Karasu Satılık Daire Fiyatları Geniş Arsa Müstakil Konforu Karasu Evleri

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri

Ekşioğlu inşaat her zaman yatırımcılarının yanımda Günümüzde hem yaz tatillerini geçirmek hem de yatırım yapmak için en uygun ve en gözde yerlerin başında karasu gelmektedir. Karasu satılık yazlık projeleri ve karasu evleri ile günümüzde Ülke genelinden herkesimden yatırımcı hitap eden karasu satılık daire projeleri Karasuda yatırımcılarını beklemektedir. Son dönemin en hızlı yükselen ve değerlerinin bölgeleri arasına giren karasu; tatil, yaşam ve turizim faaliyetleri ile pek çok fırsata aynı anda kavuşma şansı vermektedir. Karasu genelinde şuan satışta ve topraktan olan onlarca farklı konut projesi yer almaktadır. Her geçen gün adı dev projelerle anılan ve her geçen gün daha fazla yatırım yapılan bir şehir haline gelen karasu tatilcilerin Ve yatırımcıların yoğun ilgisini çekmektedir.

Karasu-Satılık-Daire-Fiyatları-Geniş-Arsa-Müstakil-Konforu-Karasu-Evleri-1

Sosyal medya da, gazetelerde, Facebook reklamlarına sıkça rastladığımız karasu evleri ve karasu satılık daireleri karasu genelinde ekşioğlu inşaat güvencesiyle yatırımcılara sunulmuştur. Muazzam bir doğaya, havaya, denize, sahile sahip olan bölge hem turizim hem de yatırımları aynı noktada birleştirdiği için Bu kadar çok tercih edilmekte, ayrıca bölgenin konumu, ulaşımı, bölgedeki konut fiyatlarının Uygunluğu yatırımcıları bölgeden konut almaya teşvik etmektedir. Ekşioğlu inşaatın Karasu’da şu an satışta olan onlarca konut projesi yatırımcılara mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

Karasu-Satılık-Daire-Fiyatları-Geniş-Arsa-Müstakil-Konforu-Karasu-Evleri-2

Denize Sıfır yada Denize Yakın Yazlık

Ekşioğlu inşaatın denize sıfır konumda başlayıp 500 metre uzaklığa kadar mesafesi olan ve denize yürüme mesafesinde bulunan yazlık ve dairelerinin tamamına yakını site içerisinde yer almakta, ayrıca projelerin tamamının içerisinde yüzme havuzu ve 24 saat güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Ekşioğlu inşaatın emlak ve benzeri üçüncü şahısları devreye sokmadan satışlarını yaptığı karasu evleri günümüz fiyatlarına göre oldukça ekonomik olup ayrıca içersinde de pek çok hizmet barındırmaktadır. Daire yazdıkların tamamında doğal gaz bağlantısı olup dilediğiniz an kombinizi alıp Her mevsim karasu evleri nde yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Karasu-Satılık-Daire-Fiyatları-Geniş-Arsa-Müstakil-Konforu-Karasu-Evleri-3

Projelerde Daire Seçenekleri

Site içerisinde 1 + 1,2 + 1,3 + 1,2 + 1 dubleks şeklinde konumlanmış olan daire ve yazıklar havuz manzaralı, deniz manzaralı veya orman manzaralı olabilmektedir. Temiz havası, doğası ve deniziyle yatırımcılarına uzun ve mükemmel bir tatil yapma fırsatı sunan karasu satılık yazlık projeleri ayrıca son dönemde Karasu’nun artan değeri ile daha önemli bir konuma gelmiş olup günümüzde yatırımcılar tarafından kullanılması bile sadece artan değerleri için bile alınmaya başlanmıştır. Pek çok yatırımcı Karasu’nun son dönemdeki artan değerinin farkında olup günümüzde yaşamlarını ve tatillerini Karasu’da değerlendirme düşüncesinde olmasalar bile bölgeden konut edinip kısa zamanda kar elde ettiren karasu evleri nde yatırım yapmaya başlamışlardır. Karasu yazlıkları ve daireleri yatırımcılarına sadece yıllar içinde artan değeri ile değil bölgeye gelen turizimcilere ve öğrencilere yıl boyu veya sadece yaz sezonu için kiraya verilir ciddi bir kira getirisi elde ettirmektedir. Yani karasuya yapılan bir yatırım risksiz aynı zamanda da ölü bir yatırım değildir.

Karasu-Satılık-Daire-Fiyatları-Geniş-Arsa-Müstakil-Konforu-Karasu-Evleri-4

Yatırım İçin …

Yatırımcılarına farklı imkan ve kazançlar sunulan karasu evleri ve karasu satılık yazlık projelerine ulaşıp günümüzün en fazla rağbet gören ve en hızlı değerlenen bölgelerinden birisi olan karasu da hem kar garantili bir yatırımı ortak olup hem de turizim faaliyetlerinin yaşandığı bu bölgede tatilinizi değerlendirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Neden Mi Ekşioğlu

Ekşioğlu inşaat garantisi ile satışa sunulan karasu evleri takas imkanına sahip olup tamam mı yeni, ucuz ayrıca banka kredisine de uygundur. Firmanın karasu genelindeki konut projelerine ulaşıp bütçenize en uygun konut projesine gelip kendiniz görüp değerlendirip ister senet seçeneği İsterseniz banka yolu ödemesi ile konutlara sahip olup Karasu’da yaşamın ve yatırımın tadını çıkarabilirsiniz. Firmanın her geçen dönem satışa çıkardığı Konut projelerini görmek için sitemizi takip edebilir, site üzerindeki numaralardan bize ulaşıp projeler hakkında detaylı bilgi edinip aynı zamanda hafta sonları düzenlenen ücretsiz karasu turları için servis rezervasyonunuzu da yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir