Karasu Satılık Yazlık Deniz Havuz Yaz Tatili

Karasu Evleri Satılık Lüx Konut İlanları Arsa Fiyatları Artıyor-1-2

Karasu konut fırsatları ile yatırımcıları kendisine çekmeye devam ediyor. Karasu evlerinin ve karasu satılık yazlıklarının son dönemde oldukça yükselişte olması Ve sürekli olarak bir değer artışına tabi bulması günümüz yatırımcılarını etkilemektedir. Sonuçta her yatırımcı yatırım yaptığı konutun veya taşınmazın değer kazanıp karlı bir geri dönüşüm sağlamasını istemektedir. İşte tam bu noktada yatırımcıları cezbeden Karasu; karasu satılık daireleri ve satılık karasu evleri ile yatırımcılarını büyük kazançlar sağlayıp değerlerini oldukça kısa süreler içerisinde katlamaktadır. Oldukça risksiz bir yatırım teşkil eden konutların Karasu’da bu denli hızlı pirim yapması bölgenin değerini artırdığı gibi Karasu’nun tercih edilebilirliğini de katbekat artırmıştır. Karasuya bu hızlı değer artışında ve gelişmesinde en büyük katkıyı sağlayan faktörlerden biri karasu limanıdır.

Yapımına tam 22 yıl önce başlanan ve seninle içerisinde sürekli sekteye uğrayıp açılışı adeta yılan hikayesine dönen karasu limanının 2017 yılının ilk günlerinde tamamlanıp ihracatını gerçekleştirmesi oldukça olumlu karşılandı. Geçtiğimiz yıllar içerisinde özel bir firmanın katkılarıyla yapımına hız verilen projenin çok kısa bir süre içerisinde tamamlanacağının belirtilmesi bugün karasuya sanayi kuruluşlarını çeken başlıca faktör olmuştur. Sanayi kuruluşları için oldukça önemli bir nokta olan limanlar kuruluşların ihracatlarını gerçekleştirme de önemli bir faktördür. Firmalar bugün yatırımları gerçekleştirmeden önce özellikle bölgenin fiziki yapısını ve ulaşım olanakları değerlendirip bunlar üzerinden bir çalışma yapmaktadır. Çünkü firmalar Ürettikleri ürünlerin ihracatı ne bu Limanlar üzerinden gerçekleştirmekte bunun yanı sıra karayolu ve demiryolu taşımacılığına da büyük önem vermektedirler. Çünkü bir bölgenin ulaşım faaliyetleri ne kadar gelişmiş olursa bölge sanayi kuruluşları açısından o derece cazip bir fırsat teşkil etmektedir. Sakarya ile ilgili geçmişe dönük yapılan araştırmalarda bölgenin yıllar içerisinde

Bu sebepten ötürü büyük kayıplar yaşadığı gözlemlenmektedir. Bölgenin fiziki yapısı ve konumu yatırımlar için ne derece uygun olursa olsun bitmek bilmeyen karasu limanı karasuya ve sakaryaya büyük kayıplar yaşatmıştır. Firmalar ilk etapta her ne kadar yatırımları için Sakarya’yı uygun görürse de araya ihracat giderleri girdiği zaman bu tercihten vazgeçilmiş Sakarya bu sebepten ötürü yıllar içerisinde daha çok gelişme göstereceği halde büyük kayıplar yaşamıştır. İhracatıyla Türkiye’nin önde gelen ilk beş şehri arasına girmeyi hedefleyen Sakarya bugün tamamlanan karasu limanının gümrük işlemlerinin ve diğer süreçlerinin tamamlanmasıyla işletilmeye başlanacak olan karasu limanı sayesinde yıllar içerisinde kaçırılan fırsatları tekrar kazanacaktır. Çünkü batı Karadeniz’in en büyük limanlarından birisi olarak hayata geçirilen karasu limanı ve bunun yanısıra karasu arifiye demiryolu projesinin tekrar başlaması kara suyu bugün tercih eden BMC otomotiv, Kibar Holding gibi şirketlere yenilerini katacak karasu önümüzdeki yıllarda bir sanayi merkezi haline de gelecektir. Elbetteki bu projeler hayata geçirilirken Karasu’nun doğal dokusuna zarar verilmemesi öncelikli kural olarak gösterilmektedir. Çünkü bölge her ne kadar sanayi kuruluşları için cezbedici nokta olsa da karasu doğal güzellikleriyle ve deniz turizmiyle de oldukça öne çıkan bir şehirdir. Yani bugün Sanayi tercihleri için firmalar her ne kadar karasuyu tercih etse de Karasu’nun doğal zenginliğine ve yapısına zarar getirmeyecek son teknoloji sistemlerin kullanıldığı büyük projelere imkan sağlanmaktadır. Tercihlerinizi ister karasu evlerinden isterseniz karasu satılık arsalarından yana kullanan bu taşınmazlar Karasunun gelişimine bağlı olarak önümüzdeki yıllarda daha büyük değer artış yaşayarak yatırımcılarına oldukça karlı ve kazançlı bir yatırım fırsatı sağlayacaktır. Bu kazançlı yatırım fırsatlarından birine sahip olmak, Karasu’nun doğal ve ekonomik değerleri arasında yerinizi almak bunun yanı sıra muhteşem bir yaz tatili fırsatı yakalamak için Ekşioğlu inşaatın İstanbul genelinden düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılarak bölgeye gelip firmanın farklı konut projelerini yerlerinde değerlendirebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir