Karasu Satılık Evleri Yazlık Daireler

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Ekşioğlu inşaat Karasu’da yapımını üstlendiği onlarca konut projesinde yatırımcılar için pek çok farklı olanak sunmakta. Günümüz şartlarında faizsiz bir yatırım fırsatı sunan Ekşioğlu karasu inşaat karasu genelinde inşa edip yatırımcısı ile buluşturduğu karasu satılık daire ve yazlık projeleri nde 24 ay sıfır faiz seçeneği ile Büyük bir imkan sunmaktadır. Bankaların faiz uygulaması yapması nedeniyle pek çok yatırımcı günümüzde faizsiz bir konut sahibi olmanın yollarını aramaktadır.

Karasu-Evleri-Ama-Neden-1Karasu’da müşterilerinden gelen bu talebi karşılamak için İmzasını attı karasu satılık yazlık ve daire projelerine vereceğiniz belli bir peşinat ondan sonra faizsiz olarak ödeme fırsatı sunmaktadır. Bugüne kadar sadece topraktan olan projelerde geçerli olan senetle ödeme fırsatı müşterilerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda hemen anahtar teslim projelerde de uygulanmaya başlanmış, vereceğiniz peşinat dan sonra dairenizin teslimatı hemen yapılacak şekilde ayarlanmıştır.

Karasu-Evleri-Ama-Neden-1Firma bugüne değin Karasu’da 40’ın üzerinde konut projesi imzasını atmış, sadece karasuda değil Türkiye genelinde geniş bir yatırımcı kitlesine sahip olmuş ve müşteri taleplerini karşılamak için çeşitli ödeme koşulları ve fırsatlar sunmuştur. Karasu geneline geri alıp denize en fazla 500 metre mesafede bulunan Karasu satılık yazlık ve daire projelerine elden 24 ay sıfır faiz seçeneği ile sahip olabileceğiniz gibi banka yoluyla da sahip olma imkanı sahipsiniz.

Günümüz şartlarında senetle ödeme yapmak isteyen müşterilerin yanı sıra gelir durumlarına göre banka yoluyla da konutlara sahip olmak isteyen binlerce yatırımcı bulunmaktadır. Elbette faizsiz konut fırsatı pekçok yatırımcı cezbetmektedir. Ancak günümüz koşullarında gelir getirisi çok fazla olmayan ama firmaların ve bankaların yapmış olduğu kampanyalardan yararlanarak konut sahibi olmak isteyen, konutlarını uzun vadede düşük taksit imkanlarıyla sahip olmak isteyen pek çok vatandaşımız bulunmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen bankalarıyla çalışan ve Banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirmesi yapılan konut projelerine uzun vadelerde, aylık düşük ödeme oranları ile yatırımcılara cazip gelmektedir. Gelir durumunuza göre ayarlayabileceğiniz vade seçeneklerini dilerseniz kısaltabilme şansına da sahipsiniz. Hemen anahtar teslimi yapılan Karasu satılık yazlık eda ile projelerinize taşınıp kiraya vereceğiniz ücreti kendi evinizin taksitlerini ödemek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca Karasu da sahip olduğunuz konutları kullanmak istemediğiniz zaman bölgede kiralayarak kar getirisi de elde edebilir, gelen kira getirisi ile konutunuzun taksitlerini de ödeyebilirsiniz. Böyle genelinden konut sahibi olan pek çok yatırımcı hali hazırda almış oldukları konutlarını yatırım amacıyla kullanmak İsteyip kiraya verme seçeneğine yönelmişlerdir. Yatırımcılar konutları almaya geldiğinde bizlere sıklıkla konutları Ekşioğlu inşaatın kiraya verip veremeyeceğini ya da kiracı bulup bulmama ihtimallerini dile getirmektedirler. Ekşioğlu inşaat sizlere her alanda yardımcı olmakta fakat konutlarınza kiracı bulmakta herhangi bir müdahalede bulunamımaktadır. Ancak firmanın yatırımcılara tavsiyesi konutlarını karasu genelinde bulunan emlak şirketleri ile anlaşıp kiraya vermeniz olacaktır. Çünkü günümüzde pek çok kiracı dolandırılma İhtimaline karşın konutlarını emlak şirketi vasıtasıyla bulmaktadır. Sahip olduğunuz Konutlarınıza emlakçı vasıtasıyla kiracı bulup aylık 600 ila 1000 TL arasında kira getirisi elde edebilirsiniz. Firmanın karasu genelinde satışta olan konut projelerini görüp zevkiniz ve bütçeniz doğrultusunda değerlendirip sahip olmak için İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun olarak tasarlanan konut projelerinde sizlerede şimdiden yerinizi alıp tatilin turizmin ve yatırımların her geçen gün arttığı bölgede risksiz ve karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir