Karasu Satılık Yazlık Gelişmiş Daire Seçenekleri Ve Sade Yazlıklar

Karasu-Satılık-Yazlık-Gelişmiş-Daire-Seçenekleri-Ve-Sade-Yazlıklar

Ekşioğlu inşaatla hem tatil hem yatırım fırsatları devam ediyor Sakarya karasu da faaliyet gösteren yaptığı Karasu satılık yazlık ve dairelerle son döneme damgasını vuran Karasu ekşioğlu inşaat sizlere bir sonraki tatilinizi kendi yazlık ve dairelerinizde geçirme fırsatı sunmaktadır. Karasu Evleri Ekşioğlu karasu inşaat; Sakarya karasuda yıllardan beri faaliyet gösteren en köklü inşaat firmalarına biridir. Sadece Karasu’da değil imzasını attı projelerle yurt genelinde tanınan Karasu ekşioğlu inşaat; bugüne kadar Karasu’da onlarca konut projesine imzasını atmıştır. Firmanın en fazla yatırım yaptığı Konut tipleri; karasu satılık yazlık ve Karasu satılık daire projelerdir. Karasu’nun adının duyulmasında önemli bir yere sahip olan Karasu ekşioğlu inşaat yerli ve yabancı pek çok yatırımcıyı konut sahibi yapmıştır.Karasuda satılık yazlık

Karasu-Satılık-Yazlık-Gelişmiş-Daire-Seçenekleri-Ve-Sade-Yazlıklar-1 Bölgenin en tanınmış ve en güvenilir inşaat şirketlerinin başında gelen ekşioğlu inşaatın Konut projelerini Karasu’nun her bölgesinde rastlamak mümkündür. Denize sıfır konumdan başlayan karasu satılık yazlık konutuları denize en fazla 500 metre mesafede yer alıp yürüme mesafesindedir. Satışa çıkardığı onlarca konut projesini Çeşitli ödeme seçenekleri ve kampanyalarla alıcıya sunan Karasu ekşioğlu inşaat Bölgede binlerce kişiyi ev sahibi yapmıştır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Gelişmiş-Daire-Seçenekleri-Ve-Sade-Yazlıklar-2Bursa, Ankara, Eskişehir, Kocaeli gibi pekçok şehre yakın mesafede bulunan Karasu özellikle İstanbul’a olan yakın konumuyla ve bölgedeki konutların günümüz piyasa koşullarına göre makul olmasıyla pek çok yatırımcıyı bünyesine çekmektedir. Günümüz koşullarına göre ucuz sayılabilecek nitelikte ki karasu satılık daire projeleri ekşioğlu inşaat güvencesiyle; Projeye topraktan girildiğinde Belli bir peşinattan sonra kalan kısmı elden 24 ay sıfır faiz seçeneği ile yatırımcılara sunmaktadır. Bunun yanında bitmiş durumda hemen anahtar teslimi yapılabilecek olan projeleri de yine belli bir peşinat oranından sonra kalan kısmı banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapıp uzun vadede düşük taksit imkanlarıyla konut sahibi olmanın fırsatını vermektedir.

Anahtar teslimi hemen yapılan Konut projelerinize peşinattan sonra hemen taşınıp denizin, doğanın ve tatilin keyfini kendi konutlarınızda sürmeye başlayabilirsiniz. Ülkemizde Deniz turizminin yapıldığı Bir çok bölgeye kıyasla fiyatların gayet makul olduğu Karasu’da almış olduğunuz konutunuzda yaşamınızı sürdürürken kira ödermiş gibi kendi evinizin taksitlerini ödeyebilir; dilerseniz konutlarınzi kendiniz Kullanmadığınız zamanlarda kiraya verip; gelen kira getirisi ile konutunuzun taksitlerini ödeyerek kendi yazlık ve dairelerin izin sahibi olabilirsiniz. Bölgedeki konutlar Karasu’nun tatil turizmi açısından elverişli olmasıyla yazın bölgeye gelen 100 binlerce turiste günlük, aylık veya haftalık olarak kiralanabilirmektedir. Sadece yaz aylarında bile aylık kira getirisi 2000 TL ile 3000 TL arası olan konutlarınızı Karasu sahibinden günlük kiralık daire olarak kiralayıp ciddi bir gelir getirisi elde etmeniz mümkündür.

Hem yatırımınızı hem tatilinizi bir arada sürdürmenize olanak sağlayan karasu satılık yazlık projelerinde sizlerde konut sahibi olmak isterseniz; huzurun ve doğanın İç içe olduğu bu kente sizleri bekleriz.

Hafta sonları İstanbul’dan düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayarak bölgedeki onlarca konut projesine kendiniz gelip görüp; bütçenize en uygun konuta dilerseniz 24 ay sıfır faiz ile sahip olup; İsterseniz uzun vadelerde düşük taksit imkanlarıyla konutunuzun ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz Karasu turlarına katılım sağlamak isterseniz Site üzerindeki irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçip servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir