Karasu Satılık Daire Denize Sıfır lüx Siteler Karasu Evleri

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Son yılların en popüler emlak konut projelerini imzasını atan Ekşioğlu inşaat yaptığı reklam ve kampanyalarla adını çok geniş kitlelere duyurmayı başardı. Karasu evleri ve bunun yanısıra karasu satılık yazlık projeleri inşa edip projelerininin reklamlarını sosyal medya, gazete, TV kanalları gibi ortamlarda yayınlayıp ayrıca Google gibi bir platformda adına onlarca haber yapılan firma günümüzde hem yurt içinden hem de yurtdışından yatırımcıları ağırlayan oldukça popüler bir firma haline gelmiştir.

Karasu-Satılık-Daire-Denize-Sıfır-lüx-Siteler-Karasu-Evleri

Ekşioğlu inşaat Karasu’da genelinde inşa ettiği karasu satılık daire ve satılık karasu evleri projelerini Her yeni dönem yatırımcıları sunmanın haklı gururunu yaşamakta. Firma 50. projesine doğru hızla yol alırken Karasu’nun en büyük inşaat firması olma niteliğini de sürdürmektedir. Bizleri kendisine 10.000 peşin hemen taşın kampanyasıyla tanıtan; vereceğiniz düşük peşinat oranlarından hemen sonra bitmiş projelerde daire tesliminizi yapan firma her yeni dönem yeni kampanya ve ödeme yöntemleri ile karşımıza çıkmakta. Karasu’nun en çok prim yapan ve en eşsiz manzaralarına sahip bölgelerinde konut yatırımlarını devam ettiren Ekşioğlu inşaatın karasu yeni mahalle, karasu 32 evler, karasu plaj, karasu yalı mahallesi gibi bölgelerin de çok sayıda konut projesi yer almaktadır. Bugüne kadar Karasu’da tam 44 farklı projeye imzasını atan firma 2017 yılında melis evleri projesi ile yine yatırımcılara mükemmel fırsatlar sunmakta.

Karasu-Satılık-Daire-Denize-Sıfır-lüx-Siteler-Karasu-Evleri-1

Projelerinin büyük çoğunluğunu site içerisinde havuzlu olarak inşa eden Ekşioğlu inşaat karasu Site dışı normal bina şeklinde olan konut yatırımları da yer almaktadır. Projelerinin çok büyük bir kısmı denize 100 metre ile 500 metre mesafe arasında yer alan firmanın denize sıfır projesi de yer almaktadır. Yatırımcıların hem zevkine hem de bütçelerine hitap eden bu konut projeleri satışa çıktığı anda Ekşioğlu inşaatın popülerliği ve güvenilirliği sayesinde proje içerisindeki dairelerin büyük çoğunluğu yatırımcılarla buluşmaktadır. Her biri birbirinden farklı güzelliğe sahip olan ve Karasu’nun muazzam manzaraları içinde denize yürüme mesafesinde bulunan bu konutlarda huzurlu ve güvenli bir tatilinde tadını çıkarma şansına sahip olabilirsiniz. Ekşioğlu inşaat Karasu’da her zaman ilklere imzasını atan bir firmadır. Karasu’da havuzlu konut projelerinin öncüsü olan firma ayrıca karasuya doğu Marmara bölgesinin en büyük Aqua parkı nda kazandırmıştır. Karasu Akkum bölge sınırları içerisinde yer alan Aqua City Ekşioğlu inşaatın konut projeleri kadar popüler bir projesidir.

Karasu-Satılık-Daire-Denize-Sıfır-lüx-Siteler-Karasu-Evleri-3

Ekşioğlu inşaatın şuan Karasu’nun farklı mahalle ve bölgelerinde satışta olan onun üstünde konut projesi yer almaktadır. Karasu’da imzasını attığı her projeyle ve her konutla yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen inşaat firması olma özelliğine sahip olan ekşioğlu inşaat durak bilmeden imzasını attı yeni konut projeleri ile önümüzdeki yıllarda da adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor. Yıllardır Karasu’da faaliyet gösteren firma her zaman her fırsatta yatırımcıların talep ve beklentilerini ön planda tutmaktadır. Yatırımcıların konutlara Zaman en iyi ve en kolay ödeme koşullarıyla sahip olmaları için çalışmalar yapan ekşioğlu inşaat bu çalışmalarının karşılığını günümüzde fazlasıyla almaktadır. Firma imzasını attığı her işte ve her kampanyada tercih edilebilirliğini sürdürmektedir. Emlak Konut platformunda büyük bir rekabetin yaşandığı Karasu’da ekşioğlu inşaat Karasunun en büyüğü olmaya devam ediyor. İstanbul’un arka bahçesi konumunda bulunan Karasu’da ekşioğlu inşaat İstanbul’da yaşayan yatırımcıların konut projelerine daha kolay ulaşabilmesini sağlamak adına ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedir.

Karasu-Satılık-Daire-Denize-Sıfır-lüx-Siteler-Karasu-Evleri-4

Her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından ücretsiz olarak düzenlenen karasu turlarına katılmak İsteyen ve birikimlerini Karasu’da karlı bir yatırıma dönüştürmek isteyenler 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak yada  www.yazlikkarasuevleri.com sitesi üzerinden karasu turu servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bunun yanısıra projelerle ilgili daha detaylı bilgi almak için yukarıdaki telefon numarasını dan veya site üzerindeki canlı destek hattından da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir