Karasu Satılık Yazlık Bahçeli Evler

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık ilanları ve fiyatları hakkında herkes birçok şeyi merak ediyor mesela daire alternatifleri geniş metrekareli arsa üzerine yapılmış lüks siteler denize sıfır projeler ya da denize yürüme mesafesindeki projeler fiyat açısından değişkenlik gösteriyor mu ? ödeme seçeneklerinde alternatifler neler ? peşin satışlarda ya da vadeli satışlarda fiyatlar değişiyor mu gibi birçok etken var Kısaca bunlardan bahsedecek olursak.

Karasu gelişen değerlenen ve bundan sonraki yıllarda da adından oldukça sık bahşettirecek olan bir bölge haline geldi. Bunun sebeplerinin başında istanbul’a yakın olan bu kentin lokasyonu gelmekte birçok farklı tatil beldesinin konumu uzak olduğu için Karasu’nun böyle bir cazibesi bulunmakta.

Peki nerede bu Karasu nasıl gidilir mesafesi nedir Karasu Sakarya iline bağlı bir ilçedir İstanbul’a mesafesi şu anda Google’dan araştırdığınız da 180 kilometre çıkmaktadır. Siz bunu Avrupa Yakası’ndan düşündüğünüz zaman ortalama 220 kilometre olarak hesaplayabilirsiniz.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Bahçeli Ev Fiyatları

Ancak şu an istanbul üçüncü köprünün üzerinden devam edecek olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün devamı olan Kuzey Marmara Otoyolu’nun ardından istanbul Karasu arası mesafe 110 kilometreye düşecek.

Yani bu neredeyse Karasu’yu İstanbul’un bir ilçesi haline getirecek halihazırda şu an yaz aylarında yüzbinleri ağarlayan bu tatil kenti, bundan sonraki yıllarda da ilgi odağı olmaya devam edecek.

Evinizden çıktığınız zaman bir saat gibi bir mesafede ikinci eviniz olan tatilinizi geçirebileceğiniz müstakil konforlu denize sıfır ya da denize yakın havuzlu yeşil alan kullanımı çok, bahçeli, 24 Saat güvenlikli içinde birçok sosyal donatısı olan ve en önemlisi de kendi eviniz olan bu muhteşem sitelerden bir tanesinde tatilinizi geçebilirsiniz.

Evet sıra ile gidiyoruz şimdi sırada Karasu satılık yazlık ilanları var. ve tabii ki de fiyatları bundan birkaç yıl önce 1+1 daireler 69 bin TL’den satılmaktadır. Karasu’da şimdi aynı daireler 130 bin lira bandında seyretmekte. Bu da şunu gösteriyorki Karasu değerleniyor gelişiyor istanbul’da popüler bir yer olduğu için buradan bir daire almış birisi Etrafınızda varsa lütfen sorunuz. yıllar önce aldığı fiyat neymiş  ve şu anda nedir.

karasu satılık yazlık 1

Karasu Evleri Neden Değerleniyor ?

Bundan sonraki yıllarda burası değerlenir mi ? gelin bölgeye yapılan ve devam eden yatırımları şöyle bir inceleyelim mesela Karasu liman projesi, Karasu Limanı açıldı ve yeni hesapları ile beraber büyümeye devam ediyor. burası Karasu’ya bir hareket sağladı bunun haricinde BMC Sakarya Karasu denizköyde çok büyük bir alana savunma sanayi alanında Fabrikalar kuruyor.

Ve buranın ortalama istihdamı 10 bin kişi olarak öngörülmekte yani bölgede bundan sonraki zamanlarda nasıl bir hareketlilik olacağı göze çarpmakta, sadece bunlar mı tabii ki de değil ama konuşulan birçok şeyin bundan sonraki zamanlarda da olması muhtemelen mümkün olacak gibi gözüküyor.

 

Kumsalı sarı kum olan çakıltaşı bulamayacağınız aynı zamanda sahil boyunca belirli aralıklarla dalgakıran yapıldı ve temizliğinden ötürü mavi bayrak alan bir plajı var Karasu’nun  Ve bu plaj yaz aylarında cıvıl cıvıl hareketli ve dolu oluyor. yani bu kadar büyük olmasına rağmen çok fazla talep olduğu için bu plaj bile doluyor.İstanbul’dan hafta sonları olan ücretsiz karasu turlaraına katılmak için iletişim bölümünden bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir