Karasu Satılık Yazlık Gezilecek Yerler Pansiyon Oteller Sakarya

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri -1

Ekşioğlu inşaatla Karasu satılık yazlık veya satılık ev sahibi olmak oldukça kolay ve avantajlı. Sakarya’nın Karasu ilçesi nde yer alan ve günümüzün en karlı yatırım araçları arasında gösterilen karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ayrıcalık ve olanaklarla şu gün Karasu’da satışta. Emlak konut sektörünün karasudaki Öncü firmalarından biri olan ve karasu gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısı getirerek Karasu’da havuzlu konut projelerinin başını çeken ekşioğlu inşaat Karasu’da bugün onun üzerinde projesi ile satışta.

Karasu-Satılık-Yazlık-Gezilecek-Yerler-Pansiyon-Oteller-Sakarya-1

Karasu’nun en büyük inşaat şirketi konumunda olan ve adı Türkiye sınırlarını aşan ekşioğlu inşaat tüm projelerini pazarlamak için düzenlediği reklam ve kampanyalarla her geçen gün adını daha geniş kitlelere duyurmayı hedeflemektedir. Firmanın reklamları şu gün pek çok platformda yayınlanmakta olup ayrıca tüm projelerin görsellerine internet üzerinden Google’dan erişim sağlanabilmektedir. Ekşioğlu inşaat ta yatırımcılar için oldukça farklı Seçenekler yer almaktadır. Küçük ve Çekirdek aileleler İçin 1 + 1 ve 1 + 1 dubleks seçeneklerinin bulundu firmada bunun yanısıra büyük ve geniş aileler için 2 + 1,3 + 1 ve 2 + 1 dubleks daire seçenekleri yer almaktadır. Büyük çoğunluğu site içerisinde yer alan konut projelerinin ayrıca site dışı normal bina şeklinde yapılandırmış olanlarıda bulunmaktadır. Projelerin tamamı denize 100 metre ile 500 metre mesafe arasında değişmektedir. Yani sitelerinizden çıktığınız anda En fazla 5 10 dakikalık Bir yürüme mesafesi ile deniz ve sahil ayaklarınızın altında olacaktır. Aslında sitelerinizden çıktığınız anda girme mesafesinde sahip olabileceğiniz sadece Karasu sahili ve denizi değildir. Projelerin bir çoğu şehir merkezinde şehirdeki bütün olanaklarla iç içedir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Gezilecek-Yerler-Pansiyon-Oteller-Sakarya-2

Tamam mı yeni durumda olan Site içi projeler depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş, projelerin yapımında en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Projelerin iç ve dış cepheleri her zevke hitap edebilecek nitelikte dizayn edilmiştir. Karasu’nun en çok talep gören bölgelerinde ve mahallelerinde hayata geçirilen site içi havuzu konut projelerinin tamamında 24 saat kameralı güvenlik hizmeti de sağlanmaktadır. Yani sizler site içlerindeki havuzlarda tatilinizi değerlendirirken çocuklarınızın da güvenli bir ortamda vakit geçirmelerine imkan sağlayabilirsiniz. Ayrıca Ekşioğlu inşaatın projeden projeye değişkenlik gösteren farklı imkanları da yer almaktadır. Şu an satışta olan projeler içerisinde market, kafeterya, sinema salonu, spor alanları gibi farklı özellikler bulunduran projeler bulunmaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Gezilecek-Yerler-Pansiyon-Oteller-Sakarya-3

Her biri yatırımcılar tarafından büyük talep gören ve satışa çıktığı anda büyük bir kısmı alıcılarla buluşan Ekşioğlu inşaatın tüm bu projelerine İstanbul’dan her hafta sonu düzenlenen ücretsiz karasu turu servisi ile ulaşım sağlamanız da mümkün. 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından ücretsiz olarak düzenlenen karasu turlarına rezervasyon yaptırmanızı ardından hafta sonu servisler tarafından evinize en yakın noktadan alınıp dönüşte de servise tarafından evinize kadar bırakılmaktasınız. Her fırsatta profesyonel bir hizmet ve kaliteli bir yatırıma sahip olmanız için Çalışan firma son dönemlerde müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine ödeme seçeneklerinde de farklılığa gitmiştir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Gezilecek-Yerler-Pansiyon-Oteller-Sakarya-4

Firma sadece topraktan olan projeler için sunmuş olduğu 24 ay elden senetle satış kampanyasını gelen talepler doğrultusundaa değiştirerek şu gün Ekşioğlu city Projesi hariç topraktan ve bitmiş tüm projelerin de 40 ay sıfır faiz senetle Ödeme imkanı sunmaktadır. Karasu’da eşi benzeri görülmemiş Bu kampanyayla ekşioğlu inşaat yatırımcılara faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını sunmaktadır. Projelerin fiyat bedellerinin %25 lik kısmını peşinat olarak alıp geri kalan kısmını elden 40 ay sıfır faiz ödeme seçeneği ile yapabileceğiniz tüm bu projelere ücretsiz servislerin yanında İstanbul’dan sadece bir buçuk saatlik bir yolculukla kendi imkanlarınızla ulaşmanız da mümkün. Ekşioğlu satış ofisine kendi imkanlarınızla ulaşım sağlamak için Google haritalardan destek alıp bunun yanısıra site üzerindeki numaralardan bizlerle iletişime geçip konum paylaşımı yapabilirsiniz. Projelerle ilgili detaylı bilgi için de site üzerindeki canlı destek hattından faydalanabilirsiniz. www.yazlikkarasuevleri.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir