karasu evleri yatırım ve tatil yazlık kışlık daireler

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Kış mevsiminin ortasında olduğumuz şu günlerde şehrin kalabalığından sıkılıp birkaç günlük hafta tatilinizi değerlendirmek için uygun bir yer mi arıyorsunuz? O zaman sizlere ilk önerimiz Sakarya’nın Karasu ilçesi olacak. Son yılların en popüler turizm merkezlerinden birisi haline gelen karasu; Karasu satılık yazlık ve karasu evleri projesi ile adını milyonlara duyurmuş olan bir bölgedir. Karasu satılık daire ve satılık karasu evleri ile ülke çapında tanınmış bir bölge haline gelen karasu turizmin en hızlı yaşandığı bölgelerden biridir.

Karasu-Satılık-Daire-Karasu-Ekşioğlu-Evleri

Emlak konut sektöründeki gelişmelerle yatırımcıların akın ettiği karasu deniz turizmi ve bünyesindeki doğal güzelliklerle tüm yıl boyunca yerli ve yabancı binlerce turiste evsahipliği yapmaktadır. Muazzam bir denize, yemyeşil ormanlara, Altın kumdan plajları ve birbirinden harika eşsiz doğal güzelliklere evsahipliği yapan bölge yeşille mavinin en güzel tonlarını bünyesinde barındırmaktadır. Şehrin kalabalığından, trafikten, karmaşadan ve bitmek bilmeyen iş yoğunluğundan dolayı aşırı bir stres ortamına maruz kalan ve birkaç günlüğüne de olsa kafa dinleyip huzur dolu anlar yaşamak isteyenler İçin Karasu adeta kurtarıcı niteliktedir. İstanbul’a 150 Ankara’ya 205 km uzaklıkta bulunan ve kocaeli Bursa gibi şehirlere çok yakın mesafede yer alan karasu da son yılların en popüler turizim merkezlerinden biri karasu sınırları içerisinde yer alan Acarlar gölü ve Langozudur. Tek parça olması sebebiyle türkiye’nin en büyük langozu olma özelliğine sahip olan acarlar longozu Dünya üzerindeki sayılı langozlardan birisidir. Birinci° doğal SİT alanı olarak koruma altına alınan acarlar longozu onlarca endemik bitki ve hayvan türüne evsahipliği yapmaktadır. Bölgede yılan, kaplumbağa, çakal, yaban domuzu, yaban kazı, yaban ördeği gibi hayvanlar barınmakta bunun yanında Acarlar gölü içerisinde sazan, turna, yayın ve kefal gibi balık türleri yer almaktadır.

Karasu-Satılık-Daire-Yazlık-Evleri-Konut-İlanları-25

Toplam 16 km uzunluğunda olan acarlar longozunun dört kilometrelik bölümü su bisikleti ve tekne gezisi için ayrılmış durumdadır. Doğasıyla ve güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan, bölge ziyaret edenlerin tekrar tekrar gelmek istedikleri ve sosyal medya ortamlarında adından sıkça söz ettiren Google’da adına açılan sayfalar da binlerce olumlu yorum alan acarlar longozu ziyaretçilerini büyülemektedir. Göl üzerinde yer alan köprüye Çıkıp bu muazzam doğa harikasını daha yakından görüp gül üzerindeki nilüferlerin ve göl lalelerinin suyla mükemmel uyumuna ve ahengine şahitlik edip saatler boyu sıkılmadan izleyebileceğiniz bir görsel şölen sunmaktadır. Dünya üzerindeki cenneti andıran güzellikleriyle ve tertemiz doğasıyla bölgeye gelenleri kendisine hayran bırakan acarlar longozu içerisinde yürüyüşler yapabileceğimiz alanlar bunun yanında Mesire ve piknik alanları yer almaktadır. Arkadaşlarınıza, ailenizle ve sevdiklerinizle ya da tek başınıza muhteşem bir doğaya şahitlik edeceğiniz acarlar gölünde su bisikletiyle veya tekneyle bir gezinti yapıp nilüferlerle Bezeli gölde huzurun tam ortasında kendinizi bile unutabilirsiniz. Yazın ve kışın doğasıyla ve güzellikleriyle bünyesine binlerce yerli ve yabancı turist çeken bölgede ellerinde fotoğraf makinalarıyla attıkları her adımı ölümsüzleştiren binlerce ziyaretçi görmek mümkündür. Bölge Son yıllarda önemini artırmış acarlar longozu adına çalışma ve projeler yapılmış bölgenin adı Yurtiçi ve yurtdışında on binlerce kişiye duyulmuştur.

karasu evleri yatırım ve tatil yazlık kışlık -daireler.

Huzurlu ve mükemmel bir hafta sonu için en güzel alternatiflerden birisi olan Acarlar langozunda geçireceğiniz keyifli ve muhteşem saatlerin ardından bölgede konaklamanızı sağlayabilmeniz gidebileceğiniz en yakın Karasu merkezidir. Tüm gün boyunca şahit olduğunuz bu doğal güzellikleri akşam denize sıfır karası otellerinde ve pansiyonlarında devam edip Karadenizin uçsuz bucaksız maviliğini seyrederek tatilinizi en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Tüm bu imkanların her an elinizin altında olmasını istiyor ve karasudaki deniz turizmine ve doğal güzellikleri sınırsızca erişip bu muazzam doğanın tadını sonuna kadar çıkarmak istiyorsanız günümüz koşullarında ki uygun ve ucuz fiyat avantajlarından yararlanıp Karasu’da satılık yazlık ve daire sahibi olabilirsiniz. Bölge genelinde yer alan karasu evlerine ve karasu satılık daireleri ne ulaşmak veya projeler hakkında daha detaylı bilgi edinmek İstiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. www.yazlikkarasuevleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir