Karasu Satılık Yazlık Emlak Daire Fiyatları Bahçeli Dublex Kışlık Yazlık

Karasu-Satılık-Yazlık-Emlak-Daire-Fiyatları-Bahçeli-Dublex-Kışlık-Yazlık

Karasu’nun en köklü inşaat firmalarından birisi olan ekşioğlu inşaat inşa ettiği satılık karasu evleri Ve karasu satılık daire lerini yatırımcılarla buluşturmaya devam ediyor. Her yıl imzasını attı onlarca projeyle yatırımcıların en çok talep gösterdikleri firmaların başını çeken ekşioğlu inşaat bugüne değin Karasu’da binlerce kişi konut sahibi yapmıştır. Ekşioğlu inşaat Karasu’da ki projelerine hız kesmeden devam ediyor. İnşa ettiği Karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri ile Karasu’nun en büyük İnşaat firması durumuna gelen Ve popüleritesi ülke sınırlarını aşan ekşioğlu inşaat Karasu’da ki emlak konut alanında yatırımlarını hızla sürdürüyor.

Karasu-Satılık-Yazlık-Emlak-Daire-Fiyatları-Bahçeli-Dublex-Kışlık-Yazlık-1

KARASU YAZLIKLARI

Yapımını üstlendiği projeleri en iyi ve en doğru reklam ve kampanyalarla tanıtımını yapıp hem kendi adını hem de Karasu’nun adını çok geniş kitleleri duyurmayı başaran ekşioğlu inşaat günümüzün en çok tanınan firmalarından biri haline gelmiştir. Şuan Karasu’da satışta olan onun üzerinde projesi bulunan ekşioğlu inşaat bugüne değin Karasu’da tam 46 farklı projeyi hayata geçirmiştir. Karasu’da havuzlu site projelerinin de öncüsü olan firma bugün Karasu’da yapımını üstlendiği konut projelerinin bir çoğunu site içi havuzlu olarak inşa ederek yatırımcılara sunmaktadır. Sitelerin içerisinde yer alan yüzme havuzları yatırımcılarına sitelerinden çıkmadan tatil yapabilme olanağı sunmaktadır. Her biri birbirinden farklı karasu manzarasına sahip olan ve muazzam güzellikte ki Karasu’nun doğal güzellikleri arasında kendine yer edinen bu projeler Karasu’nun En çok prim yapan bölgelerinde ve mahallelerinde hayata geçirilmiştir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Emlak-Daire-Fiyatları-Bahçeli-Dublex-Kışlık-Yazlık-2

KARASUDA HER MAHALLEDE PROJE

Karasu akkum, karasu 32 evler, karasu limanı çevresi, karasu yeni mahalle ve karasu yalı mahallesi gibi Karasu’nun en popüler ve en gözde yerlerinde yer alan bu konutlar Şehrin ortasında denize yürüme mesafesi nde yer almaktadır. Firmanın projeleri denize 100 metre ile 500 metre mesafe arasındadır. Ekşioğlu inşaatın denize sıfır konumda bulunan Ekşioğlucity projesi de yer almaktadır. Tamam mı 24 saat güvenlikli ve havuzlu olan site projeleri içerisinde projeden projeye farklılık gösteren çeşitli olanaklar da mevcuttur. Yatırımcıların hem zevklerine hem de bütçelerine hitap eden bu konutlar tatil, yatırım ve yaşam olanaklarını aynı çatı altında barındırmaktadır. Karasu dan edineceğiniz bir karasu evi veya karasu satılık yazlık projesi sizleri hem Karasu’da her mevsim yaşamın hem Deniz turizminin Hem de karlı bir yatırımın anahtarını sunmaktadır. Eski dönemlerde sadece sezonluk kullanım için alınan karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri günümüzde yatırımcılar tarafından normal yaşamlarını sürdürdükleri konutlar olarak da kullanılmaktadır. Projelerin tamamında doğal gaz bağlantısı mevcut olup yatırımcılar projelerinde her mevsim yaşamayı düşünüyor veyahutta konutlarını kiraya vermek istiyorlarsa kombi ve gerekli teçhizatları döşeterek Karasu’da yılın her mevsimi yaşamanın tadını çıkarabilir. Tertemiz havası, uçsuz bucaksız denizi, incecik termal kumdan Plajları, ormanları, doğal yaşam alanları, yeşiliyle mavisiyle huzurun tam ortasında yer alan karasuda hem upuzun bir yaşamın hem de dopdolu bir tatilin keyfini karasu evlerinde çıkarabilirsiniz.

Karasu-Satılık-Yazlık-Emlak-Daire-Fiyatları-Bahçeli-Dublex-Kışlık-Yazlık-3

KARASU SATILIK EV

Konutlarınızda ister kendiniz oturup isterseniz kiraya vererek gelir getirisi elde etmeye devam edebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu olanak ve ayrıcalıklardan yararlanarak yatırımlarımızı Karasu’da değerlendirip kısa vadede kar getirisi elde edebileceğiniz aynı zamanda da turizim faaliyetlerinden sınırsız faydalanabileceğiniz Bir bölgede gerçekleştirmek için Ekşioğlu inşaatın sunduğu ücretsiz karasu turlarına katılım göstererek bölgeye gelip konut projelerini kendiniz yerlerinde görüp değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Ekşioğlu karasu inşaatın Karasu’da eşi benzeri görülmemiş Ödeme yollarıyla düşük taksit oranlarıyla kendi konutunuzun sahibi olabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın sınırlı bir süre için sunduğu ve Ekşioğlu city projesi hariç tüm projeler için geçerli olan 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile faizsiz konut sahibi olmanın keyfini sürebilirsiniz. Günümüz koşulları için oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek nitelikte ki karısı evlerine yatırım yapmak için geç kalmayın.  www.yazlikkarasuevleri.com  adresini ziyaret ederek daha detaylı araştırma yapabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir