Karasu Satılık Daire Yazlık Karasu Evleri

Karasu Evleri Satılık Daire Ekşioğlu Sahibinden Projeler

Son yılların en popüler turizim ve yatırım merkezlerinden birisi olan ayrıca İstanbul’a olan yakın konumu ile dikkatleri üzerine çeken Karasu’da emlak konut sektörünün imzasını attığı projeler tüm hızıyla devam ediyor. Karasu’nun hemen her mahallesinde ve bölgesinde hayata geçirilen karasu evleri ve karasu satılık yazlık ları son dönemin en çok prim yapan konut projeleri arasına adını yazdırdı. Satılık karasu evleri ve karasu satılık daire leri ile günümüzde hem Türkiye genelinden hem de yurtdışından pek çok yatırımcı bünyesinde ağırlayan bölge yatırımların en hızlı yaşandığı yerler arasına adını çoktan yazdırdı. Oldukça farklı ekonomik faaliyetlere, doğal güzelliklere ve yatırımlara evsahipliği yapan Karasuyu gelin biraz daha yakından tanıyalım.

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Karasu-Evleri

 

KARASU KONUMU

Karasu Marmara bölgesi ile Karadeniz bölgesinin tam ortasındaki noktada yer alan ve Sakarya iline bağlı bir ilçedir. Güneyinde hendek ilçesi, doğusunda kocaali ilçesi bulunan bölgenin kuzeyi Karadeniz ile çevrilidir. Karasu’nun en eski yerleşim birimi küçük karasu köyüdür. Köyün etrafının bataklıklarla Çevreli olmasından dolayı bölge karasu adını almıştır. İlçe topraklarını sulayan Sakarya nehri karasu yeni mahalle bölgesi içinden geçip Karadeniz ile buluşmaktadır. İlçe topraklarını Sakarya nehri sulamakta bölge genelindeki tarım arazileri oldukça verimli olmasının yanı sıra hem Karadeniz hem de Marmara bölgesinin iklim özelliklerini gösterdiği için tarımda meyve ve sebze çeşitliliği oldukça yüksektir. Sakarya ilinin kurulmasıyla bu ile bağlı bir ilçe haline gelen karasudaki en eski tarihi eser Sakarya nehri kıyısında yer alan ve günümüze çok az bir parçası kalan karasu kalesidir. Bölge genelinde acarlar gölü, büyük akgöl, küçük akgül ve Küçükboğaz gölleri yer almaktadır. İlçe ekonomisi tarım, turizim, hayvancılık ve balıkçılığa dayalıdır.

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Karasu-Evleri -1

SAKARYA KARASU

Sakarya ve Karasu’nun verimli yaylalarında ve tarlalarında oldukça çeşitli tarım ürünleri yetiştirilmekle beraber fındık bahçeleri bölge genelinde geniş bir yer tutmaktadır. Yaylalarda oldukça doğal ortamlarda yetiştirilen büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar da bölge insanının geçim kaynakları arasında yıllardır yerini korumaktadır. Bölge genelindeki balıkçılık faaliyetlerinde Sakarya nehri ağzında ve maden deresi bölgesi çevresinde yapılmaktadır. Karasu’da dikkat çeken bir diğer nokta da bölgenin muazzam doğal güzellikleri ve yemyeşil ormanlarıdır. Oldukça geniş bir platform üzerine kurulu olan karasu ormanları içerisinde gizli kalmış pek çok doğa harikası alan yer almaktadır. Bu alanların en başında son yıllarda uluslar arası boyutta önem kazanan acarlar langozu gelmektedir. İçerisinde çok sayıda endemik bitki ve hayvan türünü barındıran acarlar longozu gizli kalmış bir cenneti andırmaktadır. Karasu’da deniz turizminin yapılıyor olması pansiyonculuk hizmetini de geliştirmiştir. Bölge genelinde çok sayıda Karasu denize sıfır pansiyon, otel ve apart seçenekleri yer almaktadır. Yazın ve kışın bölgeye gelen turizimcilere evsahipliği yapan bu konaklama alanları oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek niteliktedir. Bölgede son yıllarda Öne çıkan bir diğer sektörde inşaat sektörüdür.

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Karasu-Evleri -3

KARASUDA YAŞAM

Karasu’da yaşanan gelişmelerin en fazla etki ettiği inşaat sektörü Karasu’da son yıllarda büyük gelişmeler göstermiş bölge son yılların en hızlı konut projelerine evsahipliği yapar olmuş ve bölge genelinde artan karasu evleri ve karasu satılık yazlık ları karasuya daha fazla konut yatırımcısını çeker hale gelmiştir. Gelişimi ile ve hızlı değer artışıyla yatırımcıların büyük bir talep gösterdikleri ve aynı zamanda ucuz ve uygun sayılabilecek fiyatlarıyla yatırımcıları cezbeden karasu evleri ve karasu satılık dairelerine sahip olmak karasu genelindeki inşaat firmalarının düzenlediği ödeme koşulları ve kampanyalarla daha kolay bir hale gelmiştir. Bölgede inşaat sektörünün başını çeken Ekşioğlu karasu inşaatın projelerini değerlendirip firmanın sunmuş olduğu olanak ve ayrıcalıklarla yatırımlarınızı Karasu’da yapmak için firmanın İstanbul’da yaşayan müşterilerine sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanabilirsiniz. www.yazlikkarasuevleri.com  Her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından hizmet veren ücretsiz karasu turlarına katılmak için sadece bizi arayıp ücretsiz servis kaydınızı yaptırmanız yeterli olacaktır. Geleceğin enleri arasında gösterilen ve adını günümüze altın harflerle yazdıran Karasu’da birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürmenin en kısa yolu Karasu evlerinden geçmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir