Karasu Satılık Daire Yazlık Evleri Konut İlanları

Karasu Evleri Satılık Daire Ekşioğlu Sahibinden Projeler

Koca bir yıl boyunca hem turizimcilere hem de konut yatırımcılarına hizmet eden karasu son günlerde yaşanan aşırı kar yağışından etkilendi. Karasu satılık yazlık larıyla ve karasu evleri ile her mevsim yatırımcıların favori bölgeleri arasında olan ve yaz kış bünyesinde yatırımcıları ağırlayan Karasu’da aşırı kar yağışı bölgedeki Konut yatırımlarının birkaç günlüğüne de olsa etkiledi. Karasu satılık daire projeleri ve satılık karasu evlerini görmek için İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için rezervasyon yaptıran yatırımcılar bu hafta sonu hava koşulları nedeniyle Bu hizmetten mahrum kaldılar.

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Evleri-Konut-İlanları-1

Tüm yıl boyunca bölgede binlerce yatırımcıyı Konut sahibi yapan karasu satılık evleri ve karasu satılık yazlık projelerinde çalışmalar tüm hızıyla sürerken İstanbul’daki yatırımcılar bölgeye ulaşmakta epey güçlük çekmekte. Bölgedeki konut yatırımlarının da birkaç günlük de olsa düşüş yaşanmasına rağmen karasu turizim faaliyetleri ve doğal güzellikleriyle hala türkiye’nin pekçok isminden günübirlik tatilcilere bir hafta sonunu değerlendirmek isteyen turizmcilere ev sahipliği yapmakta. Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki Karasu sadece deniz turizmiyle ve doğal güzellikleri ile değil aynı zamanda çevresindeki alternatif turizim türleriyle de oldukça ön plana çıkan bir bölgedir. Bölgede doğa harikası olarak tanımlanan ve birçoğu koruma altında olan muazzam güzellikteki alanlar bulunmaktadır.

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Evleri-Konut-İlanları-25

Karasu sınırları içerisindeki acarlar gölü ve langozu İçerisinde barındırdığı onlarca bitki, hayvan, balık ve ağaç türü ile yerli ve yabancı binlerce turistin ilgisini çekerken adeta gizli bir cenneti andıran bir güzelliğe sahiptir. Görenleri etkisi altına alan bu muhteşem bölge maviyle yeşilin en güzel tonlarını tatilcileri sunmakta, sizlere aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzurlu ve dopdolu birkaç gün geçirmeni keyfini vermektedir. Maden deresi ve şelalesi de Karasu sınırları içerisinde yer alan aynı zamanda pek çok turist çeken bölgelerden bir diğeridir. Durmadan akan şelalesi, ağaçların arasından uzanıp giden deresi, şifalı suları, mesire ve Trekking alanlarıyla tatilcilere doyumsuz birkaç gün garantisi vermektedir. Karasu’da bunların dışında yeni mahalle bölgesi de konumuyla de güzellikleriyle görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Bir yanı orman bir yanı deniz olan Yenimahalle Sakarya nehrinin karadeniz’e döküldüğü bölgede yer alan; Nehir kıyısında çayınızı yudumlarken veya yemeğinizi yerken bu muhteşem doğanın keyfine doyamayacağınız bir ortam sunmaktadır.

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Evleri-Konut-İlanları

Doğal güzellikleri ile görenleri kendisine hayran bırakan muazzam bir görselliğe ev sahipliği yapan Karasu’nun çevresinde kaplıca turizmi de yoğun olarak yapılmaktadır. Sakarya’nın oldukça bilindik bölgelerinde yer alan bu merkezlerde ki şifalı suların pekçok romatizmal, mide, bağırsak ve deri hastalıklarına iyi geldiği bilinmektedir. Bölgede kaplıca turizminin en çok ilgi çektiği testislerden biri kuzuluk kaplıcalarıdır. İçerisinde pek çok yaşam alanı ve aktivite alanı barındıran kuzuluk kaplıcaları’nun ünü Türkiye sınırlarını aşmıştır. Yaz kış turizimcilerin ve Şifa bulmak isteyenlerin en uğrak noktalarından birisi olan kuzuluk kaplıcaları yerli ve yabancı binlerce turizimciye evsahipliği yapmaktadır. Bölgede daha pek çok sayıda kaplıca ve ılıca yer almakla beraber bu tesisler en fazla kış mevsiminde ilgi görmektedir. Yani Karasu’da deniz turizmi sona Erse de alternatif turizim türleri her sezon turistlerin yoğun ilgisini çekmeye devam etmektedir.

 

Bu muhteşem kış günlerinde sizlerde Karasu’nun muazzam güzelliklerine tanık olup aynı zamanda Sakarya civarında ki bu kaplıcalarda pekçok Hizmetten yararlanıp aynı zamanda tesislerdeki spa, masaj ve şifalı sulardan yararlanmak için hafta sonları tatiliniz için Karasu ve Sakaryayı tercih edebilirsiniz. Yatırımcıların ve tatilcilerin gözbebeği olan Karasu’da konut sahibi olarak hem bölge ve çevresindeki tüm imkanlardan faydalanıp Hem de karlı bir yatırıma evsahipliği yapmış olabilirsiniz. www.yazlikkarasuevleri.com  Hava koşullarından dolayı bu hafta ertelenen ücretsiz karasu turlarını önümüzdeki haftalarda katılım göstermek ve bölgedeki konut projelerini bir an önce değerlendirmek isterseniz 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp servis kaydınızı yaptırıp, karasuyu ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir