Karasu Satılık Evleri Karasu Satılık Daire

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil-2

Karasudaki emlak konut projelerine olan talep her geçen gün artış göstermekte. Bünyesinde binlerce yatırım ve yatırımcı ağırlayan Karasu’da çok sayıda karasu satılık yazlık ve satılık karasu evi projesi yer almakta. Her geçen gün yeni konut projelerine imza atılan Karasu’da karasu satılık daire ve karasu evleri günümüzün en karlı yatırım araçlarından biri halini almıştır. Türkiye’de çok büyük bir platformda ülke genelinde yer alan emlak konut projelerinin Karasu’da bu kadar revaçta olmasının pek çok sebebi yar almaktadır. Ülkemizde elbette yatırım yapılabilecek risksiz ve kar garantili bölgeler yer almaktadır.

Karasu-Satılık-Evleri-Karasu-Satılık-Daire-1

SAKARYA KARASU

Ancak Karasu’da belli başlı bazı faktörler bölgenin tercih edilebilirliğini ve konutlara olan talebi artırmaktadır. Karasu’da yatırımları tetikleyen en büyük olgulardan biri bölgede deniz turizminin yapılıyor olmasıdır. Yani bölgeden konut edinen yatırımcılar hem tatillerini hem de yatırım olanaklarını aynı çatı altında birleştirebilmektedirler. Karasudaki turizim faaliyetleri yatırımcıları etkilerken bölgenin tercih edilebilirliğini artıran bir başka sebepten Karasu’nun bulunduğu konumdur. Konum itibari ile pek çok büyük şehre en yakın tatil merkezi konumunda olan karasu ayrıca İstanbul’a olan yakın konumu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İstanbul’un arka bahçesi konumundaki bölge hem İstanbul’a en yakın turizim bölgesi hem de yüksek değeri ile yatırım merkezi olmaya devam etmektedir. Ayrıca tüm şehirlerden karasuya ulaşım da oldukça kolaydır. Bölge genelindeki yolların bir çoğunun otoban bağlantısı mevcuttur. Karasu’da konut yatırımcıların etkileyen en önemli sebeplerden bir tanesi de bölgedeki konutların fiyatlarıdır. Karasunun turizim faaliyetleri, konumu, artan değeri ve gelişimine göre bölgedeki konut fiyatları pek çok şehri oranla oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek niteliktedir.

Karasu-Satılık-Evleri-Karasu-Satılık-Daire-2

LÜX KARASU EVLERİ 

Karasu’da satılık evlerin ve karasu satılık yazlık projelerinin fiyatlarının günümüze bu denli ulaşılabilir olmasının nedeni Karasu’nun değerinin geç anlaşılmaya başlaması ve bölgedeki çalışma ve faaliyetlerin son yıllarda ortaya çıkmış olmasıdır. Bölgedeki konutların tüm bu artı noktalarına bir de bölgenin hızlı artışı eklendiğinde karasu yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlarla dolu bir bölge haline gelmektedir. Elbette yukarıda değindiğimiz özellikleri bünyesinde barındıran pekçok bölgede yer almaktadır. Ancak bu bölgelerdeki fiyatlar ateş pahası iken Karasu’da konutlar oldukça ucuz olup her Kesimden yatırımcının sahip olabilecek fiyatlardadır. Karasu’nun tercih edilebilirliğini artıran bu faktörlere bir de bölgeye maliyet gösteren inşaat firmalarının düzenledikleri ödeme koşulları ve kampanyalar eklendiği zaman karasu yatırımcılar açısından cezbedici bir hal almıştır. Bölgedeki gelişmeler Karasu’da pek çok inşaat firmasının ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Karasu-Satılık-Evleri-Karasu-Satılık-Daire-3

inşaat sektöründe çok büyük bir rekabet yaşanan Karasu’da onlarca farklı konut projesi hayata geçmiş firmalar hem Karasu’nun hem de projelerinin tercih edilebilirliğini artırmak adına ve konut projelerinin yatırımcılar tarafından daha kolay ve daha rahat ödeme şekilleri ile alınmasını sağlamak amacıyla farklı ödeme koşulları düzenlemeye başlamışlardır. Karasu’da en çok projeyi hayata geçiren ve binlerce konut yatırımcısını bünyesinde ağırlayan ekşioğlu inşaat konutların yatırımcılar tarafından daha çok talep görüp yatırımcıların konutlara daha uygun koşullarla sahip olabilmelerini sağlamak amacıyla banka kredisi ile 120 aya kadar veya elden senetle 24 ay sıfır faiz senet seçeneği ile konutlarını yatırımcılarla buluşturmaktadır. Karasu’da yaşanan gelişmelere ve bölgenin artan değerine kayıtsız kalamayan yatırımcılar bir de bu ödeme yöntemlerinin sağlanmış olmasıyla konutlara olan taleplerini arttırmışlardır. Ayrıca Ekşioğlu inşaatın verilecek peşinat oranından sonra konutların anahtarlarını hemen teslim ediyor olması firmaya olan talebi de artırmaktadır. Karasuya gelip Ekşioğlu inşaatın satış ofisini ziyaret edip karasudaki konut projelerini kendiniz görüp değerlendirip bütçenize en uygun konuta sahip olmak için www.yazlikkarasuevleri.com adresini ziyaret edebilir firmanın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir