karasu satılık daire ve karasu evleri karasuda deniz kumsal yaşam

Denizköy Satılık Yazlık

Bölgede artan konut taleplerine İstinaden Karasu’da son yıllarda farklı inşaat firmaları ortaya çıkmaya başlamıştır. Karasu’nun değerine ve yatırımcılar tarafından bir cazibe merkezi haline gelmesine karşı koyamayan bölge yatırımcıları Karasu’da yeni konut projeleri inşa ederek bölgenin yükselmesine ve karasuya daha çok yatırımcı çekmeye başlamışlardır. Sakarya Karasu satılık daire ler ve satılık karasu evleri son dönemin en çok yatırım yapılan ve en popüler konut yatırımları arasına girmiştir. Emlak konut sektörünün son yıllarda büyük gelişmeler kaydettiği Karasu’da karasu satılık yazlık larına ve karasu evleri ne olan talep her geçen gün artmaktadır.

karasu-satılık-daire-ve-karasu-evleri-karasuda-deniz-kumsal-yaşam-1

EKŞİOĞLU İNŞAAT KARASU

karasu ekşioğlu inşaat yıllardır Karasu’da faaliyet gösteren bölgenin en eski ve en güvenilir inşaat şirketlerinden biridir. Yıllardır Karasu’da onlarca konut projesine imzasını atan ekşioğlu inşaat emin adımlarla 50. projesine doğru hızla ilerlemektedir. Ekşioğlu inşaat Karasu’da en büyük ve en güvenilir firması olmasına rağmen hala gün içinde müşterilerden aldığımız bazı telefonlarda Ekşioğlu inşaatın projelerinin pahalı olduğunu karasu genelinde 70.000 TL’ye bile daire bulabileceklerini belirtmektedirler. Karasu’da şuan 70.000 TL’ye bir daire sahibi olmanız tabii ki mümkün. Ancak bu fiyatlar Ekşioğlu inşaatın birkaç yıl önceki satış fiyatlarıdır. Bilen bilir. Bir bölgede konut fiyatlarını etkileyen yapıların ve binaların yaşı, denize olan mesafesi, Site içi olup olmaması bunun yanında işçilik ve malzeme kalitesi ve ayrıca yapıların büyüklüğü gibi kriterlerdir. Karasu’da Site içi olmayan ayrıca denize mesafesi bulunan ve 20 yıllık bir yapıyı veya binayı 70.000 TL’ye almanız mümkündür. Ancak böyle bir konuta ekşioğlu inşaat ta rastlamanız kesinlikle mümkün değildir. Ekşioğlu inşaat Karasu’da imzasını attığı tüm projelerinde öncelikle Karasu’nun deprem kuşağı içerisinde yer alması sebebiyle zemin kontrolü yapmaktadır. Son derece kaliteli ve dayanıklı malzemelerin kullanıldığı karasu satılık yazlık evlerinin tamam mı denize yürüme mesafesi nde yer almaktadır.

karasu-satılık-daire-ve-karasu-evleri-karasuda-deniz-kumsal-yaşam-2

DENİZE SIFIR PROJELER

Firmanın projeleri denize sıfır mesafeden başlayıp denize en uzak mesafedeki konut 500 metre uzaklıktadır. Ekşioğlu inşaatın yaptığı yatırımların bu kadar talep görmesinin bir başka sebebi de Ekşioğlu inşaatın bölgede site içi havuzlu konut projelerinin öncesi olmasıdır. Ekşioğlu inşaatın Karasu’da imzasını attı projelerin tamamına yakını site içerisinde yer alıp içlerinde yüzme havuzu bulundurmaktadır. Ekşioğlu inşaat bunun yanısıra konut sahiplerinin tatillerini en iyi şekilde değerlendirmesine ve aileleri ile güvenli bir ortamda tatillerini geçirmelerine olanak sağlamak için tüm projelerin de 24 saat kameralı güvenlik sistemi bulundurmaktadır. Ayrıca bahçe içlerinde yer alan bu projelerde çocuklarınıza güvenli bir oyun alanı da sunulmuş olmaktadır. Firma konut projelerinden yatırımcıların en iyi verim alması için konutlarının farklı şekillerde tasarlayıp 1 + 1,2 + 1,2 + 1 dubleks ve 3 + 1 şeklinde satışa sunmaktadır. Oldukça ferah ve geniş bir alan sağlayan karasu evleri nin tamamı ekşioğlu inşaat ta 0 durumda ve yeni yapılanmadır. Bunca olanağa ve yenilgiye rağmen Ekşioğlu karasu inşaatın konut projeleri günümüz koşulları için oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek niteliktedir.

karasu-satılık-daire-ve-karasu-evleri-karasuda-deniz-kumsal-yaşam-3

EKŞİOĞLU İNŞAAT ÖDEME KOLAYLIĞI

Ayrıca Ekşioğlu inşaatın konut projeleri Ödemelerinde kullandığı farklı ödeme koşulları da yatırımcılar cezbedip herkesimden yatırımcının konutlara sahip olmasına olanak tanımaktadır. Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu konut projelerine yine firmanın hafta sonları İstanbul’dan düzenlediği ücretsiz karasu turlarıyla ulaşıp projeleri yerlerinde görüp değerlendirebilirsiniz. Projelerimiz hakkında görsellere ulaşıp karasu genelinde satışta olan konut projelerimizi incelemek isterseniz Google üzerinden projelerimize ulaşıp ayrıca konumlarınıda görebilirsiniz. Bunların yanında ücretsiz karasu turlarından faydalanıp projeleri yerlerinde kendi gözlerinizle görüp gezip bütçenize göre değerlendirip konutlar hakkında fikir sahibi olmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonlardan bize ulaşarak servis kaydınızı yaptırabilir ayrıca www.yazlikkarasuevleri.com adresinden Ekşioğlu inşaatın projeleri hakkında detaylı bilgiye de sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir