Karasu Satılık Yazlık Dev Projeler

karasu evleri

Karasu dev projelere dahil olmaya devam ediyor Sakarya’nın Karasu ilçesi son dönemde hem tatil turizmi ile hem de bünyesine yapılan yatırımlar ve projelerle adından sıkça söz ettirmektedir. Karasu satılık daire projeleriyle gündemden düşmeyen; yerli ve yabancı pek çok yatırımcının konut sahibi oldu Karasu’da yatırımlar ve projeler sadece inşaat sektörü ile sınırlı değildir. Karasu Evleri Bölge her ne kadar inşaat sektöründeki Karasu satılık yazlık projeleriyle adından söz ettirse de; Karasu’da yerli ve yabancı sermayeli pek çok kuruluş yatırım yapmaya devam ediyor. Bölge sanayi alanında bünyesine yapılan yatırımlarla geçtiğimiz yıl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından karasu otomotiv ihtisas endüstri Bölgesi olarak ilan edilmiştir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Dev-Projeler-1023 Karasuda Satılık Yazlık Karasu’da bunun yanında ulaşım alanında da çalışmalar Ve yatırımlar devam etmektedir. İstanbul’a yapılan üçüncü köprü otoyol’nun Karasu dan geçecek olması Karasunun önemini ve değerini artırırken bölgede denizyolu ulaşımında be taşımacılığında önemli bir yere sahip olan Karasu liman projesi Yer almaktadır. Ay sonunda açılması planlanan karasu limanının; karasudaki ihracat faaliyetlerini büyük ölçüde artıracağı ve Karasu’nun ihracatın kalbi konumuna geleceği öngörülmektedir. Karasu’da Karasu limanının tamamlayıcısı olarak gösterilen bir proje daha yer almaktadır. Karasu-Adapazarı demiryolu Projesi. Karasu Adapazarı Bartın arasında yapılacak olan demiryolu projesi için çalışmalara başlandı.

Karasu-Satılık-Yazlık-Dev-Projeler-10235Demiryolu projesinin ilk etabının arifiye-Karasu arasındaki bölümden başlanacağı belirtilirken; tren yolunun ilk etapta sadece yük trenlerine hizmet vereceği söylentiler arasındadır. Bartın bölgesindeki bir demiryolu bağlantısının inşa edilmesinden sonra yolcu da taşıyabileceği ifade edilen demiryolu Projesi ulaşımda çok önemli bir rol oynayacağı belirtilmektedir.

Yıllardır konuşulan bu büyük proje hayata geçirilirse Adapazarı-Bartın demiryolu Projesi sayesinde Ereğli, erdemir Fabrikası, karasu limanı, Kardemir fabrikalarının Demir yolu bağlantısı kurulacak ve yük taşımacılığında önemli bir rol üstlenecektir.

Batı Karadeniz bölgesi için çok önemli bir proje olduğu belirtilen Adapazarı-Karasu-Ereğli-Bartın demiryolu hattı sayesinde Karabük demir Çelik fabrikası ile Ereğli demir Çelik fabrikasının Ürünlerinin taşımacılığı çok daha kısa bir sürede ve daha ekonomik bir şekilde taşımacılığı sağlanacaktır. Eğer ki proje istenildiği şekilde ilerlerse Adapazarı Bartın demiryolu hattının Kocaeli bölgesi bağlantısı kurularak; Bursa’ya kadar ilerlemesi Ve Bursa’daki otomotiv sektörünün Ana maddesi olan demirçelik ürünlerinin Karabük ve Ereğli bölgelerinden buraya demiryolu taşımacılığı ile getirtilip çok daha ekonomik bir Şekilde ulaştırılması düşünülmektedir.

Eğer bu dev demir yolu bağlantısı hayata geçirilirse bölgeler arasındaki taşımacılığın çok daha kısa sürelere indirgenip maddi açıdan büyük tasarruflar yapılması beklenmektedir. Sürekli dev yatırımların ve projelerin arasında ismi geçen Karasu’nun değeri Her geçen gün artmaktadır. Bölgenin turizim açısından cezbedici olmasının yanında; Bir çok projeye doğrudan veya dolaylı olarak dahil olması yatırımcıların bölgeyi tercih etmesinin en önemli sebepleridir.

binlerce yatırımcının konut sahibi olduğu bölgede günümüz fiyatlarından yararlanıp; uzun taksit seçenekleri ve düşük faiz uygulamalarıyla kira ödermiş gibi taksiti ödeyip kendi kutunuzun sahibi olup geleceğinize karlı bir yatırım bırakmak isterseniz karasudaki konut projelerini değerlendirmeniz için sizleri karasuya bekleriz.

Hafta sonuları İstanbul’dan düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu Turlarına katılım sağlayıp bölgedeki onlarca konut projesini kendiniz gelip görüp bütçenize en uygun konut kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir