Karasu Satılık Daire Yazlık Kışlık Evler

Karasu Satılık Daire Yazlık Kışlık Evler

Sakarya Karasu’da birbirinden güzel daireler siz alıcılarını bekliyor. Ekşioğlu İnşaat Karasu firmasının yaptığı birbirinden güzel projelerle Karasu’da harika daireler yeni sahipleri için hazır. Dilediğiniz her tür yazlık daire seçeneklerine sahip Karasu Evleri sizleri de bir Karasu sakini yapabilir. Buraya gelenlerin bir daha dönmek istemediği bilinen bir şeydir.

Karasu Satılık Daire Yazlık Kışlık Evler-1

Sakarya’nın en güzel semtlerinden olan Karasu bir Karadeniz sahil beldesidir. İstanbul, Bursa, Ankara gibi Büyükşehirlere 1 – 3 saat arası mesafede bulunan bu belde aynı zamanda bahçesinden Karadeniz’e akan nehir ve dere yataklarıyla, koruma altındaki longoz ormanlarıyla adeta bir cennet parçası. Tüm bunlara ek olarak Türkiye’nin en uzun ve koruma altında bulunan kumsalına sahip, koruma altında olmasının güzelliği ise burası her daim doğal kalacak ve insan eliyle bozulmayacak. Tüm bu avantajlarının dışında bir de Ekşioğlu İnşaat’ın size sunduğu avantajlar var, yaza özel kampanya ve indirimlerle, kolay ödeme yöntemleriyle Ekşioğlu İnşaat sizi kolayca yazlık daire sahibi yapmak istiyor. Ödeme yöntemleri arasında faizsiz senet, düşük faizli kredi ve düşük peşinat seçenekleri sunan firma, sizin en uygun koşullarda daire sahibi olmanızı amaçlıyor. Ekşioğlu İnşaat’tan alacağınız tüm daireler ömür boyu garantilidir, daire içi detay işler içinse firma 6 yıl garanti vermektedir. Tüm siteler güvenliklidir, yaz kış siz ve eşyalarınızın güvenliği profesyonel bir güvenlik ekibine emanettir. Sitelerin tümünde havuz, sosyal alanlar ve otopark mevcuttur. Daire içlerinde klima, kombi gibi ihtiyaçlar giderilmiştir. Sıfır daire projesidir ve anahtar teslimdir, bunların yanı sıra her bütçe ve her boyutta daire çeşitleri mevcuttur.

Karasu Satılık Daire Yazlık Kışlık Evler-3

Bu avantajlı fırsatları değerlendirmek ve siz de bir karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık sahibi olmak isterseniz hemen bu bağlantıya tıklayarak Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir, hayalinizdeki daireye uygun ödeme fırsatlarıyla kavuşabilirsiniz, iyi tatiller.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir