Karasu Satılık Yazlık Denize Sıfır Lüx Karasu Evleri

Karasu Evleri Ve Komşuları

Karasu konut yatırımcılarını cezbediyor Ekşioğlu inşaat Karasu’da inşa ettiği dairelerini kendinden emin ve güvenli bir şekilde yatırımcılarla buluşturup her yeni sezon Karasu’da yeni karasu satılık yazlık projelerine imzasını atmaya devam ediyor. Konut yatırımcılarının Ekşioğlu karasu inşaat projelerine yani Karasu Evleri ne daha rahat ulaşmasını sağlamak amacıyla firma bilindiği gibi hafta sonuları İstanbul’dan ücretsiz servis hizmeti vermektedir. İstanbul ve genelinde yaşayan yatırımcıların Karasu’da bulunan karasu satılık daire ve Karasu yazlık projelerine gelip yerlerinde görüp değerlendirmeleri amacıyla yapılan turlara büyük bir ilgi vardır.

 

Karasu-Satılık-Yazlık-Denize-Sıfır-Lüx-Karasu-Evleri -1Böyle genelinden karasudaki konut projelerini olan talebin bu kadar yüksek olmasının elbette bir çok farklı seçeneği bulunmakta. Bizler sadece yaz sezonunda binlerce konut yatırımcısını ücretsiz servislerle karasuya götürüp; yatırımlarınızı en doğru Ve en karlı Bir şekilde değerlendirmenizi sağlayıp sizlere Karasu dan konut sahibi yapmaya devam ediyoruz. Peki bu kadar çok konut yatırımcısının karasuya böylesine fazla bir ilgi göstermesinin nedenleri neler diye sorulduğunda verecek o kadar çok cevabımız var ki! En başta İstanbul çevresindeki yatırımcıları cezbeden Karasu’nun İstanbul’a olan yakın mesafesidir.

3.Köprü Bağlantı Yolu

Şu günki konumuyla zaten İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunan ilçe; Üçüncü köprü otoyolunun sahil bağlantısının Karasu dan geçmesiyle ve projenin tamamlanmasıyla 1 saat gibi bir mesafeye düşecektir. İstanbul’a sadece 1 saat mesafede bulunan bir bölgeye yatırımcıların talep göstermeleri oldukça doğaldır. Ancak bölgede yatırımları tetikleyen daha farklı sebepler de yer almaktadır. Bölgedeki ulaşım adına yapılan projeler karasudaki yatırımları tetikleyen sebeplerin en başında gelmektedir.Karasu evleri

Karasu Limanı

Karasu-Satılık-Yazlık-Denize-Sıfır-Lüx-Karasu-Evleri -2Yakında açılması beklenen karasu limanıyla bölge hem ihracat merkezi haline gelecek hem de deniz ulaşımında önemli bir noktaya sahip olacaktır. Liman daha açılmadan bölge genelinde pek çok söylenti yerini almıştır bile. İdo’nun İstanbul’dan karasuya sefer düzenleyeceği bu söylentiler arasında yer almaktadır. İDO karasuya sefer düzenler mi bilinmez fakat karasu yapılan liman projesiyle batı Karadeniz için oldukça önemli bir ihracat Merkezi haline gelecektir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Denize-Sıfır-Lüx-Karasu-Evleri -3Dış ülkelere yapılacak ihracatın karasu limanı üzerinden olması hem zamandan hem de maddi açıdan bölgeye ve ülkemize ciddi bir kar marjı sağlayacaktır. Bölgede denizyolu alanındaki karasu limanı projesinin yanında bir de batı Karadeniz’in en büyük demiryolu Projesi olarak gösterilen ve karasu Bartın hattını kapsayan bir ulaşım projesi yer amaktadır. Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki önemli Liman ve Sanayi projelerini birbirine bağlıyıp ürün ve hammadde taşımacılığının bölgeler arasında daha rahat Ve daha ekonomik bir şekilde yapılıp ihracatının da yine bu bölgeler üzerinden gerçekleştirilirip hem zamandan hem de maddi açıdan büyük bir kar yapılmasını hedefleyen proje için çalışmalar çoktan başlamıştır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Denize-Sıfır-Lüx-Karasu-Evleri -4İlk etapta sadece yük taşımacılığı yapılacak olan demiryolu projesinin yolcu taşımacılığında kullanıp kullanamayacağı henüz bir netlik kazanmamıştır. Ancak proje öngörülen şekilde ilerlerse daha şimdiden projeyi büyütme adına çalışmalarda yer almaktadır. Demiryolu Projesinden beklenen verim alınabilirse; demiryolu ağının kocaeli üzerinden Bursa’ya kadar ilerleyip buradaki sanayi kuruluşlarında üretilen ürünlerinde demiryolu hattıyla taşınıp karasu limanı üzerinden ihracatının yapılacağına dair planlar yar almaktadır.

Karasu çevresinde yapılan tüm bu projeler ve çalışmalar Karasu’nun gelecekte çok daha önemli bir noktada alacağının teminatını vermektedir. Konut yatırımcıları tarafından göz ardı edilemeyecek bir nitelikte olan bu projeler Karasu’nun değerini artırdığı gibi bölgedeki konutların da değerlerini artırıp; konut yatırımcılarının kısa vadede kar elde etmelerine olanak vermektedir. Oldukça akıllıca bir seçim olarak nitelendirilen karasudaki satılık yazlıklar; hem risksiz bir yatırım olma özelliğine sahip olup hem de kısa sürede artan değeri ile yatırımcılarını cezbetmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir