Karasu Satılık Yazlık İlan Fiyat Mekan Seçenekleri

Karasu-Satılık-Yazlık-Daire-İçin-Hedefler-ve-Rehber -1

Ekşioğlu İnşaat Karasu Sakarya Karasu’da  yepyeni projeler hayata geçirmeye devam ediyor. Sakarya Karasu’da hayalinizi süsleyen dairelere, siz de uygun fiyat ve ödeme kolaylığıyla sahip olabilirsiniz. Çok düşük peşinat ve düşük faizli kredi imkanları da bu fırsatlardan yararlanmanız adına düşünülmüş ve siz değerli takipçilerimize sunulmuş durumda. Her bütçeye uygun 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler, Ekşioğlu inşaat güvencesiyle hizmetinize sunuluyor. Üstelik tüm bunlar güvenlikli, havuzlu, araç otoparkının ve sosyal donatı alanlarının eşliğinde, yaşam kalitenizi artıracak şekilde dizayn edilmiş durumda. Konutlarımız Klimalı, kombili, yalıtımlı ve depreme dayanıklılığıyla ister yazlık olarak ister de tüm yıl kullanıma uygun olarak siz yeni sahiplerine teslim edilmeye hazır.

Karasu Satılık Yazlık İlan Fiyat Mekan Seçenekleri

Karasu bakir kalmayı başarmış doğasıyla da sizleri büyüleyecek. Yeşilin ve mavinin buluştuğu ünlü Acarlar Langozu, Madenderesi ve 28 kilometrelik kum plajıyla da unutulmaz anılar biriktirmenize ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenme imkanını da sunuyor. Üstelik Karasu sahili, Kültür ve Turizm bakanlığı ve Türkiye çevre ve eğitim vakfı (TURÇEV) tarafından yapılan incelemeler sonucunda ‘’mavi bayraklı’’ plaj olma özelliği taşıyor. Plajlara verilen uluslararası bir çevre ödülü olan bayrak; deniz suyunun temizliğinden tutun çevre yönetimine verilen öneme, plaj güvenliğinin sağlanmasına kadar birçok başlıkta başarılı olunduğunun bir göstergesi olarak kazanılmış durumda. Ekşioğlu inşaat aracılığıyla karasudan satılık daire sahibi olmak sandığınızdan da kolay. Bizlerle iletişime geçerek, sizlere anahtar teslime kadar her safhada yardımcı olacak deneyimli ekibimizle irtibat kurabilirsiniz.

Karasu Satılık Yazlık İlan Fiyat Mekan Seçenekleri-1

Ekşioğlu İnşaat Karasu web sitemizi ziyaret edebilir, güncel kampanya ve projelerimizden haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz irtibat telefonlarımızı arayabilir, ücretsiz servislerimizle konutlarımızı yerinde görebilir ve hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Karasuda satılık daire, Karasuda satılık yazlık sahibi olmak artık çok kolay, tek yapmanız gereken altta vereceğimiz iletişim adresinden bize ulaşmak ve fırsatlardan yararlanmak.

http://www.eksioglukarasuyazlik.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir