Karasu Satılık Yazlık En İyi Konumda Dairelerin Fiyatları Avantajları

Karasu Evleri Satılık Lüx Konut İlanları Arsa Fiyatları Artıyor-1-2

Karasuyu bugün deniz turizmi ile, karasu satılık yazlık larıyla, karasu satılık arsalarıyla, emlak konut sektöründeki gelişmeleri ile oldukça yakından tanımakdayız. Son yılların en popüler yatırım ve turizm şehirlerinden birisi olan ve bünyesindeki karasu satılık daire projeleri ve satılık karasu evleri ile yatırımcıların gözdesi olan karasu bünyesindeki yatırım ve projelerle adını her gün biraz daha fazla duyuran bir bölge haline gelmiştir. Günümüzde yurt içi ve yurtdışında geniş bir yatırımcı ve turizimci kitlesi tarafından tanınan bölge Bu popülaritesini her geçen gün biraz daha fazla artırmaktadır. Karasu evleri Karasu’da yaşanan gelişmelerin oldukça yakından takip edilip basın yayın organlarında bu gelişmelere yer verilmesi bunun yanı sıra bölgedeki inşaat şirketlerinin konutlarını pazarlamak ve tanıtımlarını yapmak amacıyla düzenledikleri reklam ve kampanyaları günümüzde internet ortamı ve Google gibi platformlarda paylaşarak milyonlarca kişiye hizmet eden Bu platformlarla Karasu’nun daha yakından tanınmasını sağlamıştır.

Karasu Satılık Yazlık En İyi Konumda Dairelerin Fiyatları Avantajları-1

Konut projelerinin oldukça karlı olarak gösterildiği Ve günümüz yatırımcılarının favori konut projeleri arasında yer aldığı Karasu Her ne kadar konut projeleri ile ön plana çıksa da bölgede ekonomik açıdan oldukça farklı sektörler yer almaktadır. Öncelikle karasu oldukça verimli topraklara sahip olan ve bölge insanının çoğunun geçimini tarımdan sağladığı bir bölgedir. Karadenizli Marmara’nın tam ortasında yer alan şehirde verimli tarım Toprakları oldukça geniş bir alanı kaplamaktadır. Oldukça çeşitli meyve ve sebze yetiştiriciliğinin yanı sıra tahıl ürünleri de üretilen Karasu’da en büyük geçim kaynaklarından birisi de fındıktır. Fındık bahçeleri karasu genelinde oldukça geniş bir yer tutar. Bölge insanının bir çoğunun geçimini sağladığı tarım faaliyetlerinin yanı sıra Karasu’da hayvancılık faaliyetleri de oldukça fazladır. Karasu ve Sakarya’nın verimli Yaylalarında yapılan büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği karasu insanın temel geçim kaynaklarından bir değeridir. Karasu’da balıkçılık faaliyetleri de yapılmaktadır. Karadenizin kıyı bölgeleri bunun yanı sıra Sakarya nehrinin karadeniz’e döküldüğü bölgede ve maden deresi bölgesinde balıkçılık faaliyetleri devam ettirilmektedir. Karasu bulunduğu konum ve oldukça fazla kültür çeşitliliğine evsahipliği yaptığı için bölgedeki temel geçim kaynakları da bu yönde gelişmiş bölgede birbirinden farklı ekonomik faaliyetler göz önüne çıkmıştır. Bölge halkının temel geçim kaynakları olarak gösterilen bu ekonomik faaliyetlerin yanı sıra Karasu’da Özellikle turizim faaliyetleri son yıllarda büyük gelişmeler göstermiş karasu günümüzün en popüler turizim merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Karasu Satılık Yazlık En İyi Konumda Dairelerin Fiyatları Avantajları-1

Bölgenin turizim den aldığı pay her yıl daha fazla artış göstermekte bölge esnafının ve işletmecilerin yüzü gülmektedir. Tüm bu ekonomik çeşitli ek olarak son yıllarda Karasu’da sanayi yatırımları da ön plana çıkmaya başlamıştır. Bugün savunma sanayi alanında çok büyük bir proje evsahipliği yapan Karasu’da bir başka fabrika projesi de gündeme gelmektedir. Liman projesinin varlığı ve karasu demiryolu projesinin tekrar başlaması karasuya sanayi kuruluşlarını çekip bölgenin kalkınmasına, yükselmesine Ve Karasu’nun sanayi alanında da oldukça gelişmesine imkan sağlayacaktır. Tüm bu ekonomik faktörlerin yanısıra bölgenin muazzam doğası, ormanları, eşsiz manzaraları karasuyu oldukça yaşanılabilir bir bölge haline getirmiştir. Tüm bu faktörler gözönüne alındığında Karasu’nun bugün bu değeri ve önemi nasıl kazandığını görmekteyiz. Bugün bünyesindeki çalışma ve projelerle adından söz ettirenp sürekli yeni projelere ve yatırımları evsahipliği yapan bölge Önümüzdeki yıllarda çok daha fazla gelişmeler gösterecek karasudaki turizim faaliyetleri çok daha fazla popülerlik kazanacak, karasu daha fazla sanayi yatırımına evsahipliği yapacak ve bölge günümüzdeki değerini oldukça üst seviyelere çıkaracaktır. Limanın açılmasıyla birlikte tekrar yeni projelerin gündeme geldiği bölgede fiyatlar yavaş yavaş yeniden yükselişe geçmişken ama hala herkesimden yatırımcının sahip olabilecek nitelikte iken Karasu’daki yatırım fırsatlarını kaçırmayıp denize oldukça mesafelerde yer alan, Tamamı yeni durumda, doğal gaz bağlantılı, deprem Yönetmeliğine uygun olarak yapılandırılan havuzlu konut projeleri içerisinde 1 + 1,2 + 1,3 + 1,2 + 1 dubleks 3 + 1 dubleks daire seçenekleri içerisinden ihtiyacınıza en uygun konutu belirleyip bütçeniz ve zevkiniz dahilinde bugün Karasu’da yatırımınızı gerçekleştirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırıp, hafta sonu ücretsiz karasu turları eşliğinde ziyaret edeceğiniz ekşioğlu inşaatta İster banka kredisi isterseniz senetle kendi konutunuza sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir