karasu evleri yazlık daire denize yakın siteler yalı mahallesi nde

adapazari-karasu-ilcesinde-yazlik-daire-iyi-bir-yatirim-olabilir

Karasuda satılık yazlık ve satılık karasu evleri arayışında olan yatırımcıların karasuya geldiklerinde bir tercih noktaları Ekşioğlu inşaattan yana olmaktadır. karasu satılık daire ve karasu evleri projeleriyle ülke çapında tanınan bir firma haline gelen ekşioğlu inşaatın karasu genelinde inşa ettiği site içi & site dışı konut projeleri yatırımcıların favori konutları arasında çoktan yerini almıştır. Karasu genelinde 40’ın üstünde konut projesine imzasını atan Ekşioğlu karasu inşaatın düzenlediği kampanya ve reklamlar hem Karasu’nun hem de firmanın adının geniş kitlelere duyurulmasını sağlamıştır. Karasu satılık evleri ve karasu satılık yazlık projeleriyle Karasuda emlak konut sektörünün başını çeken Ekşioğlu İnşaat aynı zamanda Karasu’nun en büyük ve en köklü inşaat şirketidir. Karasu’da uzun yıllardan beri faaliyeti gösteren ve onlarca konut projesini hayata geçiren firma her yıl binlerce yatırımcıyı Karasuda konut sahibi yapmaktadır.

karasu-evleri-yazlık-daire-denize-yakın-siteler-yalı-mahallesi-nde-1

KARASU EKŞİOĞLU DAİRELERİ

Ekşioğlu karasu inşaatın şu gün geldiği konum ve Karasu’nun en çok tercih edilen inşaat firması olmasının nedeni yatırımcıların firmaya duymuş oldukları güvendir. Ekşioğlu inşaat yıllardır vermiş olduğu hizmetler, her fırsatta yatırımcılarının arkasında durmasıyla, hayata geçirdiği projelerin anlatılan ve gösterilen projelerle birebir uyum sağlamasıyla, arada küçük aksilikler bile yaşanıp projelerin teslim tarihlerini de kısa süreli aksaklıklar bile yaşansa bunu yatırımcılara profesyonel bir şekilde izah edip yatırımcılarından kaçmaya çalışmayarak, yatırımcıların konutlarla ilgili ihtiyaç duyduğu tüm sorun ve ihtiyaçlar için en doğru yönlendirmeleri yapıp yatırımcıların yanında olarak ve en önemlisi konutları hayata geçirirken de zemin taraması yapıp, en kaliteli malzemeleri kullanıp, bölgede bazı firmaların kullandığı belirtilen deniz kumunu projelerinin hiçbir aşamasında ve yerinde kullanmayıp depreme dayanıklıı ömürlük konut yatırımlarıyla bu güveni kazanmıştır.

karasu-evleri-yazlık-daire-denize-yakın-siteler-yalı-mahallesi-nde-2

KARASUDA YATIRIM

Bölgeye gelip Ekşioğlu inşaatın konut yatırımlarının değerlendiren yatırımcıların bir kısmı sosyal medyada, TV kanallarında ve internette gördüğü reklamlardan etkilenip Google üzerinden araştırma yaparak ekşioğlu inşaat satış ofisi’ne gelirken yatırımcıların büyük çoğunluğu akraba, tanıdık, komşu veya çevrelerinde yaşayan ve daha önce yatırımlarını Karasu’da Ekşioğlu inşaattan yana kullanan Yatırımcıların tavsiyeleri üzerine bölgeye gelmektedirler.karasu satılık yazlık  Pekçok yatırımcı ücretsiz karasu turu hizmeti ile bölgeye ulaşım sağlayıp Konut projelerini yerlerinde görüp değerlendirmektedirler. Ekşioğlu inşaatın karasudaki konut projeleri yatırımcıların hem zevkine hem de bütçelerine hitap etmektedir. Firma düzenlediği ödeme koşullarıyla daha tercih edilebilirliğini artırıp herkesimden yatırımcının Karasu’da konut sahibi olmasını mümkün hale getirmektedir. Ekşioğlu inşaatın 1 + 1,2 + 1 ve 3 + 1 daireler için alacağı farklı oranlarda ki peşini atlardan sonra yazlık ve dairelerinizin anahtar teslimine hemen yapmakta Ekşioğlucity Ben melis evleri projeleri hariç bitmiş tüm projelerini banka yoluyla veya Senetli ödeme seçeneği sunmaktadır.

karasu-evleri-yazlık-daire-denize-yakın-siteler-yalı-mahallesi-nde-3

PROJELER VE ÖDEME ŞEKLİ

Projelere elden 24 ay sıfır faiz seçeneği ile sahip olup faizsiz konut sahibi olmanın tadını çıkarırken aynı zamanda banka yoluyla uzun dönemlerde düşük taksit fırsatlarıyla da konutunuzun sahibi olabilirsiniz. Karasu’da sahip olduğunuz tüm bu konut projelerini dilerseniz yazlık daire gibi ikincil konut amacıyla kullanıp konutlarda tatilinizi değerlendirirken dilerseniz konutlarımız da tüm yaşamınız sürdürüp karasudaki tatil ve yaşam fırsatlarına sonuna kadar değerlendirebilirsiniz. Diğer projelerimizde yaşam veya tatil düşünmüyor Karasu’da sadece yatırım amaçlı konut ediniyorsanız Bu konutlarınızı karasuya gelen tatilcilere veya öğrencilere sezonluk veya yıllık olarak kiralayıp gelir getirisi elde etmeye devam edip ayrıca yıllar içinde kazandığı değerli de büyük bir kar fırsatı yakalayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın çoğu site içerisinde havuzlu olan konut projelerini karasuya gelip değerlendirmek ve bölgeden konut yatırımında bulunmak isterseniz hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından ücretsiz olarak düzenlenen karasu turlarına katılım sağlayıp Ekşioğlu satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Uzman satış müdürlerimiz eşliğinde tüm konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinip bütçenize en uygun konuta farklı ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.  www.yazlikkarasuevleri.com Yakında faaliyete geçecek olan liman projesi açılıp konutlar daha fazla değer kazanıp pahalanmadan yatırımlarınızı gerçekleştirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turu servis rezervasyonu yaptırabilir aynı zamanda site üzerinde görmüş olduğumuz konut projeleri yakında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir