Karasu Satılık Evler Yazlık Kışlık Daireler

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Evleri-Karasu-Konutları -3

Karasuda yatırım yapmanın tam zamanı. geçtiğimiz dönemde hem sosyal medyada hemde televizyonda reklamlarına sıkça rastladığımız karasu satılık yazlık ve karasu satılık daire projeleri yatırımcının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bölgede son yıllarda en çok değişim ve gelişim gösteren sektörlerin başında inşaat sektörü gelmektedir. Bölgede hemen hergün yeni bir projeye rastlamak mümkün. 

Karasu da inşaat sektörünün bu kadar hız kazanmasında ki en büyük faktör bölgenin tatil turizmi açısından elverişli olmasıdır. Her yıl bölgeye gelen yüz binlerce turist bölgedeki barınma ve konaklama ihtiyacını artırmaktadır. Eskiden yatırım amacıyla yada kişinin kendi tatilini geçirmek amacıyla aldığı konutlar günümüzde kullanım alanını genişletmiştir. Alınan Karasu evleri  yazlık daireler yaz sezonunda günlük olarak kiraya verilip büyük bir kira getirisi sağlamaktadır. 24 kmlik sahil şeridine sahip olan karasuda yaz sezonunda ve özellikle hafta sonlarında plajlarda boş yer bulmak bile olanaksız hale gelmektedir. Yaz aylarında cıvıl cıvıl bir görünüme bürünen kentte plajlar ve sokaklar turistlerle dolup taşmaktadır.

Karasu-satılık-yazlık
Karasu-satılık-yazlık

Bu kalabalıktan hoşlanan turistler kadar hoşlanmayan kesimde vardır. Tatilini sakin ve huzurlu bir ortamda geçirmek isteyen turistler içinde bölgede alternatif seçenekler vardır. Birçoğu site içersinde yer alan yazlık ve daire projeleri sessiz ve sakin bir tatilin keyfini sürmek için oldukça idealdir. Site içerisinde her türlü kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz olanaklar bulunmaktadır. Marketler, kafeteryalar ve bazı sitelerde sinema imkanı bile bulunmaktadır. Tüm bunların yanında en büyük artıyı site içersinde yer alan havuzlar oluşturmaktadır. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı olarak tasarlanan havuzlarda; site dışına çıkmadan tatilinizi geçirmeniz mümkündür. Bunun dışında sahil kesiminde de daha sakin ve nezih ortamlar bulmanız mümkün.

satılık-yazlık-Karasu-evleri
satılık-yazlık-Karasu-evleri

Sahil bölgesinde hem aileler için hem de genel anlamda aktivite alanları oldukça fazla. Hem gece hem gündüz birçok eğlence seçeneğinin yer aldığı sahil bölgesinde bir adette lunapark bulunmakta. Hem çocuklu ailelerin hem de gençlerin en sık ziyaret ettiği ve eğlendiği ortamlardan birisidir.

Karasu marmara bölgesi genelinde hem yatırım hem de tatil turizmi açısından en elverişli konumda bulunan yerlerin başında gelmektedir. Sizlerde hem yatırım yapmak hem de tatilinizi en iyi şeklide değerlendirip denizin, kumun, güneşin ve doğanın keyfine doymak istiyorsanız hafta sonları ücretsiz olarak düzenlediğimiz karasu turlarımıza katılım sağlayıp projeleri yerinde gezip görüp inceleme fırsatını değerlendirebilir; Bütçenize ve zevkinize en uygun seçeneği kendiniz belirleyip uygun ödeme koşulları ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir