Karasu Satılık Yazlık Emlakta Yatırım

Karasu-Satılık-Yazlık-Daire-İçin-Hedefler-ve-Rehber -2

Karasu’da yatırım için zaman kaybetmeyin Karasu satılık daire projeleri son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Karasu ekşioğlu inşaat güvencesi ile Bölge genelinde satışa sunulan Karasu satılık yazlık projeleri yatırımcıların yoğun ilgisini çekmektedir. Bir çok inşaat şirketinin yatırımlarını sürdürdüğü bölgede Öne çıkan isimlerin başında olan Ekşioğlu karasu inşaat; hem yapmış olduğu konut projeleri ile hem de farklı ödeme seçenekleriyle yatırımcıların en çok ilgi gösterdikleri inşaat şirketlerinin başında gelmektedir.Karasu Evleri

Karasu-Satılık-Yazlık-Emlakta-Yatırım-1Bölgede bugüne kadar imzasını atmış olduğu bir çok konut projesi bulunan Ekşioğlu inşaat yatırımlarına her geçen dönem yenilerini eklemektedir. Denize sıfır konumda başlayan Karasu satılık yazlık projeleri denize yürüme mesafesinde olup sahile 70 metre ile 500 metre mesafe arasında değişmektedir. Şehir merkezinde yer alan konut projelerinde İhtiyacınız olan her şeye kolayca erişebileceğiniz bir mevkide bulunmaktadır. Sitelerin etrafında Her türlü kişisel ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yerler, yeme içme mekanları, marketler, kafeteryalar, eğlence merkezleri, lunapark, alışveriş dükkanları, parklar, hediyelik eşya dükkanlara ve bir çok seçeneği bir arada bulmanız mümkündür.

Karasu-Satılık-Yazlık-Emlakta-Yatırım-2Ayrıca karasu Ekşioğlu inşaatın satışa Çıkardığı Konut projelerinin içlerinde de Çeşitli olanaklar mevcuttur. Tamamı bahçe içerisinde yer alan 24 saat güvenlikli ve havuzlu konut projelerinin bazılarının içinde market, kafeterya, çocuk yüzme havuzu, sinema salonu gibi olanaklar da barındırmaktadır. Yatırımcılarına en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen karasu ekşioğlu inşaat İmzasını attığı konut projeleri ile kendine olan güveni her geçen gün artırmaktadır.

Adını Her geçen gün daha büyük kitlelere duyurmayı başaran ekşioğlu inşaat konut projelerini her bütçeye ve zevke göre tasarlayıp yatırımcılarla buluşturmaktadır. Karasu’nun hemen her mevkisinde konut projeleri bulunan Karasu ekşioğlu inşaat konut projelerini elden 24 ay sıfır senet imkanının yanı sıra Banka yoluyla 120 aya kadar da taksitlendirmebilmektedir. İsterseniz vade farkı olmadan senetlerini ödeyerek sahibi olabileceğiniz konutlara, dilerseniz banka yoluyla uzun vadede düşük taksit seçenekleriyle de sahip olabilirsiniz.

Belli bir peşinat verdikten sonra anahtar teslim alabileceğiniz banka yoluyla satışı yapılan projelere hemen taşınıp kira ödermiş gibi konutun uzun taksitlerini ödeyerek sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında hem Senetli ödemek isteyip hem de daireleri hemen teslim almak isteyen yatırımcılar için de ödeme imkanı bulunan Ekşioğlu inşaatta; konutunuzun %40 oranında ki fiyatını peşinat olarak verip konutunuzun anahtarlarını teslim alıp, Geri kalan kısmı elden 24 ay senet sıfır faiz seçeneği ile de ödeyebilirsiniz.

Karasu Ekşioğlu inşaatın Karasu’da yapmış olduğu onlarca konut projesini gelip yerlerinde görüp değerlendirip, almasanız bile görüş sahibi olup ilerde yapmak isteyebileceğiniz yatırımlar için fikir elde edebilirsiniz. Ama bizim size önerimiz günümüz koşullarında ki uygun fiyat oranlarını kaçırmamanız yönünde olacaktır.

Çünkü Karasu gerek turizm ile gerekse bünyesine yapılan yatırımlarla her geçen gün değerini artıran bir bölgedir. Konut ve arsa fiyatlarının her geçen gün artış gösterdiği bölgede yerinizi şimdiden alıp kısa vadede kar getirisi elde edebileceğiniz gibi, günümüz koşullarında ki kampanya ve ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir