Karasu Satılık Yazlık Evleri Karasuda Deniz Kumsala Yakın Daireler

Karasu-Satılık-Yazlık-Daire-İçin-Hedefler-ve-Rehber -2

Ekşioğlu inşaat 2017 yılının en büyük kampanyasına imzasını attı. Karasu genelinde inşa ettiği karasu evleri ni ve karasu satılık yazlık larını elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneği İle satışa sunan Ekşioğlu inşaat Karasu‘nun gelmiş geçmiş en büyük ödeme kampanyasını yatırımcılara sundu. Karasu’da yatırım yapmak isteyen ve karasu satılık daire projeleri değerlendirmek isteyen yatırımcılar için büyük bir fırsat niteliği taşıyan 40 ay senetle ödeme kampanyasıyla faizsiz konut yatırımı yapmanın En avantajlı yolu.

Karasu-Satılık-Yazlık-Evleri-Karasuda-Deniz-Kumsala-Yakın-Daireler-1

KARASUDA AVANTAJLI KAMPANYALAR

Günümüz konut yatırımcılarının en büyük İsteği olan faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını sizlere sunan Ekşioğlu karasu inşaat karasu genelinde Ekşioğlu city haricindeki projelerini vereceğiniz %25 oranında peşinattan kalan kısmı elden sıfır faizle 40 ay senet yapmakta. Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu bu büyük ödeme kampanyasıyla firmanın karasu genelinde şu an satışta olan on farklı konut projesine sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ekşioğlu karasu inşaat yatırımcıların projeleri en iyi ve en kolay yoldan ulaşmalarını sağlamak adına hem farklı ödeme kampanyaları düzenlemekte hem de hafta sonuları İstanbul Avrupa ve anadolu yakası genelinden ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedir. 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turu için rezervasyon yaptırdıkdan sonra hafta sonuları Ücretsiz servisler sizleri evinize en yakın noktadan alarak karasuya götürmektedir. Firma İstanbul’dan ücretsiz turlarla gelen müşterilerine yemek ve çay ikramı yaptıktan sonra uzman satış müdürleri müşterileri karasudaki projelere götürüp on farklı konut projesinin yerlerinde gezdirip müşterileri konutlar hakkında detaylı tüm bilgileri vermektedirler.

Karasu-Satılık-Yazlık-Evleri-Karasuda-Deniz-Kumsala-Yakın-Daireler-2

KARASU EVLERİ SAKARYA

Bir çoğu site içerisinde havuzlu olarak inşa edilen karasu evleri ve karasuda satılık yazlık larından zevkinize ve bütçenize en çok hitap eden projeyi bulduğunuzda Hemen sahip olma olanağına mevcutsunuz. Zira bu durum pek de sandığınız kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Ekşioğlu inşaatın şuan Karasu genelinde satışta bulunan onun üzerinde ki bitmiş projelerinin tamam mı hem günümüz koşulları için oldukça ucuz sayılabilir nitelikte, hem konutların her biri farklı bir karasu manzarasına ev sahipliği yapmakta, Ayrıca konutlar sahip oldukları konum, dış yapı görüntüsü ve içlerindeki olanaklarla sizleri karar verme aşamasında oldukça zorlayacaktır. Çünkü projelerin her biri farklı güzellikte Farklı imkanlara sahiptir. Tüm bitmiş projelerde ekşioğlu inşaatla sözleşmelerinizi tamamladıktan sonra Daire bedelinin %25 oranında peşinatı verdikten hemen sonra Ekşioğlu inşaat dairenizin anahtar teslimini hemen yapmaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Evleri-Karasuda-Deniz-Kumsala-Yakın-Daireler-3

SENET İLE KARASU EVLERİ

İster senetle isterseniz banka yolu ödemesi ile sahip olabileceğiniz yazlık ve dairelere kombi ve gerekli teçhizatların sağlanmasının ardından kış mevsiminde bile olsanız hemen taşınıp Karasu’da yaşamınızı sürdürmeye başlayabilirsiniz. karasu evleri Sizleri bu kadar imkanı aynı anda aynı noktada sunan, konutularınızı da hem sınırsız bir tatil hem yaşam hem de yatırım yapma olanağı sağlayan ekşioğlu inşaat akşam karasu turu bitiminde sizleri evlerinize kadar tekrar bırakmaktadır. Ekşioğlu inşaatla karasuya geldiğinizde isterseniz yatırımınızı yapın isterseniz sadece fikir edinin ekşioğlu inşaat tüm müşterilerimize aynı yaklaşım ve profesyonellikle hizmet verecektir. Emlak konut platformunun bu kadar hızlı gelişme gösterdiği ve değerini bu denli hızlı artıran Karasu’da yatırımlarınızı Karasu’da eşi benzeri görülmemiş bir kampanyayla ekşioğlu inşaatla gerçekleştirerek birikimlerinizi karlı bir konut yatırımına dönüştürebilirsiniz. Konut ve satılık arsa fiyatlarının her geçen gün değer kazandı bölgede yatırımlarınızı ne kadar hızlı ve erken gerçekleştirirseniz konutlarınızdan elde edeceğiniz kar getirisi o denli yüksek olacaktır. Karasudaki gelişmelerle ve bölgenin önümüzdeki yıllarda geleceği konumla ilgili aklınızda Soru işaretleri bulunuyorsa internet üzerinden yapacağınız küçük bir araştırmayla bölgenin yatırımlar için ne denli uygun ve cazip bir nokta olduğunu görebilirsiniz. Türkiye gelmeden önce konutlarla ilgili kısa bir değerlendirme yapıp fiyatlar hakkında detaylı bilgi elde etmek isterseniz 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir aynı zamanda ücretsiz karasu turu rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. www.yazlikkarasuevleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir