Karasu Satılık Yazlık Bazı Fırsatlar Kaçırılmaz

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Karasu’da yatırım için elinizi çabuk tutun Karasu satılık yazlık ve daire projelerini değerlendirmek İstiyorsanız bunun için elinizi çabuk tutmanız gerekmekte. Güney Marmara bölgesinde yer alıp karadeniz’e kıyısı olan ilçede Deniz turizminin de yoğun olarak yaşanmasıyla karasu satılık daire projelerine olan talep artmıştır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Bazı-Fırsatlar-Kaçırılmaz-1Bu tatil bölgesinde fiyatların her geçen gün nasıl artış gösterdiğini takip eden yatırımcılar Karasu’nun artan değeri karşısında Şaşırmaktadırlar. Aslında bölgedeki fiyatlar göz Önüne alınıp değerlendirildiğinde karasudaki konut fiyatlarının günümüz şartlarında hala uygun olduğu gözlemlenmektedir.Karasu Evleri

Yatırımcıların fiyatlar konusunda tek Şikayeti nasıl da evlerin pahalı olması değil fiyatlarının sürekli olarak büyük bir artış göstermesidir. Eskiden sadece deniz turizminin yapıldığı Bir bölge iken günümüzde pek çok yerli ve yabancı yatırımcı ev sahipliği yapmaktan bünyesinde dev projeler inşa edilmekte bununla da kalmayıp bölgedeki deniz turizmini geliştirmek ve artırmak adına çeşitli çalışmalar yapılmaktadır.

Ve yerini sadece geçtiğimiz birkaç yılda kat be kat artıran Karasu yatırımların en hızlı olduğu ve en çok kazandırdığı bölgelerden biri haline gelmiştir. İlk olarak 24 km uzunluğunda sahil şeridi bulunan karasuya mavi bayrak uygulaması getirilmesi amacıyla çalışmalar ve projeler yapıldı. Bu amaçla yapılan ve geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Karasu sahil park ve rekreasyon alanı çalışma sayesinde hem sahil bölgelerindeki yaşam alanı genişletilmiş hem de karasu plajına mavi bayrak uygulaması getirilmiştir.

Tabii ki mavi bayrak uygulaması sadece sahil park proje sayesinde değildir. Uygulamanın getirilebilmesi için onlarca kriterin sağlanması gerekmekte ve Karasu belediyesi yaptığı çalışmalarla Bu kriterlerin tamamını yerine getirip günümüz şartlarında deniz turizmini yapıldığı yerlerde büyük önem arz eden mavi bayrak uygulamasını karasu plajlarına getirmiştir. Karasu’da fiyat artışına sebep olan ve bölgenin değerini artıran bir başka sebep İstanbul’a yapılan üçüncü boğaz köprüsüdür.

Karasu-Satılık-Yazlık-Bazı-Fırsatlar-Kaçırılmaz-2İstanbul Karasu arası günümüzde bir buçuk saat gibi bir mesafededir. Ancak yine geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Yavuz sultan Selim Köprüsü’nün otoyol bağlantısının bir bölümünün karasu üzerinden geçecek olması bölgenin İstanbul ile olan mesafesini 50 dakika gibi bir süreye düşerecektir. İstanbul’a olan hali hazırda ki konumu otoyol bağlantısının tamamlanmasının ardından aradaki mesafenin 50 dakika gibi bir süreye düşecek olması İstanbul’da yaşayan milyonlarca insan için Bir fırsat niteliğinde görünmektedir.

Çünkü İstanbul’da yaşayan 100 binlerce kişi tatilini İstanbula sadece 1 saat mesafede bulunan karasuya gidip değerlendirecektir. Günümüz şartlarında bile özellikle Marmara bölgesi ve İstanbul’dan binlerce turizimciye evsahipliği yapan karasu projenin tamamlanmasının ardından İstanbul’dan çok daha fazla tatilci ve yatırımcı bünyesine çekeceği kaçınılmaz bir gerçektir. Sadece bu sebepler bile Karasu’nun değerini her geçen gün artmakta fiyatlar sürekli yükselmektedir. Kısa bir araştırma yapıp sadece bir önceki yılın fiyatlarına bakıldığında bile arada çok büyük bir fark olduğu gözlemlenmektedir.

Karasu’da devam eden projeler tamamlanmadan ve bölge fiyatları çok daha fazla yükselmeden önce yatırımınızı bir an önce yapmak için acele edin. Bölgede faaliyet gösteren onlarca inşaat firması ve yüzlerce konutun bulunduğu Karasu’da zevkinize ve bütçenize uygun bir konuta sahip olmak için daha fazla beklemeden sitedeki irtibat numaralarından bizlerle İletişime geçip ücretsiz karasu turları için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çünkü Karasuda yatırımınızı ne kadar erken yaparsanız elde edeceğiniz kar o derecede artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir