Karasu Satılık Daire Senet İle Taksitlerle Ödeme İmkanı

Karasu Satılık Yazlık Daire Emlak Ve İnşaat -1

Ekşioğlu inşaatın yatırımcılara mükemmel bir teklifi var. Karasu’nun en büyük ve en köklü inşaat şirketlerinin başında gelen ekşioğlu inşaat şu gün Karasu’da hayata geçirdiği karasu satılık yazlık larını ve karasu evleri ni Banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirmenin yanı sıra elden tam 40 ay sıfır faiz seçeneğe ile de yatırımcılara sundu. Evet yanlış duymadınız ekşioğlu inşaat bugün Karasu genelinde Ekşioğlu city Projesi hariç bitmiş ve topraktan olan bütün karasu evlerine ve karasu satılık daire seçeneklerine elden tam 40 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile yatırımcılara sunuyor.

Karasu Satılık Daire Senet İle Taksitlerle Ödeme İmkanı-1

Karasu’da eşi benzeri görülmemiş olan bu ödeme yöntemi ile yatırımcıların En büyük hayali olan faizsiz konut yatırımı yapımı düşünceleri gerçeğe dönüşüyor. Çünkü ekşioğlu inşaat faizsiz konut sahibi olmanın en iyi yolunu yatırımcılarına sunuyor. Günümüzde hem ülke çapında hem de yurtdışında popüleritesi her geçen gün artan ekşioğlu inşaat müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ve yatırımcılara En iyi hizmeti en iyi koşullarda sunma amacıyla 24 aylık elden senetle satış seçeneğini tam 40 aya çıkardı. Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu senetle ödeme seçeneğini büyük ses getirdi. Karasu’da yatırımlarını gerçekleştirmeyi düşünenler veya faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını arayanlar Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu bu fırsatı sonuna kadar değerlendirecek gibi görünüyor. Bir çoğu arkadaş, eş, dost, tanıdık gibi vasıtalarla karasuya gelip yatırımlarını gerçekleştiren yatırımcıların büyük bir kısmı da Sosyal medyada, Yayın organlarında, TV kanallarında ve Google gibi sosyal platformlarda yayınlanan haberler doğrultusunda Karasu’ya gelip ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edip firmanın onlarca farklı konut projesini değerlendirmeye almışlardır. Karasu 32 evler satılık yazıklar, Yenimahalle’de bulunan konaklar, plaj bölgesi çevresinde yer alan konutlar ve Karasu’nun en popüler mahallelerinde hayata geçirilen site içi havuzlu daire ve yazlıklar yatırımcılar tarafından büyük ilgi ile karşılanmaktadır. Ekşioğlu inşaat satış müdürleri bölgeye gelen bütün müşterilerle tek tek ilgilenip projeler hakkında bütün detaylı bilgileri aktarmaktadırlar. Satış müdürleri eşliğinde projeleri gezen müşteriler zevklerine, ihtiyaçlarını ve bütçelerini yönelik konutu buldukları anda konutların satış işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Karasu Satılık Daire Senet İle Taksitlerle Ödeme İmkanı-2

İster banka yoluyla isterseniz senetle sahip olabileceğiniz Ekşioğlu inşaatın tamam mı yeni durumdaki karasu yazlıkları ve evleri Kısa zamanda elde edeceği büyük değer artışıyla sizleri cezbederken aynı zamanda muhteşem ve eğlenceli bir tatilin anahtarını da sizlere verecek. Tamamına yakını site içerisinde havuzlu olarak inşa edilen konut projelerinde ister sitelerinizde ki havuzlarda isterseniz sadece yürüme mesafesinde yer alan denizde uzun soluklu bir tatilin tadını çıkarırken bölgelerindeki eğlence hizmetlerinden de faydalanıp tatilinizi ve yatırımınızı en verimli ve en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın karasu’nun en popüler mahallelerinde hayata geçirilen 1 + 1,2 + 1,3 + 1,2 + 1 dubleks daire seçeneklerinden ihtiyacınıza en yönelik konutu kendiniz belirleyip muhteşem karasu manzaraları eşliğinde Karasu’da yatırımın, yaşamın ve tatilin keyfini aynı anda aynı noktada sürebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın sınırlı süre için gerçekleştirmiş oldu 40 ay elden senet sıfır faizli senet seçeneğini değerlendirip Karasu’da yatırımlarınızı bir an önce gerçekleştirmek isterseniz 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turlarını servis kaydınız oluşturabilir bunun yanı sıra Ekşioğlu inşaatın projeleri hakkında detaylı bilgi edinip canlı destek hattından da bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Karasu Satılık Daire Senet İle Taksitlerle Ödeme İmkanı-2

Açılan karasu limanı ve yaz sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla birlikte Konut fiyatlarının artmaya başladığı Karasu’da yatırımınızı hemen gerçekleştirip günümüzün uygun fiyat koşullarından yararlanıp bölgenin artan değerlerine, karasudaki ve karasu çevresindeki turizim olanaklarından faydalanarak önümüzdeki yıllar içerisinde çok daha iyi bir konuma gelip çok daha değerleneceği öngörülen Karasu’da ki konut fiyatlarını değerlendirin. Zira bölgedeki aşırı fiyat artışından yakınan yatırımcılardan olmayıp hazır koşullar bu kadar uygunken fırsatları kara dönüştürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir