Karasu Satılık Daire Ve Karasu Evleri Sizleri Bekliyor

Karasu-Satılık-Yazlık-Daire-İçin-Hedefler-ve-Rehber -2

Karasu’da satılık yazlıklar ve karasu evleri  Yaz sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla beraber yoğun bir yatırımcı kitlesini ağarlamaya başladı. Hem yazlıkçılar hem de yatırımcılar son günlerde karasu limanının açılması ve yaz sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla beraber tekrar yükselişe geçen satılık karasu evleri ve karasu satılık daire projelerini değerlendirmek için Karasuya yönelmeye başlamışlardır.

Bölgede faaliyetlerini sürdüren inşaat şirketleri de Karasuda yaşanan bu durumun farkında olup Karasu’da fiyatlar daha fazla yükselmeden yatırımcıları bölge çekip günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşulları değerlendirecek yatırımlarını gerçekleştirmelerine katkı sağlamak amacıyla çeşitli ödeme kampanyalarını düzenlemeye başlamışlardır. Karasu satılık yazlık Karasu’da şuan faaliyetlerini sürdüren ve bölgede emlak konut alanında satılık konut projeleri bulunan inşaat şirketleri Yer almaktadır. Bölge genelinde faaliyetlerini sürdüren ve karasu gayrimenkul alanında oldukça değer gören firmalar projelerinin daha fazla yatırımcıya hizmet etmesini sağlamak ve yatırımcıların karasu da daha fazla yatırım yapmasına olanak sağlamak amacıyla Ve bunun yanısıra bugün piyasa koşullarının oldukça durgun olmasından dolayı yeni kampanya ve ödeme koşullarına yönelmişlerdir. Firmalar projelerini genellikle banka kredisi ile satışa çıkarırken Karasu’nun bazı firmaları da projelerini elden senetle satışa sunmaktadır. Karasu’da şuan konut projelerini elden Senetli satışını yapan birkaç tane firma bulunmaktadır. Genel olarak 24 ay üzerinden yapılan senetle ödeme seçeneği genellikle topraktan projeleri kapsamaktadır. Karasu’da topraktan olan projelerini senetle ödeme seçeneği ile sunan firmaların başında gelen ekşioğlu inşaat son dönemde bu ödeme kampanyasında çok büyük bir değişiklik yapmıştır. Firma sadece topraktan olan projeleri için geçerli olan 24 aylık senetle ödeme seçeneğini değiştirip bugün projelerini elden tam 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile satışa sunmuştur. Karasu’da her zaman ilgilere imza atan ekşioğlu inşaat hem durgun piyasa koşullarını canlandırmak hem de yatırımcılarına faizsiz konut sahibi olmanın fırsatın tanımak amacıyla sunduğu 40 aylık ödeme Bugün ekşioğlu inşaat satış ofisinde oldukça hareketlenmelere yol açmıştır. Zaten adı günümüzde Yurtiçi ve yurtdışında 100 binlerce yatırımcı tarafından bilinen ekşioğlu inşaat düzenlediği bu ödeme yöntemi ile tercih edilebilirliğini artırmıştır. Binlerce yatırımcı Ekşioğlu inşaatın sunduğu bu ödeme seçeneğini firmanın yapmış olduğu reklam ve kampanyalardan görüp, projelerini inceleyip her biri birbirinden farklı güzellikte ki projelerinden birisine sahip olup aynı zamanda denize yakın mesafede yer alıp tamamı yeni durumda olan bu konut projelerinden birinde yatırımlarını gerçekleştirerek hem Karasu yazlık yaşamın hem de yatırımların tadını çıkarmak için ekşioğlu inşaatı yoğun olarak ziyaret etmeye başlamışlardır.

 

Yatırımcılar hem kendi imkanlarıyla hem de Ekşioğlu’nun sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu hizmeti servisi ile bölge ulaşım sağlayıp Ekşioğlu karasu inşaatın karasu genelinde şu an satışta olan birbirinden farklı projeleri nde bütçelerini ve zevklerine uygun bir Konut bulduktan sonra satış müdürleri ile hemen sözleşmelerini imzalayıp yatırımlarını gerçekleştirilmektedir. Ekşioğlu inşaatın kısa bir süre için geçerli olan bu ödeme kampanyasına faydalanıp konutları ister senetler isterseniz banka kredisi ödemesi ile sahip olup hem Karasu’da karlı bir yatırıma imza atıp hem de 2017 yılında yaz tatilinizi kendi evinizde kendi konutun uzun rahatlığında gerçekleştirmek için hiç vakit kaybetmeden Ücretsiz turlarla Karasu’ya gelip Ekşioğlu inşaatın her biri birbirinden farklı muhteşem güzellikte ki karasu manzarasına sahip olan yazlık ve dairelerinden bütçenize ve zevkinize en uygun konutu belirleyip İster tatilinizi ister yaşamınızı kendi konutlarınızda değerlendirip isterseniz konutularınızı yıl boyunca veya sadece yaz sezonunda karasu sahibinden günlük kiralık yazlık veya karasu sahibinden kiralık daire olarak kiralayıp  kira getirisi de elde edebilirsiniz. Projelerin fiyatları, metrekareleri, bulundukları konum ve mahalleler ve bunun yanı sıra daha detaylı bilgi edinip aynı zamanda ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için   www.yazlikkarasuevleri.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir