Karasu Satılık Daire Karasu Lüx Evleri Emlak Konut Projeleri

adapazari-karasu-ilcesinde-yazlik-daire-iyi-bir-yatirim-olabilir

Karasu satılık daire leri ve karasu evleri son yılların en çok kazandıran konut projeleri arasında yerini çoktan aldı. Karasu’nun hızlı gelişimine ve bölgede yaşanan gelişmelere kayıtsız kalamayan emlak konut sektörü son yılların en büyük değer artışını kazandı. Karasu satılık yazlıkları ve karasu evleri ederlerini son birkaç yılda neredeyse iki katına çıkardı. Bizler ekşioğlu inşaat olarak her gün müşterilerimizden onlarca telefon almaktayız. Karasu gelişiyor, karasu değişiyor, karasu değerlendiriyor. karasuda satılık yazlık Son yılların en çok ses getiren bölgelerinden birisi olan Sakarya’nın Karasu ilçesi karasu evleri ile kazandırıyor. Satılık karasu yazlıkları Ve satılık karasu evleri elde ettiği değerle yatırımcılarına büyük bir kar getirisi elde ettiriyor.

Karasu-Satılık-Daire-Karasu-Lüx-Evleri-Emlak-Konut-Projeleri

Projeler hakkında detaylı bilgi isteyen, projelerle ilgili fiyat araştırması yapan, ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak isteyen yatırımcılar tarafından aldığımız bu aramaların bazılarında müşteriler karasudaki konut fiyatlarından yakınmaktadırlar. Bölgeyi yakından takip eden veyahutta karasudaki konut fiyatları hakkında önceki yıllarda bilgi edinen yatırımcılar karasudaki bu ani fiyat artışına oldukça şaşırmaktadırlar. Sadece birkaç yıl öncesinde X fiyata satılan dairelerin bugün nasıl olupta 2X fiyata çıktığını bu fiyatların karasu için oldukça pahalı olduğunu öne sürmektedirler. Ancak Karasu’da yaşanan gelişmelere bakıldığında ve bunun yanısıra Karasu’nun deniz turizmi yapılan bir bölge olduğu göz önüne alındığında karasudaki konut fiyatlarının günümüz koşullarında ne kadar ucuz ve uygun nitelikte ona bildiğini görebilmekteyiz. Yatırımcılara konutların pahalı olduğunu düşündüren şu anki fiyatları değil birkaç yıl önceki düşük fiyatlarıdır.

Karasu-Evleri-Neden-Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-1

Ancak her bölgede olduğu gibi Karasu’da da emlak konut sektörü bölgede yaşanan gelişmelerden büyük ölçüde etkilenmiş Karasu’da yaşının değişime ve gelişimlere kayıtsız kalamayız değerlerini oldukça yüksek ölçüde artırmıştır. Günümüz koşullarında deniz turizmi yapılmadı ve normal yaşamlarımızı sürdürdüğünüz konut fiyatları ile kıyaslandığında karasudaki konutların oldukça uygun nitelikte olduğunu görebilmekteyiz. Ayrıca karasu genelinde yer alan tüm bu konutlar sıradan bir konut olmayıp site içlerinde havuzlu olarak yatırımcıları ağırlamaktadır. Normal şartlarda böyle bir bölgede böyle bir konuta çok daha yüksek bir fiyata rastlamak mümkün. Ancak karasu daha yeni gelişme göstermeye başlayan bir bölge olduğu için bölgedeki konut fiyatları bu kadar elde edilebilir niteliktedir. Ancak Karasu’daki gelişmelerle birlikte her geçen gün değerini artıran karasu evleri yakın bir gelecekte değerini daha da çok artırıp ne yazıkki günümüz koşullarında ki fiyatların çok daha üstündeki bir seviyeye çıkacaktır.

Karasu-Satılık-Daire-Karasu-Lüx-Evleri-Emlak-Konut-Projeleri-1

Bu durumun yaşanması ise çok uzun bir zamana değil sadece önümüzdeki birkaç yıl içinde olacaktır. Çünkü önümüzdeki sadece birkaç yıl içinde Karasu’da şu an devam eden dev yatırımlar tamamlanıp faaliyete geçecektir. Ulaşım ve sanayi alanında yapılan bu yatırımlar karasuyu çok daha üst seviyelere taşıyıp bölgeyi bir ihracat bölgesi haline getirecektir. Zaten karasuya geçtiğimiz yıllar içinde gelip yatırımlarını gerçekleştirene pek çok yatırımcının dikkat ettiği hususta budur. Karasuyu yatırımlar ve yatırımcılar açısından cazip kılan bir başka sebep ise konutların sadece yaz sezonunda bile kiraya verildiğinde büyük bir kira getirisi elde ettirmesidir. Yatırımcılar aldıkları yazlık ve dairelerinin hızlı gelişiminden elde edecekleri karın yanında konutlarını kendileri kullanmadıkları sezonlarda bölgeye gelen turistleri karasu sahibinden günlük kiralık daire olarak kiralayıp büyük bir kar getirisi sağlamaktadırlar.Yani karasuya yapılan bir konut yatırımı ölü bir yatırım olmaktan çıkıp her an yatırımcılarına kar getirisi elde ettirmeye devam etmektedir. Karasu’nun muazzam doğasında ve muhteşem manzaraları arasında hem yaşamınızı hem tatilinizi hem de yatırımınızı yapabileceğiniz bu mükemmel fırsatları değerlendirip Ekşioğlu inşaatın düzenlediği kampanyalardan yararlanıp konutları gelip yerlerinde görüp değerlendirmek için Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Denize 100 metre ile 500 metre mesafe arasında yer alan Ekşioğlu karasu inşaat ın projelerini daha detaylı inceleyip konumlarını görmek için Google haritalardan faydalanabilirsiniz. Ücretsiz karasu turu için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir