Karasu Satılık Yazlık Emlak Sektörü

Karasu Satılık Karasu Satılık iste-karasu-satilik-yazlik-14İlan Fiyat Mekan Seçenekleri-2Emlak Sektörü

Karasu yazlıklarından bir tanesi de sizin olabilir! Hem de çok uygun kampanya ve ödeme yöntemleri ile birlikte. Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak sizlere muhteşem yaz kampanyaları ile birlikte geldik, sektörde daha uygunu bulunmayan fiyat ve kalitede yazlık daireler tamamen sizler için tasarlandı.

Karasu Satılık Yazlık Emlak Sektörü

Sakarya Karasu muhteşem doğal güzellikleri, koruma altındaki alanları ve Avrupa’nın en uzun ikinci kumsalı ile birlikte Türkiye’nin en güzel doğal alanlarından biri. Bu eşsiz yerlerde sizler için inşa ettiğimiz Karasu Evleri’ne davetlisiniz. Karasu’da daha önce yaptığımız Ekşioğlu City Evleri, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3, Huzurkent sitesi gibi çok sevilen projelerimize her dönem yenilerini ekliyoruz. Sizler için özel tasarlanan sıfır, anahtar teslim daire projelerimizle siz de kolayca kendinize uygun bir yazlık daire satın alabilirsiniz. Her türden talebi karşılayan 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1, gibi her ölçeklerde oda seçenekleri sunan yazlık dairelerimiz mevcut. Bunun yanı sıra, daha kapsamlı ve geniş yer arayanlar içinse villalarımız, dubleks ve tripleks dairelerimiz de mevcut. Sağladığımız tüm site hizmetlerinde bina içlerinde asansör bulunmakta. Bunun yanı sıra sitelerimizde havuzlar, otoparklar, parklar, sosyal alanlar gibi size tatil köyü hissi yaşatacak bir çalışma ve mimari sistemi oluşturuyoruz.  Tüm sitelerimiz yaz kış özel güvenlik tarafından korunmaktadır. Satın alacağınız dairelerin içerisinde ücretsiz olarak klima ve kombi sistemleri kurulmuş haldedir. Çok kolay ödeme yöntemleriyle alabileceğiniz yazlık dairelerimiz için sizlerden çok düşük peşinatlar istiyoruz, yazlık dairelerinizi isterseniz düşük faizli kredi, isterseniz faizsiz senet gibi yöntemlerle satın alabilirsiniz.

Karasu Satılık Yazlık Emlak Sektörü-1

Tüm bu avantajlı kampanyalardan daha fazla haberdar olmak ve hayalinizdeki karasu satılık yazlık ya da karasu satılık daire seçeneklerinden birine sahip olmak istiyorsanız hemen bu bağlantıdan bize ulaşın, hayalinizdeki yazlık daireyi beraber bulalım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir