Karasu Satılık Daire Fiyat İlan Ve Projeleri

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Elde ettiği değerle, konumuyla, doğasıyla, muazzam güzellikleriyle, muhteşem manzaralarıyla bunun yanı sıra ucuz ve uygun nitelikteki fiyatlarıyla yatırımcıları cezbeden karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri günümüzün en çok yatırım yapılan ve en çok kazandıran Konut projeleri arasında yerini çoktan aldı. Her geçen gün artan değeri ile yatırımcıları cezbedip karasuya olan yatırımları artıran satılık karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri günümüzde pek çok emlak konut firmasının katkılarıyla ve çalışmalarıyla bölgede yerini almıştır. Karasu genelinde şuan faaliyet gösteren büyük Ve orta ölçekli inşaat firmalarının bir çok konut projesi yer almaktadır.

Karasu Satılık Daire Fiyat İlan Ve Projeleri-1

Çevre illerden, İstanbul’dan, Türkiye genelinden ve günümüzde yurtdışından da yatırımcıların gelip konut projelerini değerlendirdiği Karasu’da Her zevke ve bütçeye uygun bir konut yatırımı bulmak mümkündür. Yatırımcılara tatil ve karlı bir yatırım fırsatı sunan karasu gayrimenkul piyasası Her geçen gün gösterdiği ilerleme ve aldığı değerle yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Yatırımcılar Karasu genelinde faaliyet gösteren büyük inşaat şirketlerinin katkılarıyla düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayarak veya kendi imkanlarıyla bölgeye gelerek bölgeden konut edinip karlı bir yatırıma ortak olmaya devam etmektedirler. Çünkü Karasunun sürekli olarak değerlenen bir bölgedir. Çünkü şuan Karasu’da devam eden veya yapılması planlanan pek çok farklı proje yer almaktadır. BMC Otomativin Karasu’da yapacağı yatırımı sanırım bilmeyen yoktur. milyon dolarlarca yatırımla Karasu’da savunma sanayi alanında fabrika açmak için çalışmalarını çoktan başlayan BMC otomotiv Karasu’da açacağı fabrika ile hem ağır sanayi ürünleri üretip bu ürünlerin ihracatını yine karasu üzerinden gerçekleştirecek hem de Karasu genelinde binlerce kişiye iş imkanı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra yıllardır tamamlanmayı bekleyen karasu limanı da önümüzdeki günlerde faaliyete geçecektir. Liman projesinin karasuya daha açılmadan doğrudan ve dolaylı yollarla pek çok katkısı olmuştur. Bölgeye sanayi kuruluşlarını çeken de zaten karasu limanının varlığıdır. Karasu’da üretilecek olan sanayi ürünleri ihracatı ithalatı karasu limanı üzerinden gerçekleştirilecektir. Liman daha açılmadan karasuya yerli ve yabancı onlarca yatırımcı çekmiştir. Karasuya getirisinin çok büyük olacağı öngörülen karasu limanı açıldıktan sonra karasuya olan yatırımların da hız kazanacağı belirtilmektedir. Adını her geçen gün yeni projelerle duymaya alışık olduğumuz Karasu’da bir diğer fabrika projesi de kibar holding’in alüminyum sanayi üzerine açmayı düşündüğü fabrikadır.

Karasu Satılık Daire Fiyat İlan Ve Projeleri-2

Yıllar önce Karasu’da fabrika kurmak için büyük bir arazi satın alan kibar Holding Bu projesini hayata geçirmek için Karasu’da fizibilite çalışmalarına başlamıştır. Karasu’da kurulması düşünülen bir diğer projede karasu marine projesidir. Yabancı ortaklı firma yetkilileri geçtiğimiz günlerde karasuya gelip bölge genelinde Çalışmalar ve araştırmalar yapıp karasu yeni mahalle bölgesini değerlendirmişlerdir. Karasu gibi çok yüksek bir potansiyeli olan ve gelişime açık bir bölgede Karasu’nun vitrini konumunda olacak karasu marina projesi İle ilgili çalışmalar başladığında bunları yine sizlerle paylaşacağız. Karasuda yaşanan gelişmeler ve karasu yapılan yatırımlar bunlarla sınırlı kalmıyor. Bölge her yeni dönem yeni projelerle gündeme gelerek hem adını daha geniş kitlelere duyuruyor hem bölgeye olan yatırımları hızlandırıyor hem de her geçen gün değerini artırıyor. Bölgede konut sahibi olan yatırımcılar Karasu’nun şu gün aldığı değerle yatırımlarından büyük bir kar getirisi elde ettiler. Ancak sizlerde Karasu’da yatırım yapmayı düşünüyorsanız geç kalmadan bölgede yatırımlarımızı değerlendirebilirsiniz. Önümüzdeki yıllarda faaliyete geçecek olan yukarıda saydığımız projelerle karasu daha çok değerlenecek bölgedeki konutlar ve arsalar değerlerini daha da çok artıracaklardır. Birikimlerinizi kısa vadede karlı bir yatırıma dönüştürmek istiyorsanız hafta sonuları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasına düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım gösterebilirsiniz. Denize ve sahile yürüme mesafesinde yer alan, tamamı yeni durumda olan, Karasu’nun en gözde mevki ve mahallelerinde hayata geçirilen bu projeleri yerlerinde görüp değerlendirip Konut yatırımınızı gerçekleştirmek veya en azından konular hakkında detaylı bilgi sahip olmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bizleri arayarak servis kaydınız oluşturabilir ve hafta sonu ücretsiz turlarla ekşioğlu inşaat satış ofisi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir