Karasu Evleri Yeni Bir Keşif

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri

Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle yatırımlar devam ediyor Karasuda faaliyet gösteren inşaat firmalarının son yıllarda imzasını attığı karasu satılık yazlık projeleri sizlere karlı bir yatırımın anahtarını sunmaktadır. Konutlar yıllardan beri risksiz bir yatırım aracı olarak kabul görmüştür.

Her zaman geçerliliğini sürdüren konut yatırımları doğru bölgeye yapıldığında kısa vadelerde bile yatırımcısının yüzünü güldürmektedir. Karasu Evleri ‘da konuk yatırımları için en doğru bölge tercihlerinden biridir. Bölgedeki Karasu satılık daire projeleri kısa vadelerde yatırımcısının yüzünü güldürmektedir.

karasu-evleri-yeni-bir-kesif

Birkaç yıl öncesinin fiyatları ile kıyaslandığında günümüzde konutlar değerlerini ikiye katlamış durumdadır. Buda size karlı bir yatırım sunmaktadır. Karasuda satılık yazlık Karasu’da konutların her geçen gün değer kazanması; Karasu’nun adının daha geniş kitlelerce duyulmasıyla doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Bölgeye yapılan her yeni yatırım, her yeni proje ve turizim alanındaki gelişmeler ile bölge son dönemin en çok ses getiren yerlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Karasuya son yıllarda özellikle turizim ve sanayi alanında önemli yatırımlar yapılmıştır. Turizim açısından bakıldığında şehirdeki yollar yenilenmeye başlamış, alt yapı ve üst yapı çalışmaları hız kazanmış, sahil bölgesi düzenlenmiş ve karasu sahiline yeni yatırımlar yapılmıştır.

Karasu-evleri-1012

Karasu sahil park ve rekreasyon alanı çalışması bunlardan biridir. 24 km sahil şeridine sahip olan karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması getirilmesi amacıyla yapılan karasu sahil parkı içerisinde de pek çok aktivite alanı barındırmaktadır.

Bunun yanında sanayi alanındaki gelişmeler de göze çarpmaktadır. Karasu’da fabrika açmak için projelere başlayan dünya devi bir otomotiv firması vardır. Bunun yanında bu ay sonunda tamamlanması beklenen karasu limanı projesininde bölgeye getirisi Büyüktür.

Batı Karadeniz’in en büyük limanlarından birisi olarak Tasarlanan karasu limanının açılmasıyla Karasu’nun ihracat merkezi haline gelmesi beklenmektedir. Liman daha açılmadan yatırımcıların ilgisini çekmeye başlamıştır. Bölgenin konumu da adının duyulmasında ki önemli faktörlerden biridir. Bir çok büyük kente yakın mesafede bulunan Karasu özellikle İstanbul olan konumu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

İstanbul’a yakınlığıyla bilinen Karasunun üçüncü köprü otoyolunun tamamlanmasının ardından; İstanbul’la arasındaki mesafenin Çok daha kısa bir süreye düşeceği bilinmektedir. Tüm bu gelişmeler ve daha fazlası son yıllarda Karasu’nun daha büyük kitlelerce adının duyulmasına katkı sağlamıştır. Turizim faaliyetleri ile tanınan bölge son yıllarda yatırımlarıyla da fazlaca anılmaktadır. Karısının değerini fark eden; Ve günümüz koşullarına göre uygun olan fiyatları değerlendirmek isteyen pek çok yatırımcı karasudaki konut projelerini talep göstermektedir.

Yatırımcısına kısa vadede kar sağlayan Karasu satılık yazlık projeleri aynı zamanda Yatırımcısına uzun ve keyifli bir tatilinde anahtarını sunmaktadır. Karlı bir yatırımın yanı sıra deniz, kum ve güneşe de doymanızı sağlayacak olan karasu satılık daire projeleri ve karısu evleri yatırımcısı ile buluşmak üzere bölgedeki yerlerini çoktan almıştır. Çeşitli ödeme koşullarıyla satışa sunulan konut projelerinde ister kendiniz oturup isterseniz kiraya verir ek gelir elde etmeye devam edebilirsiniz. Karasudaki konut fırsatlarına Karasu’nun en köklü ve en güvenilir firmalarından biri olan karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle sahip olmak isterseniz hafta sonları İstanbul’dan düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turlarımıza katılım sağlayıp; bölgedeki onlarca konut projesini gelip yerlerinde görüp değerlendirip kendiniz ve aileniz için bu güzel turizim şehrinde karlı bir yatırıma ortak olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir