Karasu Satılık Yazlık Arsa Fiyatları Karasuda Yükseliyor

Karasu Satılık Yazlık Emlak Ucuz Ev Daire Ve Arsa-2

Karasu’nun yıllar içindeki gelişimi Kendisini Deniz turizmi ile tanıdığınız karasu son yıllarda karasu satılık daire projeleri ile gündemden düşmüyor. Hem turizim olanakları hem doğal güzellikleri hem de yatırımları ve konut projeleri ile son yılların en popüler merkezinlerinden birisi haline gelen Karasu’da; tatilciler ve yatırımcılar eksik olmuyor. Karasu satılık yazlık projeleriyle sadece Karasu ve çevresine değil tüm Türkiye’ye adını duyuran Karasu Konut yatırımlarının en hızlı ve en kazançlı olduğu bölgelerden biri haline gelmiştir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Arsa-Fiyatları-Karasuda-Yükseliyor Ancak günümüzün turizim ve yatırım şehri olarak gösterilen karasuya biraz daha yakından baktığımızda bölgede yıllar içinde büyük gelişmelerin yaşandığı gözlemlenmektedir. Bilindiği gibi deniz turizmi yıllardan beri Karasu’da yapılan faaliyetlerden birisidir. Ancak örneğin bir 10 yıl öncesine baktığımızda karasudaki değişim mükemmel bir boyut kazanmıştır.Karasu Evleri

Deniz turizmi yapılmasına karşın bölgenin denizi aşırı dalgalı, sahilleri bakımsız, bozuk yolları, toprak binaları eski yapıları gözümüze çarpmaktadır. Ancak karasudaki turizim potansiyelini fark eden özel şirketler ve belediye Karasu’nun gelişimi için çalışmalara yapmış günümüze de bu çalışmaların karşılığını almaya başlamışlardır. Şehrin yolları yenilenmeye başlamış, Asfaltlama çalışmaları yapılmış, caddeleri ve sokakları yeniden düzenlenmiş şehir adeta yeniden yapılanma sürecine girmiştir.Karasuda Satılık Yazlık

Karasu-Satılık-Yazlık-Arsa-Fiyatları-Karasuda-Yükseliyor-2Bir çok eski yapılanma kaldırılmış toprak binalar yıkılmış, bölgenin önde gelen inşaat şirketlerinden birisi olan Ekşioğlu karasu inşaatın başlattığı Yeni yapılanmayla karasuya onlarca modern konut projesi inşa edilmiş, sahilleri düzenlenmiş, alt yapı ve üst yapı çalışmaları hız kazanmış, şehirdeki yaşam alanları genişletilmiş, sahil bölgesine yeni projeler yapılmış, bölgeye gelen turistlerin vaktini en verimli ve en eğlenceli şekilde geçirmesi için Yeni mekanlar açılmış, Çarşılar kurulmuş ve karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması getirilmiştir. Bölge özellikle son yıllar içinde büyük gelişmeler göstermiş, Karasu’nun lokasyon ulaşım ve kıyı özellikleri sebebiyle bir çok yerli ve yabancı yatırımcının dev projelerine Evsahipliği yapmaya başlamıştır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Arsa-Fiyatları-Karasuda-Yükseliyor-2Bunlar Karasunun dEğerlenip öneminin artmasındaki en büyük sebeplerdir. Sadece iki yıl önce Karasu’da 50.000 TL’ye gibi bir fiyattan alıcı bulan karasu satılık daire projeleri günümüzde değerini kat be kat artırıp 110.000 TL gibi fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Bölgenin hem gelişim göstermesi, hem turizim bölgesi olması hem de yapılan konut projelerinin yaz kış oturmaya uygun olarak tasarlanması konut fiyatlarını arttıran etmenlerdir. Günümüz koşullarında Karasu’nun hemen her yerinde bulabileceğiniz konut projelerinin bölgede öncüsü olan ekşioğlu inşaat Karasu’daki Konut anlayışını değiştirmiştir.

Yaptı projelerini pek çok farklı imkan ve ödeme seçenekleriyle yatırımcılarla buluşturan Ekşioğlu karasu inşaat Karasu’da bugüne kadar onlarca farklı konut projesine imzasını atmıştır. Her yıl projelerine bir yenisini ekleyen karasu ekşioğlu inşaat Karasu’da on binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapmıştır.

İlk hedefi müşteri memnuniyeti olan firma müşterilerinin konutlara daha kolay ve zorlanmadan sahip olmasını amaçlayarak konut ödemelerinde de farklı Seçenekler sunmaktadır.

Ekşioğlu inşaatın Karasu’da yapmış olduğu projeleri yazdık ve daire seçeneklerini yerlerinde gelip görmek isterseniz hafta sonları düzenlediğimiz ücretsiz karasu turları için bizlerle iletişime geçip rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Hem turizm faaliyetleri hem de her geçen gün gelişim gösteren ekonomisi ile konutların sürekli değer kazandı Karasu’da yatırımınızı yapmak için geç kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir