Karasu Satılık Yazlık Doğru Tercih

Karasu ekşioğlu inşaat projelerine farklı ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz Ekşioğlu karasu inşaat Karasu genelinde imzasını atmış olduğu onlarca Karasu satılık yazlık projesiyle gündemden düşmüyor. Karasu satılık daire projeleriyle Son döneme damgasını vuran Karasu ekşioğlu inşaat sadece Karasu genelinde değil türkiye’nin pekçok yerinde tanınan bir firma haline gelmiştir. Karasu Evleri Ekşioğlu karasu inşaatın bu kadar Büyük kitleler tarafından bilinmesinin En temel nedeni; Yıllardır Karasu’da emek vermiş oldukları onlarca konut projesi ile on binlerce kişiyi konut sahibi yapmalarıdır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Doğru-Tercih Çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını gören Ekşioğlu karasu inşaat; karasuya yatırım amacıyla gelen pek çok kişinin İlk ve en çok tercih ettiği inşaat firmasıdır. Karasu’nun en köklü ve en ünlü inşaat firmalarından birisi olarak gösterilen karasu Ekşioğlu inşaatın yapmış olduğu konut projelerinde herkesimden yatırımcıya hitap eden konutlar bulunmaktadır. Ekşioğlu karasu inşaatın sunmuş olduğu konut projeleri çeşitli ödeme yöntemleri ve kampanyalarla alıcılarla buluşturmaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Doğru-Tercih-0215Günümüz koşullarında deniz turizminin yapıldığı Pekçok Bölgeye oranla fiyatların ucuz sayılabilecek nitelikte olduğu karasu satılık yazlık projelerinde yatırımcılar için farklı ödeme koşulları bulunmaktadır. Karasu ekşioğlu inşaat tarafından satışa sunulan konut projelerinde; topraktan olan projelerde belli bir peşinat oranından sonra kalan kısım elden sıfır faiz seçeneği ile senet yapılmaktadır.

Bunun yanında bitmiş hazır durumda olan konut projelerinde yine belli bir peşinattan sonra kalan tutar elden 120 aya kadar banka yoluyla taksitlendirme yapılmaktadır. Uzun vadede düşük taksit oranları ile Alıcılara sunulan konut projelerinin anahtar teslimi peşinatı verildikten hemen sonra yapılmaktadır.

Konutlara hemen taşınıp Kira ödermiş gibi kendi evinizin taksitlerini ödeyerek konutunuzun sahibi olabileceğiniz gibi; İsterseniz Konutlarınızı hemen kiraya vererek gelen kira geliri ile konutunuzun taksitlerini büyük oranda karşılayıp, kendi yazlık ve dairelerinizin sahibi olabilirsiniz.

Karasu Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu bir diğer ödeme yöntemi ise hazır durumda olan konut projelerini senetle satışa sunmasıdır.

Konutları banka yoluyla almak istemeyen yatırımcılar için sunmuş oldukları bu ödeme yöntemi ile; konutların fiyatının %40 oranında peşinat olarak verilmesinden sonra kalan kısım elden 24 ay senet yapılabilmektedir. Bitmiş projelerin elden senet yapılarak sıfır faiz oranıyla alıcılara sunulan bu Ödeme yöntemi ile konutunuza beklemeden hemen sahip olabilirsiniz.

On binlerce yatırımcıya ev sahipliği yapan Karasu’da günümüzün uygun fiyatlarından ve karasu ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu Ödeme koşulları ve fırsatlardan yararlanarak kendi konutlarınızın sahibi olup; turizim faaliyetlerinin bu kadar yoğun yaşandığı bir bölgede hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf edip Her yıl kendi yazlıklarınızda aileniz ve sevdikleriniz ile uzun ve harika bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Denize sıfır konumdan başlayan karasu satılık yazlık projeleri, Denize 70 metre ile 500 metre mesafe arasında tanımlanmış olup; Site içerisinde yer alıp 24 saat güvenlikli, havuzlu, doğalgazlı olup Yaz kış her mevsim oturmaya uygun olarak tasarlanmıştır.

Bölgedeki konut projelerini kendiniz gelip görüp değerlendirmek isterseniz düzenlemiş olduğumuz ücretsiz Karasu turları için bizlerle irtibata geçip servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir