Karasu Satılık Yazlık Elinize Gelen Yatırım

Satılık-Karasu-Evleri-Geniş-Arsa-Bahçe-İçi-Site-Dublex-Yazlık-Kışlık-Daireler-1

Yatırımcıları karasuya çeken nedenler Karasu Evleri Karasu  son yılların en önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmiş durumda.bölgede turizmin gelişme göstermesi pek çok sektörüde olumlu yönde etkilemektedir. İnşaat sektörü de turizimde yaşanan gelişmelerden en çok etkilenen sektördür. Karasu satılık yazlık projeleri inşaat sektöründe ki pek çok firmanın Çalışma yürüttü başlıca konut projelerinden biridir. Bunun yanında yer alan bir diğer konut ise Karasuda satılık yazlık projelerdir. Bir çok inşaat şirketinin adeta yarış içinde olduğu Karasu’da turizimle birlikte gelişme gösteren İnşaat sektörü her yıl onlarca konut projesine imzasını atıyor. Yatırımcılar tarafından talep gören Karasu satılık yazlık projeleri Karasu’nun hemen her yerinde değişik inşaat firmalarının Konut projelerinde kendine yer edinmiştir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Elinize-Gelen-Yatırım-101 Yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören karasudaki konut projeleri hem bölgeye hem de Yatırımcısına kazandırmaya devam etmekte. Karasu’nun yatırımcıları çeken ilk artısı bölgenin deniz turizmi açısından çok elverişli olmasıdır. Zaten bölgedeki turizim faaliyetleri ile doğru orantılı olarak artış gösteren konut projelerinde hem yatırımınızı hem de tatilinizi gerçekleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Bunun yanında Sakarya karasu da satılık yazlık projelerinden aldığınız konutlarda kendiniz oturabileceğiniz gibi kullanmadığımız dönemlerde veya sezonlarda; İster yıllık isterseniz sadece sezonluk olarak kiraya verip gelir getirisi elde etmeniz mümkündür.

Karasu’nun deniz turizmi ile yaz sezonunda 700.000’lere kadar çıkan nüfusu bölgedeki konaklama ve barınma imkanlarının tamamında doluluk sağlamaktadır. Buda yaz sezonunda Karasu yazlık konutlarını kiraya veren yatırımcılara büyük bir kar getirisi elde ettirmektedir. Bunun yanında yatırımcıların Karasu’da ilgisini çeken bir başka noktada bölgenin hızlı yükselişidir. Son yıllarda turizim sektöründe, inşaat sektöründe ve bölgede yıllardır süregelen ekonomik faaliyetlerde ki İyileşme ve artışların yanısıra bölgeye yeni yapılan projelerde bölgedeki konut fiyatlarını fazlasıyla etkilemektedir.

İstanbul’a yapılan üçüncü köprü projesinin otoyol bağlantısının Karasu dan geçecek olmasıyla bölgenin İstanbul arasındaki mesafenin çok daha kısa bir süreye düşecek olması, bunun yanında yapımına devam edilen karasu demiryolu Projesi ve içinde bulunduğumuz kasım ayı sonunda açılması planlanan karasu limanı projesi Karasu’nun değerini fazlasıyla artırmışa benziyor. Bölgedeki konut fiyatları incelendiğinde sadece son birkaç yıl içinde bile konutların kendi ederlerini neredeyse iki katına çıkardı gözlemlenmiştir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Elinize-Gelen-Yatırım-102Bu kadar kısa süre içerisinde bu denli değerlenen bölge tabii ki yatırımcılar için bir fırsat niteliğindedir. Günümüz koşulları için ucuz sayılabilecek karasu satılık daire projeleri her geçen gün değerini biraz daha artırmaktadır. Ay sonunda açılması planlanan karasu limanı ile birlikte Karasu’nun değerini çok daha fazla artıracağı bilinmektedir. Çünkü batı Karadeniz’in en büyük limanlarından birisi olarak inşa edilen karasu limanı açıldığında Karasu’nun ihracat merkezi haline geleceği bir gerçektir. Sadece bu sebepler bile karasuya birkaç yıl içinde on binlerce yatırımcıyı çekmiştir.

Bölgedeki Karasu satılık yazlık projelerini değerlendirip bölgedeki yerini çoktan almış olan yatırımcıların yüzünü güldüren Karasu’da; yaşanan gelişmelere, tatile ve turizme sizlerde ortak olmak ve bölgedeki yerinizi almak isterseniz Ekşioğlu karasu inşaatın satışa sunduğu onlarca konut projesini gelip yerlerinde görebilirsiniz.

Karasu Ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan konut projelerimizi yerlerinde değerlendirip zevkinize ve bütçenize uygun olan konutu kendiniz belirlemek isterseniz hafta sonları düzenlediğimiz ücretsiz Karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir