Karasu Satılık Daire Yazlık Konut Emlak Piyasası

Karasu-Satılık-Yazlık-Daire-İçin-Hedefler-ve-Rehber -2

Karasu emlak konut sektörünün başını çeken, karasuda her zaman ilklere imza atan, karasu evleriyle ve karasu satılık daire leriyle binlerce yatırımcıyı ev sahibi yapan Ekşioğlu inşaat bugün 46. projesi olan Melis evleriyle gündemde. Karasunun en büyük inşaat şirketi olan Ekşioğlu inşaatın yatırımcıların karasuya göstermiş oldukları talebin son derece farkında olup bölgeye olan hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Onlarca farklı konut projesiyle yatırımcılara en faizle seçeneği sunan Ekşioğlu inşaatta oldukça farklı ihtiyaçlara bütçelere yönelik karasu satılık yazlık ları ve karasu yazlık daire fırsatları bulunmaktadır.
Projelerinin neredeyse tamamına yakınını denize yürüme mesafesinde hayata geçiren ekşioğlu inşaat geçtiğimiz yıl içinde ödüllü projesi olan ve denize 0 konumda bulunan Ekşioğlu City projesiyle oldukça tanınan bir firma haline gelmişti. Firmanın popülaritesini oldukça artıran ve yatırımcılardan hayli talep gören, lüksle ihtişamı bir arada sunup bünyesinde oldukça farklı imkanlar barındıran Ekşioğlu City projesi içerisinde sınırlı sayıda daire seçeneği kaldı. Ancak ekşioğlu inşaat bu ilgiden oldukça memnun kalmış olacak ki adeta city projesinin devamı niteliğinde olan ve en az o projesi kadar ses getirecek melis evleri projesini hayata geçirmeye başladı bile. 2 etaptan oluşacak olan melis evleri oldukça geniş bir alan üzerine kurulacak olup Karasu Kocaali mevkiinde hayata geçmektedir. ilk etabı haziran 2017 yılında yatırımcılarıyla buluşacak olan Melis Evleri projesinin tamamı 2+1 dubleks yazlıklardan oluşacak olup ilk etapta 92 daire yatırımcılara teslim edilecektir. Genellikle karasu müstakil evlerinin ve karasu müstakil yazlıklarının yer aldığı, oldukça nezih ve huzurlu bir ortama sahip olan Kocaali de yükselen Melis evleri oldukça lüks donanımlarla hayata geçirilecektir. Ekşioğlu inşaatın tüm projelerinde olduğu gibi 6 yıl ince işçilik ve ömür boyu kaba inşaat garantisiyle satışa sunduğu proje bugün topraktan olarak satıştadır. İster doğanın isterseniz havuz ve muhteşem bir denizin keyfini çıkarabileceğiniz Karasunun en muhteşem noktalarından biri olan bu projede yerlerinizi bugünden alarak doğayla iç içe oldukça huzurlu bir yaşamın, muhteşem bir tatilin oldukça karlı bir yatırımın tadını çıkarabilirsiniz. Bu harika fırsatların yanı sıra konutlarınızı değerlendirmenin en iyi yollarından biri de kullanmadığınız konutlarınızdan gelir elde etmeye devam etmeniz olacaktır. Oldukça popüler bir turizm merkezi olan karasuda konutlarınızı kullanmayı düşünmüyorsanız ve ya karasu da yaşama gibi bir planınınız yoksa konutlarınızı bölgeye gelen turizmcilere karasu sahibinden günlük kiralık veya karasu sahibinden kiralık daire olarak kiraya verip gelir getirisi elde etmeye ve konutlarınızdan kazanç sağlamaya devam edebilirsiniz.
Karasu’nun oldukça muazzam yaşam alanlarında, sosyal alanlarında, doğal güzellikleri arasında ve sınırsız bir deniz turizmi fırsatıyla oldukça karlı ve kazançlı bir yatırım fırsatı yakalamak, karasunun muhteşem manzaraları arasında bir yatırım fırsatı yakalamak ve Karasu’nun en profesyonel ve en iyi hizmetini verip her an yatırımcılarının yanında olan Ekşioğlu inşaatla çalışma fırsatı yakalamak için 0212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak bu muhteşem melis evleri projesi ve diğer tüm projelerle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak bunun yanı sıra ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için ücretsiz servis kaydınızı oluşturabilir, karasunun muhteşem fırsatlarla ve yükselen değerlerle dolu dünyası arasında yatırımınızı gerçekleştirip oldukça karlı bir yatırım fırsatını ekşioğlu inşaatın 40 ay 0 faiz senetle ödeme seçeneği ile sahip olmak isterseniz bu kısa süreli kamyanyayı değerlendirmek için hiç beklemeden ister ücretsiz turlar isterseniz Google Earth üzerinden firmanın adres bilgilerine ulaşarak ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir