Karasu Satılık Daire Yazlık Evleri Karasu Konutları

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Ekşioğlu inşaat yatırımcılarına lüks bir yaşam fırsatı sunuyor Yatırımlar ve yatırımcılar için her fırsatta karasudaki gelişmelerden, karasu satılık yazlık projelerinden, bölgede yürütülen çalışmalardan, karasudaki turizim faaliyetlerinden, karasu limanı’ndan, karasu satılık daire projelerinden sık sık bahsediyoruz. Yatırımcılar ve bölgeyi yakından takip edenler İçin derlediğimiz bu yazılarda bu kez sizlere ekşioğlu inşaatın Karasu Evleri arasında Ödüllü projesi Ekşioğlu city’den bahsetmek istiyoruz. Ekşioğlu inşaatın kalite, lüks ve ihtişamı bir araya getirerek tasarladığı Ekşioğlucity projesi karasu sahilinin yanı başında denize sıfır konumda bulunmaktadır.

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Evleri-Karasu-Konutları -117.000 metre² alan üzerine kurulu olan Ekşioğlu city projesi denizle duanın tam ortasındaki noktada yer almaktadır. Bir tarafı denize bir tarafı karasu Ormanlarına bakan Ekşioğlu city projesi Şehrin gürültüsünden uzakta doğayla iç içe yaşama şansı vermektedir. 400 daireden oluşan proje içerisinde sinema salonu, spor salonu, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, park, botanik bahçesi, kendine ait plajı, açık otoparkı, marketi, Kafeteryası, 24 saat kameralı güvenlik sistemi bulunmaktadır.

 

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Evleri-Karasu-Konutları -2Hem yatırımcıları hem de projeyi inşa eden karasu ekşioğlu inşaat tarafından öve öve bitirilemeyen Ekşioğlu city içerisindeki dairelerde geniş barbekü balkon yer almaktadır. Yatırımcılarına beş yıldızlı otel konseptinde bir tatil sunan Ekşioğlu city projesi İçerisindeki pek çok imkan ve sahip olduğu konumuylada takdir ve beğeni toplamaktadır. 17 bloktan oluşan proje içerisinde 1 + 1,2 + 1,3 + 1 ve 2 + 1 dubleks daire seçenekleri yer almaktadır. İster yanı başınızda ki denizde vakit geçirip isterseniz site içerisinde yer alan 1200 metre² alan üzerine kurulu olan havuzda dilediğinizce vakit geçirebilir uzun ve mükemmel bir tatilin tadına varabilirsiniz. Şuan sadece banka kredisi ve peşin ödeme sistemi uygulanan proje içerisindeki dairelerin %80 lik kısmı yatırımcılarla buluşturulmuştur.

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Evleri-Karasu-Konutları -3Şuan sınırlı sayıda daire kalan Ekşioğlu city projesi içerisinde kendi niteliklerinize uygun bir daire kalmadığını düşünüyorsanız; Ekşioğlu inşaatın geçtiğimiz aylarda yapımına başladığı ve en az Ekşioğlu city projesi kadar lüks, kaliteli ve ihtişamlı olan ve Ekşioğlu city projesinin devamı niteliği taşıyan karasu Kocaali mevkiinde ki Melis evleri projesine göz atabilirsiniz. Şuan topraktan satışa çıkan Melis evleri projesi 2 etaptan oluşmakta ve ilk etabın teslim tarihi 2017 yılının Haziran ayı olarak planlanmaktadır. Tamamı 2 + 1 dubleks daire şeklinde inşa edilecek olan Melis evleri projesi de İçerisinde Ekşioğlu city projesi gibi pekçok imkan ve olanak barındırmakta. Ekşioğlu melis evleri projesi denize yürüme mesafesinde olup İçerisinde: kafeterya, çocuk oyun alanları ve parkları, botanik bahçesi, geniş barbekü balkon, site için spor salonu, açık otoparkı, açık havuzu, kapalı havuzu, Çocuk havuzu, market gibi imkanlar barındırmaktadır. Ekşioğlu inşaatın tüm projeleri nde olduğu gibi Kocaali Melis evleride 24 saat kameralı güvenlik sistemine sahip olup, deprem Yönetmeliğine uygun olarak yapılanmakta ve altı yıl ekşioğlu inşaat garantili olarak satışa sunulmaktadır. Banka kredisine uygun olan proje tamamlandığı zaman en az Ekşioğlu city projesi kadar ses getireceği kesindir. Karasu kocaali mevkiindeki Melis evleri; kalabalıktan hoşlanmayanlar, huzurlu, kaliteli ve elit bir yaşam ve tatil fırsatı arayanlar için mükemmel bir konumdadır. Yaşam, tatil ve yatırım olanaklarına aynı anda sahip olmanızı sağlayan Ekşioğlu inşaatın tüm projeleri Karasu’da sınırlı sayıda kalan daireleri ile yatırımcılarını beklemektedir.

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Evleri-Karasu-Konutları -4Ekşioğlu city, Kocaali melis evleri Ve Ekşioğlu inşaatın karasu genelinde yer alan on farklı konut projesinden bütçenize en uygun konuta sahip olmak için hafta sonuları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Ekşioğlu inşaatın yatırımcılarından yola çıkarak; yatırımcılarının istek ve beklentilerine en iyi yönde karşılamak için imzasını attı onlarca konut projesi içerisinde zevkinize ve bütçenize uygun bir konut bulup yatırımınızı hızla gelişen ve değerlerinin Karasu’da gerçekleştirmek için sitedeki irtibat numaralarından bizleri arayıp ücretsiz servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir