Karasu Satılık Daire Seçenekleri 2+1 3+1 Dublex Havuz Deniz Plaj

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Ekşioğlu inşaatla Karasu’da birikimlerinizi değerlendirmenin tam zamanı. Karasu evleri ile ve karasu satılık yazlık projeleri ile Karasu’nun en çok tercih edilen ve en büyük inşaat firması olan Ekşioğlu’nda şu an satışta olan 10’un Üzerinde konut projesi yer almaktadır. Yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi gören Ekşioğlu inşaatın karasu satılık daire projeleri ve satılık karasu evleri Karasu’nun en popüler ve en çok prim yapan mahallelerinde konumlandırılmış olup yatırımcılara sunulmuştur. Ekşioğlu inşaat projelerinin büyük çoğunluğunu site içerisinde havuzlu olarak inşa etmekte bir kısmını ise normal bina şeklinde site dışı olarak yapılandırmaktadır. Firma Karasu’da satılık müstakil ev veya karasu satılık villa gibi Konut projelerini hayata geçirmemektedir. Çünkü karasudaki konut anlayışı geçtiğimiz yıllar içerisinde değişip müstakil konutların yeriniz sitelere bırakmıştır. Oldukça modern bir yapılaşma olan siteler içerisinde ki farklı imkanlarda Karasu’da müstakil evlere olan talebi azaltmıştır.

Karasu’da site içi havuzlu modern konut projelerinin başını çeken Ekşioğlu inşaat projelerinin büyük çoğunluğunu havuzlu olarak inşa edip yatırımcılara sunmaktadır. Yatırımcılar da şu gün özellikle havuzlu konut projelerine büyük talep göstermektedirler. Bunun yanısıra Ekşioğlu inşaatın tüm projeleri denize yürüme mesafesi nde olup sahile 100 metre ile 500 metre mesafe arasında konumlandırılmıştır. Ancak firmanın lüks ve ihtişamı birleştiren ve denize sıfır durumunda olan Ekşioğlucity Projesi de bulunmaktadır. Ekşioğlu inşaatın ödülü projesi olan Ekşioğlucity İçerisinde pek çok farklı alternatif yer almaktadır. Ancak ekşioğlu inşaat yapılarını hayata geçirirken her bütçeye ve ihtiyaca yönelik olarak çalışmaktadır. Firmanın konut projeleri genellikle 1 + 1 ve 2 + 1 şeklinde olup bunun yanısıra 2 + 1 dubleks ve 3 + 1 daire seçenekleri de yer almaktadır. Deprem kuşağında olan ülkemizde ekşioğlu inşaat Karasu’da konut projelerini hayata geçirmeden önce zemin taramalarını yapıp, tüm projeleri depreme dayanıklı olarak inşa etmektedirler. Her fırsatta profesyonel bir hizmet ve kalite anlayışını yatırımcılarına sunan Ekşioğlu inşaatın tüm projeleri hem iç cephe kullanım alanlarının genişliği ve ferahlığıyla hem de dış cephe görünümleriyle yatırımcılarını cezbetmektedir. Tüm konut projeleri satışa çıktığı anda yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi gören Ekşioğlu inşaat projelerini genel olarak denize yakın mesafede bulunan plaj kesminde bunun yanı sıra güzellikleriyle tatilci ve turizimciler cezbeden Yenimahalle’de, karasu aklımda ve karasu 32 evler bölgesinde hayata geçirmektedir. Ekşioğlu karasu inşaat projelerini daha çok yatırımcıya ulaşması ve herkesimden yatırımcının konut sahibi olması amacıyla çeşitli ödeme koşullarıyla satışa sunmaktadır. Yatırımcılar belli bir peşinat verecek hazır dairelerde konutların anahtarlarını hemen teslim alıp geri kalan bedeli banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirme yapabilmektedir.

Bunun yanısıra ekşioğlu inşaat geçtiğimiz günlerde yatırımcılar tarafından oldukça büyük ilgiyle karşılanan senetle ödeme seçeneğini yatırımcılarına sundu. Firma Ekşioğlucity hariç topraktan ve bitmiş durumdaki tüm konut projelerini bugün elden 40 ay senet sıfır faiz imkanı ile satışa çıkarmıştır. Yani yatırımcılar isterlerse on yıla kadar varan taksit seçenekleriyle uzun vadelerde düşük taksit imkanlarıyla konutlarının taksitlerini ödeyebilir isterlerse elden 40 ay sıfır faiz seçeneğe ile senetle ödeme yaparak faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını yakalayabilirler. Ekşioğlu inşaatın şu an satışta olan konutlarına ulaşıp konut projelerini yerlerinde görme fırsatına sahip olmak istiyorsanız İstanbul genelinden her hafta sonu düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılabilirsiniz. Ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırmanız için 0 212 503 48 83 numaralı telefonları arayarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Profesyonel bir hizmetle sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermeye çalışan ekşioğlu inşaatla konut yatırımlarımlarınızı gerçekleştirerek geleceğinizi karlı bir yatırım bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir