Karasu Satılık Yazlık Doğal Hayat Şehir Merkezi İstanbul’a Yakın Ucuz Projeler

Karasu Satılık Yazlık Daire Emlak Ve İnşaat -1

Karasuda satılık yazlık ve satılık evler günümüzün en popüler, en karlı ve en çok tercih edilen konut projeleridir. Türkiye genelinden ve yurtdışından çok büyük bir yatırımcı kitlesine hitap eden satılık karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri her geçen gün biraz daha önem ve değer kazanmaktadır.

Karasu satılık yazlık Karasu’nun turizme oldukça elverişli olması, bölgede Bir yatırım potansiyeli bulunması, karasu limanının yakında hizmete açılacak olması ve sanayi alanında bölgeye yapılan girişimler Karasu’nun halihazırdaki değerini her geçen gün biraz daha artırmaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Doğal-Hayat-ŞehirMerkezi-İstanbul'a-Yakın-Ucuz-Projeler -1

Karasu Yazlık Satılık Ev 

Turizmi ile oldukça popüler bir hale gelen ve geçtiğimiz yıl mavi bayrak alan plajlarıyla bu yıl daha çok turizimci çekmesi beklenen karasu bünyesindeki projelerin ve yatırımların yavaş yavaş hayata geçmeye başlamasıyla hem bölgedeki arsa ve araziler hem de satılık daireler ve Karasu’da satılık evler değerlerini hızlı bir şekilde artırmaktadır. Bölgede ki turizim potansiyeli yavaş yavaş değerlendirmeye başlamış Karasu’nun turizimden aldığı pay her geçen yıl artış göstermiştir. Hem deniz turizmi ile hem de alternatif turizim türleri ile oldukça büyük bir potansiyele sahip olan karasudaki turizim adına olan fırsatları yapılan analiz ve değerlendirmelerden çıkarmış olduğumuz sonuçla sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Karasu-Satılık-Yazlık-Doğal-Hayat-ŞehirMerkezi-İstanbul'a-Yakın-Ucuz-Projeler -2

İstanbul Karasu 

Karasu’nun İstanbul, Bursa, Ankara ve Kocaeli gibi büyük ilçeleri en yakın noktada bulunan tatil merkezi olması İstanbul’a yapılan üçüncü köprü otoyolunun sahil bağlantısının Karasu dan geçecek olması Bölgede Poyrazlar gölü, acarlar longozu, Maden deresi ve Şelalesi, Küçükboğaz gibi doğal ortamların yer alması 24 km uzunluğunda Türkiye’nin en uzun üçüncü sahil bandına sahip olması İnce taneli altın kumdan plajlarının romatizmal hastalıklara iyi geldiğinin bilinmesi Alternatif turizim faaliyetlerine elverişli olması Bölünmüş yolların tamamlanması Turizim bölümü öğrencilerinin stajlarını karasudaki tesislerde ve otellerde yapabiliyor olması Acarlar langozun bünyesinde barındırdığı doğal güzelliklerle yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmesi Acarlar longozu’nun birinci° SİT alanı içerisinde olup koruma altına alınmış olması Türkiye’nin en büyük su basar ormanı olma niteliğine sahip olan acarlar langozunun karasu sınırları içerisinde bulunması Yayla turizminin yapılmasına imkan sağlayan bölgelerin bulunması Olta balıkçılığına elverişli alanların var olması Karasu sahilinin su sporlarına uygun donanımlara sahip olması Ben deresinde hayata geçirilecek bir otelin bulunması Maden deresi’nde trekking( dağ yürüyüşü) yapılıyor olması Karasu’ya inşa edilmesi düşünülen marine projesinin bulunması Kültür şenliklerinin yapılması Karasu sahili ne kıyı boyunca dalga kıranların yapılması Limanın açılmasıyla birlikte karadeniz’e kıyısı olan ülkelerden deniz yoluyla turizimci çekebilme potansiyeline sahip olması Yaz sezonunda sıcaklardan bunalan turistleri serin suyuyla ferahlatması bölgede şenliklerin Ve festivallerin düzenleniyor olması Karasu’nun turizim açısından değerlendirilebilir fırsatlarıdır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Doğal-Hayat-ŞehirMerkezi-İstanbul'a-Yakın-Ucuz-Projeler -3

Karasuda Turizm

Bölgede yıllar içinde yapılacak olan Çalışma ve yatırımlarla Karasu’nun turizim den daha fazla bir pay alıp bölgeyi daha çok turizimci çekebilmesi muhtemeldir. Turizim alanındaki bu fırsatlar bile bölgedeki konut yatırımcılarını cezbeder niteliktedir. Karasu’nun muazzam doğasında onlarca doğal güzelliğin ve turizim faaliyetinin arasında birbirinden güzel manzaralara sahip, Denize yürüme mesafesi nde bulunan karasu evlerine ve yazlıklarına sahip olup, Karasu’da turizmin ve karlı bir yatırımın tadını çıkarabilirsiniz. Turizim de göstereceği gelişmelerle ve bünyesindeki dev projelerin hayata geçmesiyle önümüzdeki yıllarda çok daha önemli bir noktada olup konut ve arsaların büyük ölçüde değer kazanacağı Karasu’da konutlar şuan günümüz piyasa koşullarına oranla oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek nitelikte iken gelin yatırımınızı şimdiden yapın, birikimlerinizi Karasu’da karlı bir yatırıma dönüştürüp kısa vadede kar getirisi elde ettiren bu bölgede turizmin tadını doyasıya çıkarın.

 

Değerini ve ederini Her geçen gün artıran Karasu’da berikimlerinizi binlerce yatırımcı gibi konut fiyatları daha çok artmadan değerlendirmek isterseniz Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için yapmanız gereken tek şey sitedeki numaralardan bizlere iletişime geçip Ekşioğlu karasu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu için servis rezervasyonunuzu yaptırmanız olacaktır.www.yazlikkarasuevleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir