinatı firmayı ödedikten hemen sonra kalan kısmı elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile taksitlendirebilmektedirler. Bunun yanı sıra müşterilerin talepleri doğrultusunda ara ödeme imkanı da yapılabilmektedir. Yatırımcılar peşinatlarını verdikten sonra kalan taksit tutarı aylık olarak Belirlenmekte müşteriler aylık daha düşük ödemeler yapabileceklerini belirtirlerse taksit oranları düşürülüp ödenmesi gereken bedelinin kalan kısmı yıl sonunda ara ödeme olarak alınabilmektedir. Veyahutta vereceğiniz peşinat oranlarını yükseltip taksit oranlarını bu şekilde de düşürebilirsiniz. Yatırımcıların en iyi imkanlarda ve koşullarda konut sahibi olmasını sağlamak amacıyla sürekli olarak ödeme koşullarında de kampanyalarında yenilemeye giden ekşioğlu inşaat bugün Karasu’da görülmemiş bir kampanyayla 40 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile satışa sunduğu konut projeleri ile adından daha fazla söz ettirmeye başlamıştır. Yatırımcılar firmanın sunduğu bu imkandan faydalanmak için yoğun bir şekilde ekşioğlu inşaatı ziyaret etmektedirler. Karasu’nun huzurlu doğal ortamında her biri birbirinden farklı ve muhteşem karasu manzarasına eşlik eden içlerinde bulundukları havuzla sitelerinizden çıkmadan tatil yapma imkanı sağlayan şehirdeki bütün imkanların ayaklarınızın altında olduğu Karasu’da ekşioğlu inşaatın konut projelerinde sizlerde yerlerinizi alıp Karasu’da tatilin ve karlı bir yatırımın fırsatını yakalayabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde sona erecek olan bu ödeme kampanyasını kaçırmayın Karasu’da bir an önce yatırımlarınızı gerçekleştirmek için İstanbul Avrupa ve anadolu yakası genelinden düzenlenen karasu turlarına servis kaydınızı yaptırın. Çünkü karasu bugün yükselen değerleri ile önümüzdeki yıllarda çok daha fazla değerlenip ulaşım, sanayi bir turizim alanında çok daha ileri seviyelere gelip popülerliğini ve ederini daha da çok artıracaktır. www.yazlikkarasuevleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir