Karasu Satılık Yazlık Ev Konut Emlak İlanları

karasu-satilik-yazlik

Sakarya Karasu’da sizlerin hizmetine sunulan Karasu Evleri, sizleri bekliyor. Yatırımlarına bir gün olsun ara vermeyen sektöründe öncü firma Ekşioğlu İnşaat Karasu sizlere en güzel daireleri adeta bir tatil köyü hayatı sunarak bir araya getirip çok keyifli bir tatil ortamı yaratıyor. Bununla da yetinmeyen firma sunduğu yaz kampanyaları ve kolay ödeme yöntemleriyle bu harika evlerine daha da bir alınabilirlik katıyor.

Karasu Satılık Yazlık 8

Sakarya Karasu, Karadeniz’e bağlı bir tatil beldesi, içerisinde çok çeşitli doğal güzellikler ve tarihi öğeler bulunduruyor. Sakarya Nehri denize Karasu’dan buluşuyor. Türkiye’nin en uzun longoz ormanı ve en uzun kumsalı da Karasu’da bulunuyor. Karasu’nun Tarihi Frigya dönemine uzanıyor, Roma ve Bizans tarihine de şahitlik eden Karasu sizlere hem turistik, hem doğal, hem de tarihi bir alan sunuyor. Ekşioğlu İnşaat’ın başlattığı sıfır daire projeleri ile bu doğa harikası semtte kendinize çok güzel bir karasu satılık yazlık ya da karasu satılık daire edinebilirsiniz. Çok avantajlı ödeme yöntemleriyle sahip olabileceğiniz bu daireler için isterseniz faizsiz senet imkanı, düşük faizli kredi imkanı mevcut. Düşük peşinat oranlarıyla satışa sunulan daireler de her ekonomiye ve her isteğe hitap eden daireler bulunuyor. 1 + 1 , 2 + 1  , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi seçeneklerle her boyutta bulunan daire seçeneklerinin yanı sıra villalar, dubleks ve tripleks daireler, müstakil yazlık evler gibi seçeneklerle her türden ihtiyacınıza yönelik fırsatlar bulunuyor. Sitelerde asansör, güvenlik, otopark ve sosyal alanlar mevcut, daireler ise kombi, klima sistemleri ile birlikte satılıyor. Dairelerin tamamı Ekşioğlu İnşaat’tan ömür boyu garantili, iç detaylar içinse firma 6 yıl garanti sunuyor.

Karasu Satılık Yazlık 8

Bu fırsatları değerlendirmek ya da incelemek isterseniz bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilirsiniz, keyifli tatiller.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir