Karasu Satılık Daire Yazlık Evleri Ekşioğlu İnşaat

Karasu Evleri Satılık Lüx Konut İlanları Arsa Fiyatları Artıyor-1-2

Karasu evleri değerleniyor, karasuda satılık daire fırsatları yükselen değerleriyle yatırımcıları cezbediyor. Son yılların en hızlı değerlenen konut yatırımlarının adresi olan karasu satılık yazlık ları yatırımcı akınına uğruyor. Yatırımcılar oldukça hızlı değer kazanan karasu da yer alan bu konut projelerini değerlendirmek için bugün karasuyu ziyaret etmeye devam etmektedir.

Karasu Satılık Daire Yazlık Evleri Ekşioğlu İnşaat

Oldukça farklı seçeneğin yer aldığı karasu da emlak konuk piyasasının gördüğü bu yüksek talep inşaat firmalarını da etkilemiş firmalar gelen taleplere yetişmek ve bunun yanı sıra karasuya yeni yatırımcıları çekmek için projelerine hız vermişlerdir. Öyle ki karasu geçtiğimiz yıllarda dışarıdan bakıldığında dev bir şantiyeyi andırır niteliğe gelmiştir. Bölgenin hemen her yerinde yükselen konut projelerinin birçoğu tamamlanarak yatırımcılarıyla buluşmuştur.
Oldukça geniş bir yatırımcı kitlesi ağırlayan Karasunun yatırım seçenekleri açısından bu denli geniş olması her kesimden yatırımcının yatırım yapmasına olanak sağlamaktadır. Bugün yatırımcılar için hemen hemen her imkanın düşünüldüğü karasu da her kesime ve ihtiyaca uygun bir konut bulmak mümkün hale geldi. Şehrin hemen her noktasında yer edinen bu projelerin pek çoğu site içerisinde konumlanmış olarak satışa sunulmaktadır. Yatırımcılar site içi havuzlu olarak inşa edilen bu konut projelerine her ne kadar yüksek talep gösterseler de bugün karasuda satılık müstakil ev arayışında olan yatırımcılarda bulunmaktadır. Ancak karasu da bugün müstakil satılık ev seçenekleri pek fazla tercih edilmeyen konut projeleridir. Çünkü site içi havuzlu konut projelerinin sağladığı imkanların pek çoğunu bu projeler sağlayamamaktadır. Yatırımcılar bugün karasu da müstakil ev bulabilseler de bu evlere havuz yaptırmak bunun yanı sıra güvenlik hizmeti sağlamak oldukça yüksek maliyetlere denk gelecektir. Ancak havuzlu site içi projeler bu imkanların tamamını bünyelerinde barındırmaktadır. İkincil konut anlayışının oldukça geliştiği karasu da bu hem turizmin hem de Karasunun gelişimi bu konutlara olan talebi her geçen gün artırmaktadır. Konutlara olan bu aşırı talep sayesinde hem karasu hem de bölge genelindeki inşaat firmaları kalkınmakta bunun yanı sıra yatırımcılar bu konut projeleri sayesinde oldukça karlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Oldukça fazla seçeneğin yer aldığı ve Karasunun en popüler bölge ve mahallelerinde hayat bulan bu konut projeleri arasından bugün bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik bir konut projesi bulmak mümkün durumda.
Karasunun en büyük inşaat şirketi Ekşioğlu inşaatın bugün karasu genelinde satışta olan 10’un üzerinde projesi bulunmaktadır. Ekşioğlu inşaat bu konut projelerinin tamamına yakınını denize sadece yürüme mesafesinde inşa etmiştir. Bunun yanı sıra firma her ne kadar yatırımcıların talepleri doğrultusunda site içi havuzlu konut projelerine ağırlık vermiş olsa da Ekşioğlu inşaat yatırımcıların talepleri doğrultusunda site dışı bina şeklinde konut projeleri de hayata geçirmiştir. Bugün hem site içi hem de site dışı konut projeleriyle revaçta olan Karasunun en büyük inşaat şirketi düzenlediği ödeme yöntemleriyle de yatırımcıları cezbediyor. Karasuda senetle ödeme kampanyasında en büyük kampanyayı düzenleyip yatırımcılara faizsiz konut sahibi olmanın en avantajlı yolunu sunan Ekşioğlu inşaat projelerinde ki senet vadesini tam 40 aya çıkarmıştır. Daire bedelinin %25’i oranında verilecek peşinat oranlarından sonra ödemenin kalan kısmını Ekşioğlu inşaat elden tam 40 ay 0 faiz senet seçeneği ile taksitlendirme yapmakta. Firmanın bu kısa süreli projesinden yararlanarak yatırımlarınızı gerçekleştirmek için vakit kaybetmeden ücretsiz karasu turlarına kaydınızı yaptırarak Ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz Ekşioğlu servis kaydınızı 0212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak yaptırabilirsiniz. Ayrıca site üzerindeki canlı destek hattından da bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir